slv.ungurury.ru

Kvas maska ​​za lase: recepti. Uporabne funkcije in pregledi

Lasje potrebujejo stalno in skrbno nego, brez katere postanejo suha, pusta in krhki. V nego las ne more narediti nekaj šamponi in balzami, ki jih potrebujejo celovit pristop: pravilno prehrano, vitamine in minerale, toniki. Kvas maske zagotavljajo sijaj, krepitev in spodbujanje rasti las.

Kvas maska ​​za lase: uporaba

kvas - gradbeni material za kodre, ki vsebuje vitamine B Pomanjkanje teh vitaminov povzroča izpadanje las, zaradi česar so krhki in brez življenja. Poleg vitaminov skupine B vsebuje kvas RR in vitamina D, cink, železo, mangan, kalcij, magnezij, ki vplivajo na zdravje las.

  1. Vitamin B1 izboljšuje krvni obtok, kar žarnica lase je obogatena s hranili in kisikom. To vodi do povečane rasti dlak.
  2. Vitamin B2 je potrebno, da se ohrani sijaj las. postanejo dolgočasne in brez življenja, izgubijo prostornino in umažejo s pomanjkanjem tega materiala.
  3. Vitamin B5 krepi korenine las, preprečuje izpadanje las.
  4. Vitamin B6 aktivira rast, obnavlja celice. Pomanjkljivost tega materiala vodi k izpadanju las.
  5. Vitamin PP pospešuje krvni obtok, povečuje oskrbo s hranili in preprečuje izpadanje las.
  6. Vitamin D uravnava krvni obtok, pomaga absorbirati magnezija in drugih. Minerali.

Kvas maska ​​za lase: recepti

Kvas se lahko uporablja za preprečevanje - jih negujejo lase, daje vitalnost in sijaj.

Glej tudi:

Kvas maska ​​za lase: recepti

  • Stisnite sok ene glave čebule, dodamo 10 g kvasa, 2 žlici. l. vode in 1 uro. l. repinca in ricinusovo olje. Pred uporabo maske, je najbolje, da se nekoliko ogreje. Masaža zbadanje mešanico v korenine las, preostanek pa razširila po celotni dolžini. Nadenite plastičnim pokrovčkom, ovijte glavo z brisačo. Po 1 uri, izpiranje s toplo vodo.
  • Zmešajte 2 žlici. l. kefir, 1 uro. l. medu in 10 g kvasa. Ko je kvas bo fermentirati mešamo maso, jo uporabljajo na lase od korenin do konca. Nositi klobuk in žarilna glavo z brisačo. Po 30 minutah sperite maso.
  • Zmešajte 1 žlica. l. vodo in poper tinkture, dodamo 10 g kvasa. Ko bodo prvi znaki fermentacije, premešamo masko in jo položite na korenine. Po 20 minutah, šampon izpiranje zmesjo in vodo.
  • Raztopimo 10 g kvasa 2 žlici. l. voda. Počakajte za fermentacijo, dodamo 1 žlica. l. gorčica v prahu in jajčni rumenjak. Lastniki suhe lase, je priporočljivo, da dodamo v mešanico 1 uro. L. repinca olje. Mešajte dokler zmes gladka in se uporabljajo do korenin. Po pol urnem spiranju.
  • Nalijemo 20 g kvasa 4 žlice. l. mleko. Ko kvas fermentirati, dodamo 1 rumenjak in 1 žlica. l. olivno olje. Mešaj, dokler ni homogeno maso konsistence. Kuhane mešanica dajo na korenine in razširila po vsej dolžini. Head zaviti s plastično folijo in brisačo. Po 1 uri, speremo z vodo in šampon. Ta maska ​​je priporočljivo narediti 1 krat na 10 dni. Število postopkov - 15.
  • Toplota v mikrovalovno 1 žlico. mleko na optimalno temperaturo. Dodamo 2 žlici. l. pivski kvas in dal zmes za pol ure na toplem. Beat 2 jajce mešalna metlica, dodamo 2 žlici. l. mandljevo olje. Zmešamo vse sestavine, dokler gladko. Dobljeno zmes vtrite v lasišče, nositi plastičen pokrov in Izolacijska brisačo. Sperite 2 uri in toplo vodo šampon.
  • Raztopimo 2 žlici. l. suhi kvas v 200 ml vode. Pripravimo decoction zdravilnih zelišč: nalijemo 300 ml vrele vode zmes koprive, kamilice in žajblja (1 jž vsaka zel ..). Polovica juho, zmešamo s kvasom, dodamo 5 kapljic koli eteričnega olja in 1 žlica. l. tekočina medu. Mešajte, dokler gladko masko in se uporabljajo na lase. Po 1 uri, izpiranje s toplo vodo in izpiranje las 2. pol zeliščni juho.

Kvas maska ​​za lase: recepti

Kvas maska: pregledi

  1. Anastasia, 27 let: kot je bil maske kvas, ki se uporablja za več let. Najprej sem poskusil resort, ko se soočajo s problemom izpadanja las. Potem pa mi je pomagala v redu. Mesec dni kasneje, sem opazil velik napredek - lasje postanejo močnejši in skoraj Ustavili izpadajo. Trenutno, debela in zdravo moje lase. Zelo zadovoljna z rezultatom!
  2. Kristina, 23 let: Imam maska ​​kvas je bilo olajšanje, ko je rojstvo mojih las postane dolgočasno, krhki in brez življenja. po praskanju so močno padel, sem bil obupan! Ko poskuša masko kvasa, mi ni žal. Po porabi 15 tretmajev, moje lase nazaj v svojo nekdanjo moč in lepoto.
  3. Svetlana, 32 let: Enkrat na teden, narediti masko kvas čebulo. O receptu sem prebral na internetu. Najprej dolgo sem oklevala, misleč, vonj ostane, ampak ne. Po maska ​​ni neprijetnega vonja čebulo in kislo je sprejemni svetleča, debele in močne. Svetujem vsem.

Kvas maska ​​- odlično zdravilo za izpadanje las. So zelo priljubljena v kozmetiki in ženske, ki skrbi za svojo lepoto doma. Zaradi naravnih sestavin kvasovk maske, ste lahko prepričani, da bodo vaši lasje zdravi, debela in sijoče.

Glej tudi:



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Naravna maska ​​za sijaj lasNaravna maska ​​za sijaj las
Vitamini za izpadanje lasVitamini za izpadanje las
Zdravil proti izpadanju lasZdravil proti izpadanju las
Self-je balzami in maske za laseSelf-je balzami in maske za lase
Nasveti za pravilno nego lasNasveti za pravilno nego las
Kvas za lase. maska ​​obraza iz kvasaKvas za lase. maska ​​obraza iz kvasa
Kako okrepiti lase in jih gosto doma: vitaminske komplekse in folk pravna sredstvaKako okrepiti lase in jih gosto doma: vitaminske komplekse in folk pravna sredstva
Kvas pivski za laseKvas pivski za lase
Repinca olje za lase je spet v modi!Repinca olje za lase je spet v modi!
Kvas pivski za laseKvas pivski za lase
» » » Kvas maska ​​za lase: recepti. Uporabne funkcije in pregledi