slv.ungurury.ru

Shout za ječmen

V mojih mlajših dni moje oči padla "ječmen". Podlechivat samo eno oko je vneta, nagnaivayas, veko na drugem očesu. Šel sem v bolnišnico, kjer zamazan, je kapljalo, povoj. Potem, z ali brez bolnišnico poslali domov. spet se vračajo domov, sem čakala na tramvaj. Na klop poleg mene sedel "človeka.

- No, to boli ječmen? - je vprašal. In on je dal nasvet. Ponoči, da inhalacijski sol stoletja. Iz časopisa Znamka ustnika široko velikosti odsek skodelico in prelijemo v vrč približno 100 ml vode, nato pa -2 1 žlico groba sol in kuhamo vodo. Ko voda pride do vrenja, zmanjšanje ogenj, dal na vrč rog in se majhno luknjo na rog, da bolnik oči stoletja. Ogreje za 7-10 minut z obema očesoma in šel spat.

Naredil sem ta postopek dvakrat ali trikrat, se ne spomnim, vendar je večino svojega življenja sem imel to bolezen ni. Hvala za neznancem, saj zaradi njegove prijazne besede, mi ni več bolan. Velikokrat v življenju sem opravili ta recept bolni ljudje, in vsi, ki so mu služili in mi je zahvalil za njihovo lažje okrevanje.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako za zdravljenje ječmen domaKako za zdravljenje ječmen doma
Kako za zdravljenje ječmen pod očesomKako za zdravljenje ječmen pod očesom
Kako za zdravljenje suhega ječmenaKako za zdravljenje suhega ječmena
Ravnamo ječmen na zgornji vekiRavnamo ječmen na zgornji veki
Ječmen simptomi in zdravljenje bolezniJečmen simptomi in zdravljenje bolezni
Kaj in kako zdraviti ječmen?!Kaj in kako zdraviti ječmen?!
Kako za zdravljenje Čmičak?Kako za zdravljenje Čmičak?
Ječmen kava in njegove koristiJečmen kava in njegove koristi
Kako govoriti Čmičak?Kako govoriti Čmičak?
Kako okusno kuhati ješprenj?Kako okusno kuhati ješprenj?