slv.ungurury.ru

NEDOLETEVSHY AIST

NEDOLETEVSHY AIST ...

Sveta in smo bili prijatelji od otroštva, že trideset let skupaj! Živeli smo v isti hiši, študiral v istem razredu, tudi v zavod so se zbrali na enem oddelku. Ljudje kot moj svetlobe, ki se imenuje "tisoč in ena nesreča" - ne glede na to, kaj se je spočela, skoraj nikoli, in se ne zgodi nič. Kot smo že dozorela, v luči začelo s težavami fantje - je spogledovala predvsem tiste, ki se ne more stati, in tisti, ki mu je všeč, sploh ni videti v svoji smeri. Kako je bilo skladišče, veliko solz - ne prenese ...

V prvem letu na univerzi sem začel srečanje s Sergeja, ki je kasneje postal moj mož, in Svetloba je bila ena. Sergej ne samo seznaniti moj prijatelj s svojimi prijatelji, a nič dobrega prišel od tega. In potem se je nekaj zgodilo, da potiska ljubezensko težavo na stranski tir - Svetloba je bila v bolnišnici z ostrimi bolečinami v trebuhu. Kot se je izkazalo, močno vnetje v žensko, kar je posledica njene enem jajčniku je v celoti odstraniti, in drugi - pol. Zdravnik je rekel, starejši pa bo, težje bo, da bi zanosila. Svetke takrat je bil star le 20 let! Nato je obesil sam nos - malo o tem, kaj imajo fantje nimajo sreče, tako da tudi ne otroci lahko ostanejo ...

Samo nekaj mesecev po odpustu iz bolnišnice luč srečal človeka, ki je ni videl že šest let. Spoznala sta se v najstniških letih, ko na počitnicah s starši v Krim. Spomnim se, ko zahteva, je prišla strojene, osveži in ušesa me buzzed o Stasik, ki je bil nekaj let starejši in je živel na drugem koncu države. Vsak dan Svetloba tekel v nabiralnik pričakuje, da bo tam našel pismo Stas, vendar ni bil prijatelj ... Zaskrbljen eno leto, nato pa odstopil ...

...Srečala sta se po naključju v glavnem trgu v mestu - kot se je izkazalo, Stas družino za eno leto, se je preselila v Kijevu. Na splošno velja, da imajo afero, in le nekaj mesecev luči prišel živeti z Stas. Leto kasneje, so bili že na trdo poskuša imeti otroka, vendar to ni uspelo. Stas vedel obstoječi problem Svetkin zdravja in razumevanje odnosa do njega, vendar njegovi starši zahtevali vnuke. Ena Flock pokvaril in jim povedal o problemu Svetin. Položaj kmalu spremenilo cardinally - Stas vedno slišala od staršev stavki: "Vnuki, smo še vedno želijo, ampak zakaj ti bi bolna žena? Vrzi in znajdete zdrav! ", itd Z luči enakem razmerju močno poslabšala ...

Nekega dne se je zgodil čudež - Svetlana spoznala, da je noseča. Šel na prenatalne kliniki, so potrdili prisotnost nosečnosti in dal na zapisnik. Moj prijatelj je bil v sedmih nebesih in starši Stas takoj začeli razburjanja, skočila po nevesto. Ampak ... po nekaj dnevih Stas zbudil s povišano telesno temperaturo, vsa prekrita z rdečimi pikami. Takoj pokličite zdravnika o hiši, ki je bila dana v grozno diagnozo - rdečke - in je ta bolezen usodna za nosečnico oziroma za plod! Teden dni kasneje, in vse skupaj je bila prekrita z obliži svetlobe. Na splošno velja, da je treba prekiniti nosečnost. Svet ni mogel obnoviti, za njo je bila tragedija v življenju. Na žalost, Stas ni ji podporo v teh težkih časih, in se ločila. Sveta vrnil na svoje starše in dejal, da ne bi niti poskušal z nekom imeti odnos več ...

Zdaj imamo štirideset let. moj :- mož, dva otroka, lahko kmalu postala babica. Lahka sam, je odstopil od svojih nesrečnih delnic, čeprav je moj mož in jaz vložila veliko truda, da se prepreči to zgodilo, in vedno podpiral moj nesrečni prijatelj ..



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Vre -Best Mazi NE!Vre -Best Mazi NE!
Kako veš o spremembi žensk?Kako veš o spremembi žensk?
Nenehno dobili kul noge ...Nenehno dobili kul noge ...
Cist na jajčnikihCist na jajčnikih
Kot je moja hči, da bi se izognili operacijiKot je moja hči, da bi se izognili operaciji
Če veste, da želite, da bi lahko - ne morete zbolijoČe veste, da želite, da bi lahko - ne morete zbolijo
Problem je spirala?Problem je spirala?
Sin spet začel hoditiSin spet začel hoditi
Najboljši prijatelji - Tatiana in DeanNajboljši prijatelji - Tatiana in Dean
Najboljši prijatelji - Galina in SvetlanaNajboljši prijatelji - Galina in Svetlana