slv.ungurury.ru

Mono-prehrana - metoda hujšanja, in se znebi debelosti

Pozdravljeni, "babica!" Želim, da predlaga metodo pohudeniya.Menya že dolgo ukvarjajo z vprašanjem prekomerne telesne teže, vendar sem se bal, da je treba sprejeti za radikalno dieto. Še posebej zastrašujoče klistir, ker sem se bal, da se motijo ​​črevesno mikrofloro. Še vedno želim odstraniti polnost in s seboj številne bolezni. Kmalu sem našel način, ki pomaga za spopadanje z debelostjo. Poklical je mono-prehrana. Njegovo bistvo izvira na dejstvo, da je za nekaj časa je potrebno, da bi jedli nekaj, eno je najbolje - žita. Poskušal sem, in rezultat se mi preprosto presenečeno: v nekaj dneh je izgubil 5 kg, čutil pozdorovevshey in pomlajena Torej, zavrite kašo na vodi brez soli in masla in jesti !. Čez nekaj dni bolj kot karkoli drugega je porabi. Lahko se posuje z mešanico žit in morske soli semena lan (4 masnih semen - 1 del morska sol), predhodno zmeljemo in segrevamo v ponvi, in kot začimba s suho hrano, kot krapivu.Pri hitro izloči mas in je enostavna za čiščenje telesa, vendar je treba storiti sistematično. Jaz, na primer, 3 dni na mesec sem jedel kašo. Po tem boste morali pravilno iti na običajni prehrani. Zjutraj, jedo isto kosmiče, ampak z malo soli in rezino masla, za večerjo - kuhano zelenjavo in zvečer si lahko vsi zhidkoe.Sovetuyu vse, da poskusite ta način izgubi teže. In želi, da izgubijo težo, kar morate vedeti, da so vsi jedli in pijan na dan ne sme preseči 1 kg. Tudi sami prepovedane sladkarije! Bolje je, da jedo datum. To je popolnoma raztopi maščobe, čisti krvne žile, daje moč in bodrosti.Chtoby krepijo imunski sistem, mešanico koli suhega sadja v večernem pranje, pokrijemo z vodo in pustite čez noč. Na zjutraj mince, dodamo nariban matice, medu, cimeta, 1 žlica kislo smetano in jesti skodelico te mešanice brez hleba.Dolgoletiyu prispeva k dnevnega prehranjevanja svežih jabolk zjutraj na tešče z orehami.Zhelayu vse harmonije in dobrega zdravja!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Riž prehrana za hujšanje in čiščenje telesaRiž prehrana za hujšanje in čiščenje telesa
Ajda prehrana: recept, koristi in škodaAjda prehrana: recept, koristi in škoda
Kako ohraniti težo po monodietsKako ohraniti težo po monodiets
Kefir prehrana za hujšanjeKefir prehrana za hujšanje
Vrste mono-dieto za hujšanjeVrste mono-dieto za hujšanje
Zmote o znebi odvečne težeZmote o znebi odvečne teže
Apple prehrana - za in proti.Apple prehrana - za in proti.
Lubenica prehranaLubenica prehrana
Dieta brez soliDieta brez soli
Osnovna pravila spoštovanja monodietsOsnovna pravila spoštovanja monodiets
» » » » Mono-prehrana - metoda hujšanja, in se znebi debelosti