slv.ungurury.ru

Keglove vaje za prolapsa maternice. Pazi nase!

Spreminjanje maternice pravilen položaj skrbi za številne sodobne ženske. Problem je tako pereč, da je treba poiskati načine za njegovo rešitev. Eden od njih je, da Keglove vaje.

Keglove vaje - eden izmed najbolj učinkovitih vrst intimnih gimnastiki. To je način, da se znebite teh skupnih ženskih problemov, kot so inkontinenca in prolapsa notranjih spolnih organov. Več o tem, te preproste vaje, ki jih lahko doma. Pomembno je, da se strogo držijo navodil na vajah.

Keglove vaje za prolapsa maternice

Keglove vaje: odčitke

  • težave pri uriniranju in defecating;
  • Da bi izboljšali dotok krvi v genitalije;
  • Problemi, povezani z doseganjem orgazma;
  • Za pripravo nosečnic na porod;
  • Za uveljavljanje mišice se sprostijo med porodom. To bo omogočilo otroka, ki se kmalu rodila;
  • Če želite obnoviti Izvaljen vaginalnih mišic in tkiv solze po porodu;
  • Za preprečevanje vnetnih bolezni spolnih organov;
  • Da bi ohranili spolnega zdravja;
  • Prolapsa maternice.

Keglove vaje za ženske

Izpustitev maternice se lahko pojavi v katerikoli ženska porodu, kot tudi tiste, ki se ukvarjajo s težkega fizičnega dela, ali trpijo zaradi zaprtja. Da bi preprečili prolapsa maternice, je treba med nosečnostjo za opravljanje Keglove vaje. Kljub temu, da so vaje popolnoma varno, preden jih izvedbo se posvetujte z ginekologom, ker je ta tehnika svoje kontraindikacije.

Obstaja niz vaj zasnovan ginekolog Alfred Kegel. Mnogi od njih se lahko izvaja samostojno doma.

  1. Ulezite se na tla, dvignite noge pod rahlim stopnjo na tla (da bi ohranili noge na teži, uporabite običajni vzglavnik). Postopoma začeli dvigniti medenico. Če se ne počutite pri dviganju bolečino, lahko poveča amplitudo.
  2. Lezite na tla, upognite noge na kolena in jih dobro postaviti na tla ramen širina narazen. V tem položaju, dvignite medenico. Pazi za občutek, da vam omogoča, da izberete optimalno obremenitev za vas.
  3. Ulezite se na tla. Položite obe roki na spodnjem delu trebuha, postopoma potiska, dvignite roke. večkrat ponovite.
  4. Stiskanje mišice zapiralke. V tej vaji morate storiti enako, kot če poskušam zadržati urin. To se lahko izvede kadarkoli, kjerkoli. Najbolj učinkovita tehnika, če je storjeno v dejanski uriniranjem.
  5. Umik nižjih mišice medeničnega dna. Poskusite zategnite spodnji del trebuha s trebušno prepono. Opazujte ritem teh prizadevanj.
  6. poskusi imitacije. Poskusite narediti vaje o izgonu maternice. Ne bojte se, da ne škoduje vašemu telesu.
  7. Rahlo stisnite mišice presredka. Ne sproščeno, jih zadržite v tem položaju za približno 5 sekund, nato pa stisnite mišice močnejše in jih ponovno držite 5 sekund. Vajo, dokler se naveličaš.
  8. Ritmično pogodb mišice presredka v hitro in počasi.
  9. Ciklično se sprostite in stisnite anus. Prav tako vpliva na mišice medenice.
  10. Prvi tečaj vaj vključuje 10 vsak dan. Na dan 4 more opravljati pristop postopoma povečuje količino 7.

Keglove vaje: pregledi

Keglove vaje: pregledi

  • Ludmila: sem moj ginekolog rekel, da imam po porodu majhno prolapsa maternice. Priporočamo, da naredite Keglove vaje. Made 3 mesece, je rezultat. Uporabite jih je potrebno za preprečevanje nosečnosti.
  • Christina: sem diagnozo prolapsa maternice, vendar še nikoli nisem rodila. Keglove vaje mi je pokazal v kliniki. Zdravnik je rekel, da naredite 10 vaj 3-krat na dan za en mesec. Narediti samo en teden, mesec vidim, če so pomagali ali ne.
  • Valeria: Težave z uriniranjem je začela med nosečnostjo. Poleg tega, rast v življenju je bila slabša - do konca nosečnosti, sem se na splošno ni mogoče nadzorovati s tem postopkom. Tako zelo, da me je bilo strah, da bi nenadne premike ali kihanje. Bral sem o sistemu Kegel na internetu, in jo zgrabil kot slama. Odkrito povedano, sem pomagal.
  • Eugene: delal sem na Kegel sistema, vendar brez fanatizma, na skrivaj. Rezultati brez uspeha.
  • Anna: Po rojstvu začel opažati, da je želja po spolnosti, ki se začnejo bledeti. Kmalu, ne želim, da imajo spolne odnose. Bral sem o Kegel sistema in se odločil, da ga preizkusite. Ni obžaloval. Mesec dni kasneje spolno življenje izboljšalo, in okrepiti orgazem.
  • Tatiana: Že več let, delaš Keglove vaje. Rezultat zadovoljen. Naj bo pravilo, da redno opravljajo kompleks, in rezultat ne bo trajalo dolgo!

Keglove vaje - to je odličen način, da se znebite veliko težav z zdravjem žensk. Ne pozabite, da preden začnete, da se vključijo v ta sistem, boste morali posvetovati z ginekologom, ki vam bo dala potrebna priporočila. Ostanite zdravi!

Glej tudi:



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Gimnastika za prolapsa materniceGimnastika za prolapsa maternice
Vumbildingom vaje domaVumbildingom vaje doma
Simptomi prolapsa materniceSimptomi prolapsa maternice
Razporeditev po histerektomijaRazporeditev po histerektomija
Opustitev simptomov maternici, kaj storiti, folk pravna sredstvaOpustitev simptomov maternici, kaj storiti, folk pravna sredstva
Skittle vadba za nosečnice in za moškeSkittle vadba za nosečnice in za moške
Vaje za krepitev medeničnega dnaVaje za krepitev medeničnega dna
Keglove vaje za krepitev mišicKeglove vaje za krepitev mišic
Prednosti uporabe Keglovih vajPrednosti uporabe Keglovih vaj
Opustitev maternice Simptomi in zdravljenjeOpustitev maternice Simptomi in zdravljenje
» » » » Keglove vaje za prolapsa maternice. Pazi nase!