slv.ungurury.ru

SEDAJ NA Spurs ne trpijo Y. Tu je smešna zgodba MY

Pozdravljeni, "babica!"

V nekem trenutku sem res trpela pete ostrog. In enkrat v časopisu sem prebral, da se lahko znebite tega s pomočjo urina.

Greš v lekarno, približal mladi farmacevta in vprašal: "Ali imate travo pod imenom" urina "" "Ne, - pravi. ;

Ride v Pavlograd, verjetno je. " Prihod, sem se odločil, da se najprej obrne na trg za zeliščarja in od njih zahteva, potrebna sredstva za mano. Sem vprašal, in pravijo, "Torej je to razjezilo!« Je pojasnil, kako ga uporabiti, ampak doma sem začel z zdravljenjem. Zdraviti, boste morali zbrati urina dnevno, zvečer pred spanjem, da se segreje na prenašajo vroče temperature, vlijemo 1,5 litra urina v medenici, in 30 minut, da letijo v svoji peti. Kot hlajenje prelijemo vroče urin. Po postopku, navlažite s toplo urin bombažno krpo, zaviti svoje pete, dani na vrhu plastično vrečko, tople nogavice in spanja tam do jutra.

Zjutraj si umijte noge v topli vodi. V večernih urah, ponovite postopek. Imam nekaj takih postopkov, ostroga prenehal me moti. Tukaj je smešna zgodba.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako ozdraviti spodbudo na svoji peti brez operacijeKako ozdraviti spodbudo na svoji peti brez operacije
Vzroki za neprijeten vonj urinaVzroki za neprijeten vonj urina
Jasna urin v analiziJasna urin v analizi
Spurs peta stara maščobe premagalaSpurs peta stara maščobe premagala
Folk pravna sredstva Heel Spur zdravljenjaFolk pravna sredstva Heel Spur zdravljenja
Tradicionalni recepti petne izrastkovTradicionalni recepti petne izrastkov
Učinkovito zdravljenje pete izrastkovUčinkovito zdravljenje pete izrastkov
Kako se znebiti krčev in spodbuditi? TA in govori itiKako se znebiti krčev in spodbuditi? TA in govori iti
Ko je razpokan peteKo je razpokan pete
Obloge iz urina hematoma LechiObloge iz urina hematoma Lechi
» » » » SEDAJ NA Spurs ne trpijo Y. Tu je smešna zgodba MY