slv.ungurury.ru

Ne moreš premagati tegobe? Uporabi COPPER!

Pozdravljeni, "babica!" Jaz sem star 85 let. Zdravje podporo bakra, pa tudi "v živo" in "mrtev" voda. Njegove izkušnje podelitsya.Nachnu želijo življenjski dogodek. V avgustu 1985 je paraliza udaril mojega prijatelja. Njen ohromila desno stran telesa. Dekle je živel sam. Prišel je, ko da bi jo obiskali, in ona sedi na postelji in wails: Kaj bom sedaj storila? Jaz sem tudi krompir ne more čisto, kuhati juhe sami! Ji Pomirjen, je povedala o zdravilni bakra Sergej brat in njegova žena Zoe in tudi ponudil poskušali zdraviti bakrenih kovancev. Prijatelj dogovorjeno. Ona je našla veliko Nickels kovance, jih očistiti, obkrožen z njimi krog od zapestja do komolca ohromila roko prijateljice kovanci cementnega ometa in povoj fiksno. Po tem je šel domov. Spet je prišel s punco nekaj ur. Gledam, sedi za mizo, na kateri so razpršene vsi nosovi, ki sem ga danes zjutraj posnet z njo. Sem vprašal, kaj se je zgodilo? Prijatelj je dejal, da je prišel zdravnik, se je slišalo na njo in strgal vse kovance. pomirjen sem jo, in spet njihova nakleila.Cherez teden Darling je ime njenega prijatelja, pride k meni in smeh. Vprašam: - Draga, se ti smeshinku jedli, da tako veselo in ji tiho ima svojo desno roko in kaže, da ta deluje ?. To je tisto, kar moč baker! Zdravilne lastnosti te kovine bezgranichny.Applikatsii z bakrom se uporablja za zdravljenje kožnih bolezni, nespečnost, bolezni prebavil, vnetje tonzil, bronhitis, tuberkuloza, holecistitis, išias, želodčne razjede in 12 dvanajstnika, baker odpravljanje vročica, tumorji, sklepih in bolečine v mišicah. Bakrene plošče ali kovanci nanese na mestu bolezni in držati, dokler se telo začne zavrne kovino, t.j. izgubi oprijem kozhey.Pri medelechenii uporabljajo za bakra kovanci izdelku 1968, kot tudi bakrene plošče. Zato je najbolje uporabiti bakreno razred MB, ampak le stanja in ne provolochnuyu.Razmer kovancev ali je treba bakreno ploščo, tako da ni povešanje kože, ki je v celoti kovanec v stiku s kožo, kot je v primeru povešanje pojavi okoli točke izobraževanja, ki najprej izgine, nato pa v teku leta bo spet pojavi na moroze.Metall v vlogi je treba redno pripeke ali mokra sol hitro rastvorom.Med zdravi. Neka ženska po operaciji slepiča oblikovanih brazgotine. Trpela za dve leti z njimi, nato pa je bila svetujemo, da se uporablja za tvorbo bakrenih kovancev. Brazgotine rassosalis.Otlichno sušeni bakra artritis in poliartritis. Trpel sem za te bolezni, za dolgo časa prijatelja. Zaradi tega je zamrznila hudo boli nogo in roko. Ona pritegnjen jih ponoči, in šele nato iti spat. Obkladyvat pričela okončin bakrenih kovancev. Prvič, telesna temperatura bolnika se je izboljšalo, vendar je povečana bolečina, vendar je štiri dni kasneje pa se je popolnoma izlechilas.Pri škode najbolj grozno - posledice. Ko en moj prijatelj poškodoval prsih, v svoji mlečne pečat žleze pojavil, in zdravnik ji je svetoval, naj pred operacijo. Ženska zavrnil. Začela naložiti bakra pečat, in vse resorbira. Operacija ni ponadobilas.Est izkušnje pri zdravljenju fibroids bakra. Ko je izobraževanje na voljo v žensko, se je začela, da dajo na trebuh bakrene plošče. Redni ginekološki pregled je pokazal, da je v fibroids net.Tem, ki trpijo zaradi konstantno bolečino treba postaviti v subklaviji Fossa bakrenih kovancev za 10 dni. Več srce ne bo bolet.Boleyuschim tromboflebitis priporočamo dajanje čez čevelj nogavic bakrenih kovancev, in hodi z njimi uluchsheniya.Izlechivayut bakra in hemoroide. Pri tej bolezni, je treba dati prednost bakra kovanec neposredno na anus in drugi nekoliko pripisujejo predvsem med zadnjico, tako da so kovanci ne dotikajo. Sprehod z aplikacijo za dokončanje resorpcija hemoroidi ozdravi prijave z shishek.Effektivno bakra kronično vnetje srednjega ušesa in vnetje sinusov. Ko je treba sinusov na maksilarnih sinusov uporabljajo za peni obnovitev monety.Med zdravljenje gluhost. Za to eden dvuhkopeechnuyu kovanca pritrjena na kost nad uho, in drugi - na uho s strani osebe. Zdravljenje dolgo. Kovanci se uporabljajo kot jih spajanje z kozhey.Odna 80-letna ženska je utrpela veliko od tinitus. Pritrditev za ušesom bakrenih kovancev za rezervne ji to nepriyatnosti.Med odpravlja glavobol. V tem primeru je kovanec, aplicirana na mesto bolečine. Po 15-20 minutah, glava ustavi bolet.Primenyayte bakra, in to vas bo vrnil za zdravje. Vendar je treba zdraviti s kovino, tako da ni bilo zapletov, se začne šele, ko smo prepričani, da je diagnozo.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kmalu herpes popolnoma izginilKmalu herpes popolnoma izginil
Rana zelo hitro zacelilaRana zelo hitro zacelila
Trofičnih zdravljenje razjedeTrofičnih zdravljenje razjede
Ternovoy esence zdraviti, saj junk trebušna slinavkaTernovoy esence zdraviti, saj junk trebušna slinavka
Gibanje obdelamo bolezni srca. Večina tegobe Nauči to lekcijo!Gibanje obdelamo bolezni srca. Večina tegobe Nauči to lekcijo!
Pravica je moje vedenje - je lahko usodno zamudoPravica je moje vedenje - je lahko usodno zamudo
Angina, aritmija bolni: recept za njihovo vnuk utripAngina, aritmija bolni: recept za njihovo vnuk utrip
Esence čebel - Stroke udarec!Esence čebel - Stroke udarec!
Potem, ko imajo konji požirek vode - znebili težavPotem, ko imajo konji požirek vode - znebili težav
Ko ga nevrodermitis telo udaril sin raztopino sode obdelanKo ga nevrodermitis telo udaril sin raztopino sode obdelan
» » » » Ne moreš premagati tegobe? Uporabi COPPER!