slv.ungurury.ru

Sem se odločil, da še enkrat pisati o tem, kako so se njegove noge obdelan

Pozdravljeni, "Babica!« Po objavi mojega recepta v posebno številko izdaje 22 iz leta 2001 o zdravljenju soigralca bolezni, ko so zavrnili, ognjiča, sem prejel veliko pisem bralcev. Veliko odgovorov, vendar črk nadaljuj. Na primer, iz Hovaylo Maria. okraj Bogolyubov Lutsk Volyn regija 2 mi je poslal pismo s prošnjo, da vam povem, kako sem cured noge. Pišem recept za njo, in za vse, ki trpijo zaradi te bolezni. Torej: Moraš vzeti 20-25 enot svežih cvetov ognjiča (Chernobrivtsev), po možnosti s polno "polnjene" glav, in pivo v 1 liter vode. Za vztrajajo, dobro zavit-, dokler hladnem, možganov in stisnite. Gledano v 1/2 skodelice čaja (sem spil kozarec), za dokončanje vyzdorovleniya.Esli se uporablja za zdravljenje suhih rož, bi morali vzeti dvakrat toliko sveže.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Vnukinja in pravnuk ognjiča žaga me rodilaVnukinja in pravnuk ognjiča žaga me rodila
Kohl menopavza, ženske, vas ujeli, zbirke pomoč. Srečno!Kohl menopavza, ženske, vas ujeli, zbirke pomoč. Srečno!
Levkoplakije in srbenje nožniceLevkoplakije in srbenje nožnice
Utrjene za vedno jod, soda in voda!Utrjene za vedno jod, soda in voda!
Dame, ste danes bom dal nasveteDame, ste danes bom dal nasvete
Mastitis ile garje - ti mazila, kako najtiMastitis ile garje - ti mazila, kako najti
Ko ekcem pogumno rub mazilo TELOKo ekcem pogumno rub mazilo TELO
Roka - za herpesRoka - za herpes
Tudi moj dedek je vedel to metodo. Njega in sem doživelaTudi moj dedek je vedel to metodo. Njega in sem doživela
Express zdravljenje infektivnih hepatitisaExpress zdravljenje infektivnih hepatitisa
» » » » Sem se odločil, da še enkrat pisati o tem, kako so se njegove noge obdelan