slv.ungurury.ru

TB boj enostavno!

Kitajska medicina priporoča uporabo zdravila vrta vrediteleyZdravstvuy, "babica" Najlepša hvala vsem, ki proizvaja in pomaga objavi časopis. Mislim, da v času izdaje časopisa okoli njega oblikovali družbo ljudi dostojno, prijazen, sočuten, pozitivne energije. Papir daje priložnost za ljudi, ki delajo dobro, in tiste, ki potrebujejo - za pomoč. Verjetno bi ti ljudje, ki ne bi bile izpostavljene nekatere bolezni. I - eden izmed njih. Tako so morali poslušati različnih receptov in zdravljenja bolezney.Pomnitsya, zapisal, da se zdravljenje tuberkuloze medvedkamiNekotorye receptov popolnoma omamljanje v svoji enostavnosti in učinkovitosti. Na primer, piše Kurenkov zdravnika Izobraževanje in zdravilca dedka linij in praded (dobesedno): "tuberkulozi. Kako ravnati z njim? Zelo preprosto. Zdravljenih bolnikov posušeni in zdrobljeni Medvedkov. " V ta namen je kitajski medvedok ulov, jih posušimo in nato zmelje v fin prah, pomešane z nekaj sladkega sirupa. Ni posebnega odmerek. Vse je narejeno na osebni presoji vsakega. Približno traja le tri žlice, poplaknili s toplo zdravili z vodo. Sprejem ni ugotovljena. Pijte, ko je primerno, ali morda dva ali trikrat na dan za dva dni. Običajno po 2-3 dneh se zdi, da bolnik apetit, in je hitro začne, da si opomore. Kaj je narobe? Mnogi zdravniki so zainteresirani za to zdravljenje in Praga zavod proizvaja vrsto eksperimentov. Medvedkov vbrizga velike odmerke tubercle bacilov (odprt leta 1890, nemški bakteriolog Robert Koch). Izkazalo se je, da ne prinaša nobene škode insekti in Kohovskie palice hitro propade. Mikroskopske študije so pokazale, da bele krvničke (levkociti), ki sestavljajo medvedok krvi, hitenja na bacilov in končno se prekrivajo in raztopili v 30-40 minutah. Po 1-2 dneh po injiciranju kulture v trebušni votlini medvedok lahko našli veliko majhnih kapsul. To kopičenje belih krvnih celic, topne kohovskie palice in oblikovali utrjena. Bele krvničke v krvi vseh insektov, toda le Bramorji lahko raztopi Koch bacillus. Kitajci so vedeli o tem pred tisoč leti in uspešno uporabljajo plemenite lastnosti medvedok.Mozhno ne pretiravam, če rečem, da bo v bližnji prihodnosti to neverjetno objekt igrajo veliko vlogo pri osvoboditvi človeštva od porabe. " To so besede, Kurenkova.Pochemu tudi ne slišijo? Ali ni hotel slišati? Mi ne vemo, in ni jasno. Njegova knjiga je bila objavljena nazaj, ko SSSR.YA posebej napisana besede zdravnika in zdravilca, da vse prebere in ni dvoma, če bomo morali uporabiti to metodo, če potrebujete gre za tuberkulozo. Medvedok pri nas v Ukrajini, ki presegajo. Ta kriket (kapustyanka) "požrla" nas, pravijo, in smo v obupnem boju na vrtovih s temi žuželkami. In tuberkuloza je razmahnila v Ukrajini z več in več vsako leto.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kitajska medicinaKitajska medicina
Babica - tradicionalno zdravilo za vseBabica - tradicionalno zdravilo za vse
Zdravljenje tuberkuloze pljuč folk pravna sredstva domaZdravljenje tuberkuloze pljuč folk pravna sredstva doma
Kmet-korenine pomaga odstraniti miome, in spet sem lahko postala matiKmet-korenine pomaga odstraniti miome, in spet sem lahko postala mati
V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!
K & laquo; Babica & raquo; dolgoletni prijatelji, vendar prvič v svoji pisni oblikiK & laquo; Babica & raquo; dolgoletni prijatelji, vendar prvič v svoji pisni obliki
Na ta način je njegov praded je bil obdelan. Všeč mi je bilo tudi koristnoNa ta način je njegov praded je bil obdelan. Všeč mi je bilo tudi koristno
Ko je nič bila kislost - pijača rajske sokKo je nič bila kislost - pijača rajske sok
Sami udi zjutraj hit - način, da prežene starostSami udi zjutraj hit - način, da prežene starost
Recept mazilo & laquo; Babica & raquo; našel. Moj mož je shranjeno svojo nogoRecept mazilo & laquo; Babica & raquo; našel. Moj mož je shranjeno svojo nogo
» » » » TB boj enostavno!