slv.ungurury.ru

Dim tlenja krpe Kopti vnetja, in nosijo izginil kmalu PRESENEČENJE ZA VSE

Pozdravljeni, dragi "babica"! Rad bi govoril o tem, kako sem nekoč znebil erysipelatous vospaleniya.Sluchilos je v 80. letih prejšnjega stoletja. Medtem ko je bil moj sin star 6 let, in hči - stara 2,5 let. Pravkar sem se vrnil na delo po odloku. Nekega dne, ločevanje mesa od kosti doma, po naključju reši roko slabo. Let, nato pa je bilo težko, poskuša rešiti na vse, in če kupite meso od kosti, je bilo potrebno, in kuhamo juho kosti in testenine obmorsko iz celuloze kuhamo ... Čeprav je poceni meso, nato pa v primerjavi s sedanjimi cenami, potem pa se plača bile nizke. In zhili.Vskore v mestu rez mi je zgodilo, rdečica. Sprva nisem pripisujejo nobenega pomena za to, in ko se obraz se začne srbeti, vleči tekmo, sem moral iti v bolnišnico. Zdravnik je pregledal vnetja in strogo prepovedano, da jo mokro. Ampak imam družino, otroke, in potrebo po pripravi večerjo, in opere in kopanje otrok, skratka, dovolj primerov. Začel sem, ko sem imel, da se ukvarjajo z vodo, dal na strani zdravniški rokavico. Dejstvo je, da je imel ves dan, ne za snemanje. Ko je noč končno slekel, še vedno je bila njegova roka pod rokavico moker od potu. Dva tedna je bil obdelan v bolnišnici, vendar pozitiven rezultat te obravnave ni bil niti nasprotno, rdečica napredovala. In na koncu drugega tedna grem nazaj, ko zdravnika doma, njeno glavo na prsih in zavihtel bela svetloba ne more videti, kot sem napisal v smeri bolnišnice, in sem bil otrok ne morem pustiti ... Nenadoma sem slišal sosed, Gipsy imam zakliče: - Kaj si ti - pravi - tako žalostno go rečem, da nimam razloga, da bi radosti.- In s to roko? - Nisem pustil devushka.Rasskazala jo njegove fiziognomije, da, čeprav je to in zdravljenje, in ni izboljšanja, in rasplakalas.Tsyganka sem poslušal, tolažil, in dejal: - Pojdite domov, prižgati ogenj cunje, potem pa ga pogasiti, da samo smoldered in tako ni bilo veliko dima, potem Usedi se nazaj in Cauchy izroči dima. Le dobro kaditi. Po tem, jo ​​povezati z rdečo krpo, in tako gre cel dan. Ponoči, ponovite postopek. Kmalu vrč sem ischeznet.Poblagodarila Cigan, in ko je prišel domov, posobirat stare cunje iz bombaža, ki jih sveti v staro vedro, s plamenom do dim udaril prišel in začel predati, da kadi, ga spremenila in spusti tako nizko, kot je to mogoče, vedro . Tudi potem, ko je bilo teh dveh postopkov odleglo, in 2 dni kasneje je šel blizu bolnichnyy.Vzglyanul zdravnik je bil presenečen na moji strani obarvani prekajene klobase, potem pa bolj postalo, da ga preuči, nato pa je govoril: - No, dobro opravljeno, da je rana z jodom tako tudi ravnati. Vidiš, je rdečica skoraj ni več. Še en dan za zdravljenje hišo in gre na rabotu.Dolgo nato sem se smejal na to, da ne razume, zakaj se je koža spremenila roke tsvet.Kogda prihajajo na delo, delavec tudi vprašal, kaj sem imel pri roki. Povedal sem jim, in podrobno pojasnjeno, kako po nasvetu soseda, cigan pozdravi erysipelas. Po zaslišanju svojo zgodbo, ki je eden od zaposlenih (njeno ime je Valentina), in se odločil, da povem svojo zgodbo o sosedi-tsyganah.Zhila z možem in dvema hčerkama v zasebnem stanovanju. Njen mož je bil trd človek, jo premagal znova in brez. Listina prenašati pretepanjem, Valentina ga ločila. Delitev doma s svojim možem, Valentin storil v svoji polovici zasebnim vhodom in začeli graditi novo Perestenko. Seveda, iz te hiše je bila grozna, in nenadoma pride k njej uchastkovyy.- Pozdravljeni, pravi, - Valentine Vasilevna.Ot preseneča Val začela razburjanja, ne vedo, kje premakniti in preurediti: v skledo, namočite perilo v drugi - Clay zameshena, in v kotu posodo na tla naj bi ... Valentine je bil zmeden in je dejal: - Oprostite, prosim, za nemire. Živeti kot cigani seychas.Uchastkovy nasmehnil in odgovoril: - Valentina, naj vas vabimo, da priča zaradi kraje vašega sosedyam.Valya plašč je preoblekel in so šli k sosedom za Rome, s katerim še nikoli ni bilo. Ko ste prijavljeni, Valya skoraj omedlela od sramu za svojimi besedami. Povsod je bil čist, na tleh in na stenah preproge v kredenci kristala, cvetje na mizi, in na stropu - elegantno lestenec. Takšno lepoto in udobje še nikoli ni videla. Iskali cigani v hišo, se spomnim nejasno, toda obtožba je lažna. Ker po mnenju Valentina Romov se je dramatično spremenilo. Včasih je treba, da blodil, zdaj pa vse bolj sedeči in njihovi recepti se prenašajo iz roda v rod. Vedo veliko od njih, saj že stoletja so le lechilis.Zdorovya in sreče za vas, ljudje!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Juha koristi ali škodeJuha koristi ali škode
Testenine obmorsko v multivarka: Izbor najboljših receptov s fotografijamiTestenine obmorsko v multivarka: Izbor najboljših receptov s fotografijami
NE grozno nevarnost policističnihNE grozno nevarnost policističnih
Kmalu herpes popolnoma izginilKmalu herpes popolnoma izginil
Odprta ranaOdprta rana
Celostni pristop se uporablja za obraz. Zdaj sem zdrav. Tukaj!Celostni pristop se uporablja za obraz. Zdaj sem zdrav. Tukaj!
Barefoot v dresnik je šel in vitalnost sam vrnilBarefoot v dresnik je šel in vitalnost sam vrnil
Zdaj, ljudje, recept določa: prežene strah, srčno željo!Zdaj, ljudje, recept določa: prežene strah, srčno željo!
Multicistična bolezen ledvicMulticistična bolezen ledvic
Pojma nimam nobenega dvoma, da je treba za zdravljenje bolezni brez odlašanjaPojma nimam nobenega dvoma, da je treba za zdravljenje bolezni brez odlašanja
» » » Dim tlenja krpe Kopti vnetja, in nosijo izginil kmalu PRESENEČENJE ZA VSE