slv.ungurury.ru

MIX je podrgnil noč in ne trpijo kosti

Pozdravljeni, "babica!"

Rad bi pomagal tistim, ki trpijo zaradi kamenja na noge.

Treba zmešamo 30 g amoniaka, kafra in chili poper, 12 g bodyagi in 100 ml zdravila alkohola in nato pare nogo s kostmi, brisanjem suhega, da naloži na njej tampona impregniran z mešanico in dobro trak navzgor. Vzdrževati postopek vsak večer, tako da je obkladek do jutra za dokončanje resorpcijo kosti.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
ČE slanino MIX česen, kurja očesa nesdobrovatČE slanino MIX česen, kurja očesa nesdobrovat
Tudi moj dedek je vedel to metodo. Njega in sem doživelaTudi moj dedek je vedel to metodo. Njega in sem doživela
Na ta način je njegov praded je bil obdelan. Všeč mi je bilo tudi koristnoNa ta način je njegov praded je bil obdelan. Všeč mi je bilo tudi koristno
Odprta ranaOdprta rana
Hipotenzija (nizek krvni tlak)Hipotenzija (nizek krvni tlak)
Potrpežljivost in brki na obrazu & laquo; brisanje & raquo;Potrpežljivost in brki na obrazu & laquo; brisanje & raquo;
Hranljiva lasje maskaHranljiva lasje maska
Udi ne zmrzne, če je njihova ACTIVE OGREVANJEUdi ne zmrzne, če je njihova ACTIVE OGREVANJE
Tokrat vse, kar vem, želim povedati o shizofrenijiTokrat vse, kar vem, želim povedati o shizofreniji
Moramo imeti potrpljenje in IZ odpravlja polipiMoramo imeti potrpljenje in IZ odpravlja polipi
» » » » MIX je podrgnil noč in ne trpijo kosti