slv.ungurury.ru

Urin grlo gargled. Rezultat? Davica je izginil!

Hočem ti povedati, kako sem cured davice. To je bilo pred 9 leti. Ampak bom opisala vse poryadku.V vikend je bil v Odesi. Ves teden je šel na delo, in v petek zvečer, začutil bolečino v grlu. Sem sprati do jutranjega urina. Do jutra je postalo bolje, da ne, in vse ostalo otekel vrat, visoka vročina. Odločil, da izhlapi urin na 1/4, da torte rumene gline (modra, sem imel ne), ki je izkopan v kleti soseda, in se veže na vratu. Zato sem grgranje 3-krat evaporirano urin, ter v soboto in nedeljo sprati svezhey.Utrom ponedeljek je bila boljša, je temperatura padla na 37,5 °. Šola medicinska sestra poslala v bolnišnico. V bolnišnici, sem vzel bris (pri čemer v vseh), je v bolnišnico in domov poslal s pisanjem iz zdravila za angino. Bodite nobenih zdravil nisem in nadaljeval, da se obravnavajo urinoy.Doma da čiščenje - približuje novo leto. V večernih urah smo prišli kolegi skodelico čaja. In v petek je zatekla medicinska sestra in pravi, da je z obžalovanjem, da sem odkril davico in da je rešilec bi prišel za mano. In sluchilos.V bolnišnica odvajajo različne izpiranja antibiotikov (in v času, ko sem bil skoraj zdrava). Sem vprašal zdravnika, da vidim, če so se zmotili pri diagnozi. Rekli so mi, da je bila diagnoza potrjena na tem področju. Izkazalo se je, da sem pozdraviti sam urin. Rekli so mi, da je ta bolezen zdravimo le z dragimi serum, ki ni bila na tem območju sploh. Izparjen urin, mislim, da je prav serum, samo po sebi, doma.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Zdravljenje daviceZdravljenje davice
Jasna urin v analiziJasna urin v analizi
Kot vylichit ekcemKot vylichit ekcem
Egg prehrana za 4 tedneEgg prehrana za 4 tedne
S sredstvi, sem dobil laktostazaS sredstvi, sem dobil laktostaza
Kako sem osvojil glive-CrimesKako sem osvojil glive-Crimes
Odprta ranaOdprta rana
Shranjen iz amputacija milaShranjen iz amputacija mila
Celostni pristop se uporablja za obraz. Zdaj sem zdrav. Tukaj!Celostni pristop se uporablja za obraz. Zdaj sem zdrav. Tukaj!
Kako hitro izgnati hepatitisKako hitro izgnati hepatitis
» » » Urin grlo gargled. Rezultat? Davica je izginil!