slv.ungurury.ru

VEČ nove recepte, da so vsi ZDRAVO

Pozdravljeni, "babica!"

Preden daste recepti, bi se rad zahvalil vsem avtorjem za njihove odlične in koristna priporočila, ki so nam pomagali z možem čistijo telo soli znebiti glivic na noge, trpinčenih za več let, kot tudi znatno okrepi imunski sistem. Nizek lok za vas, dobri ljudje. V zahvalo deliti izkušnje angino pektoris in zdravljenju pljučnice.

Ko je njen mož označene vnetje pljuč, tj pljučnica, je bil nemudoma odpeljan v bolnišnico. Bilo je zelo mrzlo in izboljšanje ni nikoli prišel. Potem mi je ena ženska rekla, naj ga odpelje domov, za ogrevanje peči doma, ležala na postelji ajdove slame, pour svoj kruh kvass, dal na straw man, zaviti, in pustite, da paro. Že po prvi terapiji se je moj mož je postalo veliko lažje in kmalu je bil popolnoma okreval. Upam, da je v vaseh še vedno ohranjena pečica s kavči, in je preprost način, da bi zdravilni več kot eno osebo.

In moj mož ozdravela vneto grlo. Bilo mi je 7-krat zapored: pojdite na bolnišnično zdravljenje, medtem ko se doma po odvajanje znova postane slabo. In potem je moj mož rekel, da bi me zdravljenje. Je pripeljal na dvorišče, v hladnem oddelku in vlije celotno ledeno vodo. zamrznila sem celo lasje na glavi. Toda, ko je prišel v hišo, sem bil kot vrelo vodo vlije: celotno telo je bilo rdeče, in sem bil toplo in udobno. Naslednji dan, niti grlo ne boli, prav tako je bila temperatura. Več angina nikoli me skrbi.

Naj vse od Gospoda!



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Demodex ne bo več, za vedno bo ostalo demodikozDemodex ne bo več, za vedno bo ostalo demodikoz
Ternovoy esence zdraviti, saj junk trebušna slinavkaTernovoy esence zdraviti, saj junk trebušna slinavka
Angina, aritmija bolni: recept za njihovo vnuk utripAngina, aritmija bolni: recept za njihovo vnuk utrip
Pravica je moje vedenje - je lahko usodno zamudoPravica je moje vedenje - je lahko usodno zamudo
Hipertenzija SO boj. Delim svoje izkušnjeHipertenzija SO boj. Delim svoje izkušnje
Hipotenzija (nizek krvni tlak)Hipotenzija (nizek krvni tlak)
Angina, aritmija bolni: recept za njihovo vnuk utripAngina, aritmija bolni: recept za njihovo vnuk utrip
Geranium na okno mi daje zdravjeGeranium na okno mi daje zdravje
Kaki - zdravo sadje, kupi, za terapevtske namene sadni napitekKaki - zdravo sadje, kupi, za terapevtske namene sadni napitek
Ta metoda je vredno poskusiti: Več išias ne motiTa metoda je vredno poskusiti: Več išias ne moti
» » » » VEČ nove recepte, da so vsi ZDRAVO