slv.ungurury.ru

Moj mož je zdrav, je plevritis. Kako je bil obdelan? Ni skrivnost

Pozdravljeni, "Babica!" Odločil sem se, da delijo na vaše strani na svoje znanje o zdravljenju teh bolezni, kot eksudativni plevrit.U moj mož je bil bolan z boleznijo. Sprva je črpa tekočino v okrožju bolnišnici, nato pa je bila obravnava v regionalni, vendar pozitiven rezultat ni bil. Na vrhu, ki ga je odkril in tubercle bacillus (TB). In potem smo se odločili za zdravljenje mojega moža sem doma.Delala, izmenično stisne korenin LARKSPUR in črno redkev. drgnjenjem na Rende, nato pa na blazini je dal plastično vrečko na vrh platna ali x / bombažne tkanine, naložene naribanega maso, pokrito s krpo, in njen mož je šel na "strukturo". Toplota njegovega HID in je ležal, kot bi lahko bil vyterpet.Esche sem ujel medvedok-kapustyanok, jih oprali v vodi z manganom, nato kreten in je sušenje v pečici. Po tem sem zmeljemo v prah, in je njen mož pijačo z nobenim sladkim sirupom. Uporabi to zdravljenje je treba! Bramorji naj se zbirajo samo v ekološko čistih regij. Koliko je prišel iz prahu, in pil toliko mojega moža. In tako je nekaj raz.Esche en recept smo si sposodili od "babica". Treba je zlom svež, ne suhe veje lipa, spali, pepel presejanje in grind. Bolnik mora piti ta prašek z kozjega mleka (1 čajna žlička prahu v kozarcu mleka) .Very tudi pomaga pri zdravljenju jazbeca maščobe in mesa, pa tudi psa maščobe. Če v času zime, je treba bolnika "zašiti" v mokro kožo živali in jih na toplem. Skuhamo juho z jazbeca mesa in ga dala na bolnika. In tako približno 7 dni, dokler je koža suha. Potem pa, če je to mogoče, je treba bolnika iti na ruski kopeli, cut kožo (je ga bo ta čas bo tako težko, kot boben) in pare. To bo oster, neprijeten vonj, vendar moramo živeti. Rezultat bo presegla vse svoje ozhidaniya.Posle to zdravljenje plevralni izliv več kot njen mož ne moti, "levo", kot je rak grla in tuberkulez.I ob koncu drugega recept, preizkušen z izkušnjami. Najboljše sredstvo za celjenje ran - ponavadi briljantno zelen. Krog rob rane z bombažem, namočeno v zelenke, ki zajema tudi rdečico, in kmalu je zatyanetsya.Molites Boga, ga prosite za pomoč, pokesal - in se zdi, da vas milost Boga.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!
Ko je nič bila kislost - pijača rajske sokKo je nič bila kislost - pijača rajske sok
Zdravljenjem hipotenzije vdihavanja baldrijanZdravljenjem hipotenzije vdihavanja baldrijan
Sami udi zjutraj hit - način, da prežene starostSami udi zjutraj hit - način, da prežene starost
Zeliščni stisne tromboflebitisZeliščni stisne tromboflebitis
Zadrževanje urinaZadrževanje urina
Od krizantemo bo čaj pomagal, saj Parkinsonovo skrbiOd krizantemo bo čaj pomagal, saj Parkinsonovo skrbi
Obraznega živca vnetje? SOL - odrešenje!Obraznega živca vnetje? SOL - odrešenje!
Rak grlaRak grla
Čeprav v drugih državah rezidenta ZNANJE SHARE TUDI ŽELIMČeprav v drugih državah rezidenta ZNANJE SHARE TUDI ŽELIM
» » » » Moj mož je zdrav, je plevritis. Kako je bil obdelan? Ni skrivnost