slv.ungurury.ru

Boljše tablete, napitkov ali - breza metle in kopališče s parno kopeljo

Pozdravljeni, "Babica!" V hladni sezoni, so ljudje še posebej dovzetni za prehlad. In če je ne zdravimo pravočasno, to lahko pripelje do bronhitis, ki se je zgodil v otroštvu z mojo hčerko. Toda vse poryadku.Seychas hčerinskih 25 let. Ko je bil star šest let, sem jo vzel v vrtu, in je šla na delo. Na žalost, je bilo moje delo pogosto prekinjeno zaradi bolezni, saj je bila hči bolan z prehladi, in sem moral sedeti z njo doma. Konec koncev, ima kronični bronhitis, prsih in piskanje slišal nekaj klokotanje. Jaz sem z mojo hči je bila ves čas v bolnišnici, in nato je bilo na mesec, da bi sedel na potrdil, saj je zaradi piskajoči hčerko ne odvaja v vrtu. In tako je trajalo do tri leta in pol, dokler ne bomo šli, da me obiščete na domu v Sibiriji. Starejša sestra, slišal mojo hči je dihanje, nato pa vprašal: - Zakaj je tako težko dihanje? Bila je polna sluz pljuč, in to lahko povzroči neozdravljivo astmo! In potem nas je odpeljal na ruski obdobju banyu.Za počitnic sem večkrat držal hčerko v kopeli, dobro medu širi svoj hrbet in prsni koš in podlegla par. Hči je jokal in kričal, in moja sestra rekla, da je zelo dobra, saj je svetloba segreje tudi iznutri.Posle, da nikoli več ne gredo v bolnišnico z bronhitisom, in pri starosti 14 let, ko je bila njegova hči prenese na kliniki za odrasle, v svoji kartici zapisal: "Zdravje" .Nas moja mama je devet otrok, mi pa, seveda, vse je otrok bolan pred prehladi, ker pozimi je ležala v snežne zamete, jedo sneg, so prišli domov z mokrimi palčnikov in čutil škornji so bile polne snega. V tem primeru, bomo mojo mamo takoj poslal kopel s paro in breza metle. Po tem kašelj in hladno ni niti sledu levo! Zato svetujem, da vse matere in babice, ne da bi otroke, mlajše od bronhitisa, in najti način, da jih lebdenje v ruski kopeli. Naj jim na vročih metle in podyshat vroče park. Namažite otrokovo prsi in hrbet medu. Najprej je pustil pobudet paro malo, potem pa malo dlje, in boste pozabili na prehladi zabolevaniya.Etot recept je tudi zelo dobra pomoč pri bronhitisu. Sem jo uporablja tudi pri zdravljenju hčerko. To je potrebno za mazanje medu paro zelje list, ga dal na hrbet in prsni koš bolnika, zaviti obkladek papir, tie brisačo in zadržite za nekaj ur. Zelo dobro se segreje pljuča. To je nemogoče narediti ta postopek na visoki temperature.I na koncu nekaj receptov testiranih zase in tesno znakomyh.Kak samo začne žgečkanja v grlu od začetka angine, takoj sperite "korvalola", ki se razprostira nekaj kapljic zdravila v pol kozarca vode. Izvajamo postopek čim bolj pogosto. Dan se ustavite in pomislite, vneto grlo. "Corvalol" je zelo dober na začetku in herpes. Namažite mesto vospaleniya.Odnazhdy v bolniškem uho zaposlenih. Vzel sem papir, obrnila ustnik, dal ozki konec zaposlenega v uho in prižgal papir z drugo roko. Dim ogreti vnetja, in naslednji dan je bilo vse normalno.Vot vse. Želim vam vse dobro zdravje!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Proti bronhitis in prehladProti bronhitis in prehlad
Norice pri odraslih ali boljše so imeli otrokaNorice pri odraslih ali boljše so imeli otroka
Utrjene za vedno jod, soda in voda!Utrjene za vedno jod, soda in voda!
Kot je moja hči, da bi se izognili operacijiKot je moja hči, da bi se izognili operaciji
Mnogi ljudje morajo izpolnjevati, o različnih temah, da komunicirajo z njimiMnogi ljudje morajo izpolnjevati, o različnih temah, da komunicirajo z njimi
K & laquo; Babica & raquo; dolgoletni prijatelji, vendar prvič v svoji pisni oblikiK & laquo; Babica & raquo; dolgoletni prijatelji, vendar prvič v svoji pisni obliki
Odprta ranaOdprta rana
Mogoče od LUNG izgnati z glistami in odstranite raneMogoče od LUNG izgnati z glistami in odstranite rane
Urin grlo gargled. Rezultat? Davica je izginil!Urin grlo gargled. Rezultat? Davica je izginil!
NE MOJ SIN izkušnje več bolečine: otekle bezgavke odstraniti solNE MOJ SIN izkušnje več bolečine: otekle bezgavke odstraniti sol
» » » » Boljše tablete, napitkov ali - breza metle in kopališče s parno kopeljo