slv.ungurury.ru

Vsakdo sanja o dolgoživosti: meni, da starost se oddaljuje

Pozdravljeni, "Babica!" Znano je, da je za dolgo časa živeti sanje vsakega moškega. Toda tisto, kar spodbuja dolgoživost in odloži upokojitev? Upam, da bomo skupaj našli odgovor na to vprašanje. Jaz bi bil zelo vesel, če bo njegova odločitev pomagala moja naslednja statya.Po moje mnenje, življenjska doba je odvisna od življenjskega standarda, dosežki svetovne civilizacije, podnebje, okolje, hrano, vere, in še najmanj pa - uradni meditsiny.K žalost, promocija zdravega način življenja, in tako, in dolgoživost, je primanjkuje v številnih državah. Na splošno zelo malo ljudi, ki vključuje zdrav način. Za mnoge je to ne piti alkohola, kaditi ali droge in popolnoma opustili mesnih izdelkov. V redu, ampak vidike življenjske dobe je veliko širši. V veliki meri je odvisna od pH vrednosti (pH) tekočin in izdihnil človeško vozduha.Ofitsialno pH-vrednost v mednarodnem sistemu merjenja (SI) je predstavil danski kemik Peter Sørensen že leta 1909, vendar pa je skoraj sto let po mu je, da nihče ni dal toliko znacheniya.Odnazhdy izdelavo poročila o eni od kongresa, na katerem so skupaj medicinske svetilke iz 42 držav, sem vprašal občinstvu vprašanje: "Koliko od vas vedeti, zakaj ste bili rojeni fantje in dekleta?« za vse prisotne, in da 1.100 ljudi dvignili roke le 12 - enajst moški in od na ženske. Toda udeleženci kongresa so sivolasi profesorji in akademiki! Vendar pa je preprost: če je pH vrednost mož višja od njegove žene - dečka, in če je njegova učinkovitost večja pri ženi - deklico. Z istimi pH zakoncev, in to je lahko en primer od 1000000 rojen hermafrodit. Da bi se temu izognili, je treba pozorno spremljati pH-vrednost, tako načrtuje spol rebenka.Nezavisimo nadstropju, vsaka oseba ob rojstvu pH vrednost je enaka 7,41 pH enote. Za vsakih 10 zadnjih letih, je ta številka zmanjša na 0,1 enote, in za 20 let pH vrednost pH je 7,21. Po 20 letih začeli zamašijo arterije, žile, kapilare obtočil, in do 45 let v mnogih naših teles ni dovolj hrane in kisika. Prvi, ki trpijo zaradi te možgane in oči se zdi vse "starca" bolezen. Ampak se ti procesi lahko vplivajo ne omogoča indeks vodikov tako hitro umenshatsya.Sposobstvuet dolgoživosti redno čiščenje telesa z vsemi vrstami strupov. Sprejemljiva za čiščenje vseh vrst. O njih sem že omenil v "babica". Če želite podaljšati življenjsko dobo, po 45 letih, da je potrebno popolnoma odreči jedo mesa in mlečnih izdelkov, izločijo iz prehrane jajca, sladkor in alkohol, ne piti vode iz pipe. Nenehna uporaba te vode zaradi nizke vrednosti pH (pH = 5,9-6,1) skrajša naše življenje, ki ga 35-40 let! Namesto, pijačo za "živo" ali odmrznjeni vodu.Znachitelno poveča pH in s tem podaljšuje življenjsko dobo, na tešče. Seveda, dolžina to določa vsakega posameznika, je glavna stvar - ne sebe pripelje do izčrpanosti. Zapis za postom, dokler pripada Petru Mihaylovichu Gavrilovu - eden od zagovornikov Brest Fortress. Ni jesti ali piti, za 32 dni, dan in noč, dokler je bil shell-šokirani v bitki s si prizadevajo nacisti. Ampak ne poskusite premagati svojega delovanja, saj je zapis to močno prispevalo k skrajno situacijo, da je vojna. Postenje sprosti singlet kisik, čiščenje vse telesne celice. Torej, če hitro na dva dni na teden, - poleg tega lahko živi 30 let, in če je 3 - 64 goda.Tak tudi lakote, akti, ki prejemajo 3% vodikov peroksid. Prvi dan je treba sprejeti 3-krat dnevno, 1 kapljico, redčenjem vsakič 50 mL vode. Dnevni odmerek sprejem peroksida se poveča za 1 kapljico je raztapljanje v četrt skodelice vode. 10 dni, da se prilagodijo prejeti znesek do 10 kapljic naenkrat. Poskrbite, dvo- ali tridnevni oddih in vse nadaljnje deset-dnevne tečaje, s prekinitvami med, vzameš 10 kapljic 3-krat na dan, raztopljenega v 50 ml vode. Bodite peroksid 30 minut pred ali dve uri po obroku. Če se počutite neprijetno, imate pekoč občutek v želodcu, utripa, potenje, je treba za 1-2 dni, da zmanjšajo količino peroksida pade na sprejem ali celo prenehati z jemanjem pred izginotjem neprijetnega oschuscheniy.Uvelichivayut pH, medtem ko čiščenje krvni obtok odvečnega holesterola, vaja in izvedljivo fizično nagruzki.Ochen spodbuja izločanje skozi znoj iz toksine telesa in holesterola rusko savno s parno kopeljo. Menijo, da tisti, ki se redno udeležuje takšno kopel, še naprej živijo, ne boleč, 10/09 let.Podvodya do zgoraj omenjenih, lahko sklepamo, da z določeno prehrana, način življenja, različne wellness tretmaji, pH vrednost ni mogoče zmanjšati za več desetletij, kar pomeni, da lahko oseba doseže starost dvesto. Zato si prizadevajo, da živijo dlje časa brez obolevanja, - odkrito povedano je to vse, kar sem želel.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Vpliv hrane na življenjsko doboVpliv hrane na življenjsko dobo
Recepti mladih iz različnih državRecepti mladih iz različnih držav
Prehrana Babičina za 7 dniPrehrana Babičina za 7 dni
Ugodne cene - Tradicionalni recepti za zdravje in dolgoživostUgodne cene - Tradicionalni recepti za zdravje in dolgoživost
Pričakovana življenjska doba za ženskePričakovana življenjska doba za ženske
Pričakovana življenjska doba za moške v RusijiPričakovana življenjska doba za moške v Rusiji
Prostatitis lovili dol z Rman tinktureProstatitis lovili dol z Rman tinkture
V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!
Jaz dabbed na tla, da se znebite odvzameJaz dabbed na tla, da se znebite odvzame
Živijo dolgo ali ne - se odločite sami. Prava izbira, ljudi za vasŽivijo dolgo ali ne - se odločite sami. Prava izbira, ljudi za vas
» » » » Vsakdo sanja o dolgoživosti: meni, da starost se oddaljuje