slv.ungurury.ru

Kako sem cured sina glomerulonefritis

Pogosto so recepti iz glomerulonefritis. Bolezen je utrpela, in moj sin. Sam bi ga zdravili, in, hvala bogu, je bolezen izginila. Tako, da je potrebno postaviti pacienta na togo prehrane. Moral bi imeti zelje, sladkih jabolk, sir, marelice, krompir redko, brezmesne juhe, in kar je najpomembnejše, na dan jesti buče. Zjutraj in kosilo jesti kot glavno jed, in zvečer piti bučno sok. Zdravila, če je urin črna s krvjo in beljakovin, pa je potrebno, da se pacientu 3-krat dnevno injekcije "penicilin". Takoj, ko so testi postali boljši injekcija ustaviti, ampak nadaljevati z dieto za 3-4 mesece. To je potrebno, da redno pijete Napary brezovih popkov, gryzhnika gole veje in Rakitovec, je v glomerulonefritis toliko češnje in sveže ogurtsov.Posle izboljšanje stanja bolnika lahko malo, tako kot majhne otroke, za uvedbo različnih živil v prehrani. Bodite prepričani, da čiščenje krvi. Če želite to narediti, preskočite posamezno mletega rozine, suhe slive, suhe marelice in orehi, bo medu in premešamo vse dokler gladko. Vsak izdelek, da bi enako količino po teži. Vzemite 1 žlica mešanica zjutraj in zvečer. Na ta način sem se pozdravila sina glomerulonefritis.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Glomerulonefritis pri otrocihGlomerulonefritis pri otrocih
GlomerulonefritisGlomerulonefritis
GlomerulonefritisGlomerulonefritis
Dieta za hemoroideDieta za hemoroide
Uporaba suho obdelavo sadja in receptiUporaba suho obdelavo sadja in recepti
Sadje in zelenjava pri preprečevanju bolezniSadje in zelenjava pri preprečevanju bolezni
PRIMER prehrana srčno popuščanjePRIMER prehrana srčno popuščanje
Dieta za glomerulonefritisDieta za glomerulonefritis
Zdravljenje glomerulonefritis in simptomov akutne in kroničneZdravljenje glomerulonefritis in simptomov akutne in kronične
Urin z glomerulonefritisUrin z glomerulonefritis
» » » » Kako sem cured sina glomerulonefritis