slv.ungurury.ru

Kako se spopasti z zlomom? To, moji prijatelji, da sem seznanjen z

Pozdravljeni, "Babica!« Želim deliti izkušnje pri zdravljenju zlomov. Recepti, ki kažejo, zdravniki so mi svetovali, ko sem imel perelom.Itak, zavrite goveje stegno lahko z korenje in čebulo, in pijačo za 0,5-1 kozarec tople brozge na dan. Lahko govejo juho in holodtsa.Rekomendovan tudi prejema jajčne lupine. Piščančje jajca so dobro izperemo, vsebina za kuhanje in posuši lupino, nato pa ga odstranimo iz notranjih zaviti in funtih lupin v prah. Iz tega izhaja, da 0,5 TSP 1-2 krat na dan pred obroki. Lahko sperete govejega mesa bulonom.Blagodarya te recepte moje kosti, ne glede na starost, hitro sroslis.Krome to, sem videl mumijo. Ampak z njim morate biti previdni, kot mumija močno pospešuje rast hrustanca in hrustanca lahko pojavijo narost.Mozhno traja želatino, kuhamo z njo, sadni želeji in jih jedo. Tudi to prispeva k hitremu spajanje lomljenega kostey.Zhelayu sreče!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Vsaka ženska je bila v dobrem zdravstvenem stanju, da bodo imeli ponovno pripravljen za prenosVsaka ženska je bila v dobrem zdravstvenem stanju, da bodo imeli ponovno pripravljen za prenos
Vas, dragi prijatelji povem, kot ženske odstraniti tegobeVas, dragi prijatelji povem, kot ženske odstraniti tegobe
Levkoplakije in srbenje nožniceLevkoplakije in srbenje nožnice
Ko ekcem pogumno rub mazilo TELOKo ekcem pogumno rub mazilo TELO
"Črevesna" težave"Črevesna" težave
LOMNA srastetsya na enkrat in še enkrat iti STE tantsklassLOMNA srastetsya na enkrat in še enkrat iti STE tantsklass
Epilepsija odpraviti živi injekcijo snoviEpilepsija odpraviti živi injekcijo snovi
Hočem ti povedati, kako se spopasti z nevralgijoHočem ti povedati, kako se spopasti z nevralgijo
Razdražljivost več, živci pomiri - eliksir umirjenosti kuhamo vrednoRazdražljivost več, živci pomiri - eliksir umirjenosti kuhamo vredno
Ah ja preslica: bolečina se odstrani, prinesel mir!Ah ja preslica: bolečina se odstrani, prinesel mir!
» » » » Kako se spopasti z zlomom? To, moji prijatelji, da sem seznanjen z