slv.ungurury.ru

Zdravilo Femoston: pregledi

Femoston - hormonsko drog, ki je opredeljena v menopavzi in lajšanje menopavzo. Zaradi didogesteronu in estradiola, ki so del Femoston, ženske so sposobni spopasti z menopavzo brez sprememb življenjskega sloga. Te aktivne snovi dopolnitev manjkajočih žensko telo estrogen, in zagotoviti fazo vnaprej izločanje v maternično sluznico.

Zdravilo Femoston: indikacije za uporabo

Zdravilo Femoston: pregledi

Sprejem omogoča Femoston klimakterij simptomi, kot so:

  • nihanje razpoloženja;
  • živčnost;
  • Čustveni stres;
  • glavobol;
  • Vaginalna suhost;
  • Prekomerno potenje;
  • Razbijanje srca;
  • Tides.

Zdravilo se jemlje za preprečevanje osteoporoze pri ženskah, starih od 40 - 45 let. Femoston predpisana za ženske za nadomestno hormonsko terapijo menopavza, ki je začela kot posledica operacije ali menopavze.

Zdravilo Femoston: kontraindikacije

  1. nosečnost
  2. dojenje
  3. Maligni in estrogena odvisnih tumorjev
  4. Akutna bolezen jeter
  5. Individualno nestrpnost do droge
  6. rak dojke
  7. krvavitev iz nožnice
  8. venska trombembolija

Neželeni učinki zdravila Femoston

  • slabost
  • vrtoglavica
  • srbečica
  • oteklina
  • otekanje prsi
  • bolečine v trebuhu
  • migrena
  • povečanje telesne mase
  • Nelagodje med seksom

femoston

Femoston 210: pregledi

Valeria: "Jaz Femoston 2/10 pomagal z dne 1. sprejem. Zareze 11 mesecev. Bodite kratek odmor se je stanje poslabšalo. Kaj pa zdaj ne vem. "

lilija: "Jaz sem star 48 let. Pijem Femoston 2/10 3 mesece. Počutim se dobro, žal tako pozno, sem se naučil o tem zdravilom. "

ale: "Femoston 2/10 sem približno 2 meseca. Vendar pa mi je zdravnik predpisal tečaj - 6 mesecev. Slaba stran je, da z uporabo zdravila začela izdatno mesečno, čeprav redni cikel. Sem se odločil, da bo odmor za 2 meseca, nato pa gredo v drugo ginekologu, morda kaj drugega bo svetoval. "

Irina: "Po uporabi Femoston nima stranskih učinkov so bile ugotovljene. Pomagal dobro, zdaj pa ne trpijo. "

Alexander: "Ne razumem, zakaj se zdravilo predpisal? To zdravilo je hormonska nadomestna terapija. Femoston Običajni predpisani menopavzi. Vzel sem Femoston 2/10, in na sredini vsakega cikla, odprl težke krvavitve, potem je zdravnik prekliče uporabo tega zdravila. "

Jan: "Femoston 2/10 sem pred nosečnostjo. Zdravilo skrajšal moje dolga obdobja, ko pa je nehal piti, je bilo vse nazaj. Na splošno je za to zdravilo, da pridejo do svojih lastnih zaključkov - učinkovito pomaga pri nerednih ciklusih, endometrija in majhna ".

Jeanette: "Strinjam se Femoston 2/10 približno 3 leta. Prebral sem preglede, kjer so napisali, da bo morala sprejeti za življenje. Stara sem 22 let in pred kratkim sem začel pojavljati izpuščaji na koži - ne vem, od tistega, kar so me imeli. Ampak sem grešil na zdravila. Zdaj pa ne vem, kaj storiti in kaj zamenjati Femoston 2/10. "

femoston

Femoston 1. maj: pregledi

Julia:"Odločil sem se, da se izboljša pomenopavzalnega stanje, vendar nisem bil približal Femoston 1/5. Propil drog 1 mesec, sem spoznal, da so bile hude glavobole, otekle noge, je bila konstantna depresija. Mogoče imam Idiosinkrazija zdravila? ".

Julia: "Strinjam se Femoston1 / 5 več kot 4 leta. V tem času smo se ustavili nespečnost, obilno potenje in vroče utripa. Izboljšana psihološko stanje - je depresija, psihoza in ni konstantna jokava. V obdobju uporabe Femoston močno opomogel in začel nabrekne. Toda to, v primerjavi s tem, kar se dogaja z mano - neumnosti. Zato sem vesel, Femoston 1/5. "

Victoria: "Bodite prepričani, da Femoston. Postopno zmanjševanje odmerka, vendar pazi za zdravje. V 3 - 4 letih popolnoma vzdrži drog. Sem zavrnil, ampak če ne bi, tudi strah, da bi si predstavljati, kaj bi se zgodilo z mano. Ko začnete bolje, zmanjšati odmerjanje. Pazi na težo, tako da ne doda. Če je treba pametno, Femoston - to je preprosto zaklad! ".

Femoston 10. januarja: pregledov

Vita: "Vzel sem Femoston 1/10. Sprva sem se počutil dobro, potem pa čudne spremembe začele pride do mene: bolečine v nogah in so v vese.Sdelala počitek in se posvetujte z zdravnikom. Še ni na Femoston, je bolečina v nogah več. Po pregledu, ni bilo nobenih nepravilnosti ugotovljeno, in zdravnik imenoval ponavlja Femoston. Ko se začne, da prevzame, bolečina v noge nekajkrat povečala. Ona je dala gor drogo in prešli na Klimaksan -. Stanje se je izboljšalo "

Tatiana: "Socialna Femoston5 let. Zdravnik predpisal zdravilo. Sebyaprekrasno čutim. Po teh tablet pa slaba ne more biti načeloma - to je, nasprotno, je izboljšala. Sem previdni, da njihovo zdravje in upoštevati vsa priporočila zdravnika. "

Elena: "Jaz Femoston 1/10 naznachilmoy zdravnika zaradi menopavze. Po prejemu cikel vrniti zdravilo. Socialna medicina ima 0,5 goda.Tolko bradavico nerazumljivo vydeleniya.Ochen začele pojavljati zaradi tega skrbi. "

Vera: "Jaz 52goda, in pijem Femoston 1/10. Zdravilo je predpisal zdravnik, zaradi krvavitev iz maternice. Po 3 mesecih priomaFemostonakrovotecheniya ustavil, in stanje teže zdravje uluchshilos.V se ni spremenilo, čeprav je veliko od tega je šel skozi. "

Victoria: "Jaz sem 34 let. 3, ni bilo mesečno. Zdravnik je prišel do zaključka, da imam zgodnjo menopavzo. NaznachiliFemoston 1/10. pil sem 2 pakiranji, in se počutijo bolje! nevrotični epileptične napade in se ustavil rdečica. Tam je bila želja, da nekaj storiti in razvoj. Femoston opustili zaradi gastritis. Ampak ne zamerim to bolezen Femoston. Tukaj je vaše zdravje v redu in znova ob drog. "

Zdravilo Femoston: pregledi

Alain: "Jaz pilaFemoston 1/10 približno štiri mesece. 2 meseca počutil v redu, nato pa sem začel mučiti divjo željo, da bi jedli, še posebej pred spanjem. Posebej kupil oreški in semena, nekako boj proti lakoti, ampak nič ni pomagalo - so želeli vseeno. Femoston zavrnil, ki se boji za svojo težo in zdravje. Šest mesecev ni imela menstruacijo, je zdravnik povedal, da jajčniki po prenehanju Femoston "zaspal".

Femoston drog: pregledi zdravnikov

Nedvoumno mnenje o Femoston med zdravniki tam. Nekateri pravijo, da je droga zasvoji, drugi pa svetujejo v menopavzi Femoston traja, da se zmanjša resnost simptomov.

To so komentarji o drogo Femostonsredi tiste, ki jo uporabljajo. V vsakem primeru, ne bi bilo treba predpisati zdravila sama samostojno, bolje, da se posvetuje z zdravnikom.

posebej za LadySpecial.ru- Misnik Svetlana



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Simptomi menopavze pri ženskahSimptomi menopavze pri ženskah
FemostonFemoston
KlimonormaKlimonorma
Simptomi zgodnje menopavze pri ženskahSimptomi zgodnje menopavze pri ženskah
Prezgodnja menopavza je lahko povezana s socialnim statusom in slabih navadPrezgodnja menopavza je lahko povezana s socialnim statusom in slabih navad
Menopavza pri ženskah, zdravljenjeMenopavza pri ženskah, zdravljenje
Homeopatska zdravila v menopavziHomeopatska zdravila v menopavzi
Menopavza (menopavza), pri ženskahMenopavza (menopavza), pri ženskah
Zgodnjo menopavzo nadomestno zdravljenjeZgodnjo menopavzo nadomestno zdravljenje
Mena in menopavzi v življenju ženskeMena in menopavzi v življenju ženske
» » » Zdravilo Femoston: pregledi