slv.ungurury.ru

Tuberkuloza kosti? Shranite lahko sami

Pozdravljeni, "Babica!« Sem že šel na 87. leto. Želim deliti svoje znanje. Povedal ti bom, kako v letu 1968 moja teta zdraviti tuberkulozo kosti.Ona popolnoma izključeni iz prehrane kislo in ni uporabila sam gram soli, čeprav je hrana pripravljena brez soli in vse kisline. Kot zdravila izvedel teta brozgo Lancing trpotca z živosrebrovega klorida. To zlijemo v emajl lonec 0,5 litra vode steklenih narezanih listnate rastline, zavreli in kuhana 5 minut na majhnem ognju. Takoj v najem ponev z vročino, vsebina filtrov, da se prilagodi količino juhe, dobljene s vrele vode 0,5 l, v njem raztopljen kos belega sublimata velikost pšeničnega zrnja (3-5 kapljic delo rumeno) in raztopino pil 1 žlica 3-krat na dan za pol ure pred obroki, dokler okrevanje. Tako kot mesto prizadel s tuberkulozo, teta gnoilos je z majhno brizgo dnevno izperemo z rahlo rano modro raztopino bakrovega sulfata, in druge - koncentrirane raztopine česen. In utrjena. Potek zdravljenja - 1.5-6 mesecev.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Jaz dabbed na tla, da se znebite odvzameJaz dabbed na tla, da se znebite odvzame
Zdravljenje pemfigusZdravljenje pemfigus
Trofičnih zdravljenje razjedeTrofičnih zdravljenje razjede
Čeprav redko MALARIJA MEETS, vendar je ta bolezen se včasih zgodi,Čeprav redko MALARIJA MEETS, vendar je ta bolezen se včasih zgodi,
Koruzne hypertension'll mojster. Poskusite, ne bo vam žal!Koruzne hypertension'll mojster. Poskusite, ne bo vam žal!
Infuzija Zimzelen plovil Obkladek, hipertenzija esence umiriInfuzija Zimzelen plovil Obkladek, hipertenzija esence umiri
Anemija in utrujenostAnemija in utrujenost
Bodite pozorni na urinske inkontinenceBodite pozorni na urinske inkontinence
Mi se zavezujejo resno o osteoporoziMi se zavezujejo resno o osteoporozi
VEČ KOT 30 LET astme pesters: da svojo tame, da je tisto, kar jeVEČ KOT 30 LET astme pesters: da svojo tame, da je tisto, kar je
» » » » Tuberkuloza kosti? Shranite lahko sami