slv.ungurury.ru

V sod do vratu potop sosedo VEČ revmatizem v njem NE!

Pozdravljeni, "babica!"

Napišite ste se odločili prvič.

Enkrat sem bil ki trpijo zaradi revmatizma nog. Dolgo mučil, nato pa je nekdo predlagal, da kopati v avgustu (v tem letnem času je še posebej zdravilno) skupaj z vrhovi in ​​korenine (brez sadja!) Letnega repinca, ga narežemo na koščke do 5 cm, dobro pranje, izpolnite pripravljeno surovino za polovica velike zmogljivosti, pour roba z vodo in kuhamo v vreli točk na zelo nizki temperaturi 8 ur.

Po ohladitvi filter, dodamo po 5 litrov juhe z 500 g sladkorja in vse reboil znova. Ohladimo prenašati vročo temperaturo, razredčimo v juhe 1 žlico pecilni soda, namočeno v svojih boleče noge, zaviti v pasu z odejo in se ogreje za 20-30 minut. Medtem ko naj bi se pari noge ogreti 360. domače mleko. Po tem, jo ​​namočite v gazo ali platna, rahlo zavil ven in dal na noge. Pokrov z obkladek papir zaviti toplo, pojdite v posteljo in spanje do jutra. V dopoldanskem času se vse odstrani in ponovite postopek, v večernih urah. Naredil sem z isto juho, vsakič svojo tankanja, 5 zdravljenja in čutil veliko olajšanje. Naslednje leto v avgustu, ponovi vse. In tako 3 zaporednih let. Zaradi tega sem šel mlahavi in ​​popolnoma izginil za vedno revmatične bolečine.

Moj sosed je v celoti vezan revmo. On izvaja postopek v jeklenem sodu. Postavite ga na vrtu, napolnjena z juhe repinca in spustiti v soseda. Sedel je v juhi vratu. Po 5 dneh zdravljenja, njegovo zdravstveno stanje izboljšalo toliko, da bi lahko spet vozi motorno kolo.

Torej, pripravite decoction repinca in osvojite revmatizem.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Proti Spurs na nogahProti Spurs na nogah
Koristne domov kopel za nogeKoristne domov kopel za noge
KO SE glavobol pester, sem v vroči vodi, da svojo glavoKO SE glavobol pester, sem v vroči vodi, da svojo glavo
Če pečemo stopalaČe pečemo stopala
Dostavijo časopis mnogo let, robljenje, vendar izkušnje svojem prvem PONUDBADostavijo časopis mnogo let, robljenje, vendar izkušnje svojem prvem PONUDBA
Obloge iz urina hematoma LechiObloge iz urina hematoma Lechi
TRUST repinca kot zaupanja I, kot tudi vse moje družineTRUST repinca kot zaupanja I, kot tudi vse moje družine
Pravi priljubljena govorice: & laquo; je zelo dragocen vrhovi & raquo ;!Pravi priljubljena govorice: & laquo; je zelo dragocen vrhovi & raquo ;!
Od bezgavkah bolezniOd bezgavkah bolezni
VEČ cistitis Ne, čeprav je mučil me 6 LETVEČ cistitis Ne, čeprav je mučil me 6 LET
» » » » V sod do vratu potop sosedo VEČ revmatizem v njem NE!