slv.ungurury.ru

Pivo s kislo smetano uporabil - kosti sam tako okrepila

Pozdravljeni, "babica!" Jaz sem star 66 let. Leta 2003 sem imela zlom kolka, in dam Iznemogao. Operacija se ni strinjal in se odločil za zdravljenje samostoyatelno.Primenila pri zdravljenju piva in kisle smetane. Vsak dan smo 3-krat dnevno mešamo dokler ne dobimo homogene konsistence v 100 g 2 žlici domače kislo smetano in pili sestavka. Prispeva k razvoju pokostnice in kalusa, pa tudi kisla smetana vsebuje veliko kalcija, potrebnega za močne kosti in pivo je diuretik, ki ne dovoli, da nastane na mestu otekline zloma. Po 3 mesecih zdravljenja, sem začel hoditi z berglami na prvi, in nato palochkoy.Zhelayu vse hitro okrevanje.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Hip zloma pri starejših - in učinki zdravljenjaHip zloma pri starejših - in učinki zdravljenja
Calorie kremaCalorie krema
Sestava in koristne lastnosti kisle smetaneSestava in koristne lastnosti kisle smetane
Zlom kolka pri starejših. Kaj bi lahko bile posledice?Zlom kolka pri starejših. Kaj bi lahko bile posledice?
Kako kosti zdravi po zlomu?Kako kosti zdravi po zlomu?
Vplivala zlom vratu stegneniceVplivala zlom vratu stegnenice
Maska za obraz in lase s kislo smetano, jajce, medu. koristiMaska za obraz in lase s kislo smetano, jajce, medu. koristi
Koristne kot sir s kislo smetano?Koristne kot sir s kislo smetano?
Ali krema za sončne opekline?Ali krema za sončne opekline?
Kisla smetana žele: okusne sladice s fotografijamiKisla smetana žele: okusne sladice s fotografijami
» » » » Pivo s kislo smetano uporabil - kosti sam tako okrepila