slv.ungurury.ru

Goji jagode: pregledi za hujšanje. Recepti za sadje

Goji jagode - znano prehransko izdelek. V Rusiji je ta rastlina je bolje znan kot navadna kustovnica. Poleg tega, jagode so v skupini "wolfberry", vendar je za razliko od večine od njih, da niso strupeni. Zaradi velikega števila uporabnih lastnosti, se vrednotijo ​​zagovorniki zdrave prehrane in alternativne medicine, športnikov in dekleta Weight Watchers.

Mnenja čaja z goji jagode, na internetu

  • Alisa, 32 let: Pijte čaj z goji jagode v zadnjih 2 mesecih. V tem času se je moje stanje bistveno izboljšalo: sem postal manj živčni in dobro spali, čutim val energije, sem izgubila 7 kg. Svetujem vsem, da pijejo čaj iz jagod za normalizacijo stanja zdravja in preprečevanje razvoja bolezni.
  • Irina, 27 let: izdelka sadje v razsutem stanju v tibetanskem trgovini: so z belo prevleko, in čaj je izkazalo, ni okusna. Ker naročanje Goji v specializirani spletni trgovini. Čaj kuhamo na vaš recept: v čajnik vlijemo nekaj jagod z vrelo vodo, dodamo ščepec cimeta, metinih listov in ribez, 1 čajno žličko .. limoninega soka in medu. Čaj daje zelo aromatična.
  • Julia, 23 let: Sem velik oboževalec jagodami čajev, zato sem se odločil poskusiti in goji. Pijem to pijačo namesto rednega čaj. Dodajte sladkor nadomestek namesto medu. Všeč mi je njegov okus in zdravilne lastnosti. Trpim zaradi sladkorne bolezni že od otroštva, in ta čaj pomaga pri boju proti prekomerne telesne teže in za nadzor ravni sladkorja v krvi.
  • Albina, 27 let: Že od otroštva sem trpijo zaradi nizke imunitete. Pred kratkim sem odkril recept za čudovit čaj z goji jagode. Pijem ga vsak dan v zadnjih šestih mesecih. Sem se začel počutiti bolje, manj bolni in dobro spati. Obožujem čaj, vendar v zadnjem času začel opažati izpuščaj na telesu. Morda iz presežka jagod.
  • Daria, 25 let: Ker je rojstvo otroka poskušajo normalizirati presnovo in izgubili nekaj dodatnih kilogramov. Začel sem piti čaj z goji, fitnes in jesti prav. Goji pomagali ustvariti izdelke iz telesa razpada zmanjšati raven holesterola v krvi in ​​shujšati. Včasih dodam v čaju z goji jagode, itd.. Maline, šipkov, ribez. Izkazalo se je zelo okusna in zdrava.

jagodeji: tibetanski folk recepti

Jejte goji lahko ne le sveže in suho obliko, ampak tudi njihovo pripravo različnih jedi in pijač.

Čaj z goji jagodami

Čaj z goji jagodami

sestavine:

  1. Posušene jagode - 1 žlica. l.
  2. Voda - 300 ml
  3. Medu - 1 čajna žlička ..

Priprava:

  • Sperite pod tekočo vodo, sadje, jih prelijemo v čajnik in prelijemo s toplo vodo.
  • Pustite pivo za 20 minut, nato dodamo med.
  • Pijte čaj v obliki toplote in zapečatena jagode lahko jedel.
  • Lahko pripravo te infuzijo črnega ali zelenega čaja.
  • Koristno je, da dodate do končnega pijačo limonin sok, ingver.

Napitke z goji jagodami

Napitke z goji jagodami

sestavine:

  1. Nemasten jogurt - 300ml
  2. Goji jagode - 4 žlici. l.
  3. Banana - 1.5 pc.
  4. Jagode - 5 kosov.

Priprava:

  • Lupino lupino banan in ga narežemo na več kosov.
  • Operite jagode in Goji pod tekočo vodo.
  • Vse sestavine zmešamo v mešalniku, izpolnite kefir in premagal za 1 minuto.
  • Napitke se priporoča, da se uporabijo za zajtrk ali med malico.

Tinktura z goji jagodami

Tinktura z goji jagodami

sestavine:

  1. Jagode goji - 100 g
  2. Voda - 300 ml
  3. Klinčki - 7 kosov.
  4. Lekarna rožmarin - 1 čajna žlička ..
  5. limonino lupino
  6. Sveže melise listi

Priprava:

  • Nalijte vodo v ponvi, ga dal na ogenj in zavrite. Operite Goji jagode, melisa liste in limone. Ko voda pride do vrenja v ponvi, dodamo vse sestavine, pokrov in izklopite toplote. Pustimo, da se napolni za 10 minut. To nastavitev lahko uporabimo namesto ali balzam.
  • Deluje kot pomirjevalo in normalizira spanje. Namesto, nageljnove žbice, lahko dodamo žajbelj, timijan, kamilica, in vse druge. Zelišča. Poleg tega lahko dal v pijačo malo medu ali sladkorja.

RJAVČKI z goji jagodami

RJAVČKI z goji jagodami

sestavine:

  1. Jajca - 4 kos.
  2. Čokolada - 200g
  3. Sladkor - 100 g
  4. Maslo - 120 g
  5. Moka - 100 g
  6. Orehi - 120 g
  7. Kvas - 50 g
  8. Jagode goji - 70 g
  9. Mandljevo - 50 g

Priprava:

  • V dvojni kotel ali v vodni kopeli raztopite čokolado in maslo. Mass dobro premešamo. Razžvrkljamo jajca s sladkorjem, dodamo presejano moko, Goji jagode, kvas in sesekljane orehe.
  • Vse premešamo, dodamo na Zmešamo stopljeno čokolado in maslo. še enkrat premešajte.
  • Pečico segrejte na 180 stopinj, postavite testo v obliki namazali maslo. Na vrhu testo potresemo sesekljano mandlji. Pečemo 40 min Brownie.
  • Ta pogača je maščoba, visoko kalorično in hranljivo. Sestavek piškote vsebuje maščobne kisline, vitamine A, B1 in D, kot tudi magnezij. Ta sladica se lahko uporablja tudi v prehrani in kot del uravnotežene prehrane.

Glej tudi:

Goji jagode - neverjetno izdelek! Od njih lahko kuhamo kompot, čaji, sadne pijače, dodajo jedi in sladic. Ko kupujete jagode morajo biti zelo previdni, da ne bo kupil ponaredek. Za lahko goji izda "volkov jagode", ki so nevarne za zdravje!



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Koristne in terapevtske lastnosti jagodKoristne in terapevtske lastnosti jagod
Kako kuhati sadje juhaKako kuhati sadje juha
Goji jagode za hujšanje. Zakaj goji pomaga, da izgubijo težo?Goji jagode za hujšanje. Zakaj goji pomaga, da izgubijo težo?
Recepti zeliščne vitaminskih čajevRecepti zeliščne vitaminskih čajev
Zdravilne lastnosti divjih jagodZdravilne lastnosti divjih jagod
Koristne lastnosti svežih jagodKoristne lastnosti svežih jagod
Koristne lastnosti rdečega ribezaKoristne lastnosti rdečega ribeza
Goji - Tibetanski Žutikovina. Sestava. Lastnosti. Recepti. kontraindikacijeGoji - Tibetanski Žutikovina. Sestava. Lastnosti. Recepti. kontraindikacije
Kako uporabljati Goji jagode?Kako uporabljati Goji jagode?
Goji jagode: uporaba in koristne lastnosti. Sestavo in kalorično vsebnost gojiGoji jagode: uporaba in koristne lastnosti. Sestavo in kalorično vsebnost goji
» » » Goji jagode: pregledi za hujšanje. Recepti za sadje