slv.ungurury.ru

Kako hitro izgnati hepatitis

Želim deliti preizkušenih sredstev za zdravljenje nalezljivih bolezni. Zahvaljujoč njemu, sem hitro pozdravila hčerko, ki je zbolel pred vyhodnymi.Povela it k prijatelju, ki je delala kot medicinska sestra, in je rekla, da sem bil takoj ob dekle v bolnišnico. Ampak sem se odločil za sebe, da bom to naredil v ponedeljek. Dva dni kuhane trave hči, in je pila juho. Ko je šel v bolnišnico in opravili teste, se je izkazalo, da je vse v redu, le nekoliko povečana jetra. Zdravnik me je zmerjal za nekaj, kar nisem takoj vrgel v bolnišnico, in napisal diagnozo - anicteric obliko. V bolnišnici smo imeli še uleže, da se ponovno vzpostavi normalno jetra. Ampak sem šel v bolnišnico, da bi svojo hčer piti zdravljenja travy.A recept sleduyuschiy.Listya regrat, pelin, šentjanževko, rman. Posušena in zdrobljena. 1 žlica Zbirka nalijemo pol litra vrele vode v termo. Naj vztrajajo in piti pred obrokom v 20 minutah. Pijte čez dan.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Katere izdelke bi svojo ženo v bolnišnicoKatere izdelke bi svojo ženo v bolnišnico
Zato sem se odločil, da sam zdravljenje z razjedo dvanajstnika 12 sam razjedoZato sem se odločil, da sam zdravljenje z razjedo dvanajstnika 12 sam razjedo
Shout za ječmenShout za ječmen
Recept iz bronhitisaRecept iz bronhitisa
TsistalgiiTsistalgii
S sladkorno boleznijo bo zahrbtno pomagal izločite TO!S sladkorno boleznijo bo zahrbtno pomagal izločite TO!
Pojdi stran, slepota! To vas popelje na vrstoPojdi stran, slepota! To vas popelje na vrsto
Kaj naj bi v bolnišnico - to povedati svojemu zdravnikuKaj naj bi v bolnišnico - to povedati svojemu zdravniku
UPRAVLJA ekcem premagati: bolj se ne mučil hčerkoUPRAVLJA ekcem premagati: bolj se ne mučil hčerko
Kako se spopasti z CrimesKako se spopasti z Crimes
» » » Kako hitro izgnati hepatitis