slv.ungurury.ru

TELL danes odločila, kot zasoplost zmagal

Pozdravljeni, "babica!"

V današnjem članku, sem se odločil, da vam povem, kako sem premagal težave z dihanjem. Bog pripravljen, moje izkušnje na nekoga drugega, da bi se spoprijeli s tem neprijeten pojav.

Ker me dispneja moti za precej dolgo časa, za popolno zmago nad njim, me je 3 leta. Ona je bila obravnavana v sanatoriju, v bolnišnici, vendar pa ni terapevtske kopeli ali kapalko, ali injekcije ali tablete ne pomagajo. Dispneja je že tako, da brez počitka, lahko grem le 10-15 metrov. In potem sem se odločila, da je treba obravnavati s tradicionalnimi metodami. je zadelo cilj, da vrne izgubljeno zdravje, razvil načrt zdravljenja in postal trd in jo spoštujejo potrpežljivo, potolažil z besedami znanega pregovora: ". počasi in enakomerno zmaga - na dogaja"

Ker je bolezen sem tekel, sem bil obdelan za dolgo časa. Prva se je začela kupovati kozjega mleka, ga kuhamo zjutraj in pijačo vročo kozarec posta. Vsakič, ko Vmešajte mleko

1 des.l. medu, nato pa si privoščite počasi pil. In tako vsak dan v mesecu. Ko ste končali konzumno mleko, mince 10 limone z lupino, vendar brez semen, 5 olupljen od lupina srednje glavami česna in zmešajte vse, kar je poplavljena cvetlični med, ponovno dobro premešamo in jih kuhane sredstvo za shranjevanje v hladilniku. Vzel sem ga na 1 des.l. zjutraj na tešče in zvečer pred spanjem 2 meseca ne manjka en sam dan. Potem mi je ena ženska rekla, naj sprejme "triple" Köln. Videl sem ga v 1 čajno žličko zjutraj na prazen želodec naslednjih 2 mesecih. Po tem, mesec jesti rozine. Zvečer vlijemo 1 žlica rozine 0,5 skodelice vode, nadaljevale ponoči in zjutraj pojedli rozine, in voda, v kateri vztraja pil. Popoldne samo jesti 1 žlica rozine. Zato sem se 1,5 kg sladkega zdravila. Ko je pojedel rozine, borovo olje se odločili, da je treba obravnavati, saj krepi srčno mišico in poživi telo. Kupil sem v drogerijo nekaj steklenic olja in začela vsako jutro raztopi 5-7 da pade v 0,5 skodelice vode in pijte na prazen želodec eno uro pred jedjo. Dan kasneje sem kopeli z jelke oljem. Dodana 10-15 pade v kad vroče vode preveč in sedel 15-20 minut. Tako je trajalo 12 kopeli. Po končani obdelamo borovo olje, mince 1 grenivke, 2 pomaranče in limone, skodelica brusnic (lahko nadomestijo suhe marelice ali plaz) in vse temeljito. Poplavljena Nastalo maso medu trav, še enkrat premešamo in damo v hladilnik za shranjevanje. Vzemite 1 žlica jutro pred zajtrkom in po večerjo pomeni do konca.

To je pravica, izmenično tehnik zdravljenja, kot tudi vodenje na dieti, raje jedo več sadja in zelenjave, postopoma obvladovati zasoplost. Kruh samo jesti rži ali pšenice, rži, pečen polnozrnate. Sladkarije, piškoti, kolački, in pečen v celoti izključena iz prehrane. Jej malo in pogosto - do 6-krat na dan. Sem poskusil, da ne jesti in ne sprejemajo debelosti. Redno jem proseno kašo, saj je zelo koristen za zdravje, kot tudi piti stopljeno vodo, ga izmenično s čebulo vodo.

Vsak dan zvečer pred spanjem sprehod na svežem zraku, in ves čas hodi v cerkev in moli k Bogu, prosim Vsemogočnega za milost in odpuščanje grehov, saj je zelo pomembno tudi za zdravljenje.

Še vedno se trudim, da imajo redno masažo, da bi se izognili depozitov soli in doseči normalen krvni obtok.

Zdaj pa kratka sapa ne moti me, da bom lahko naredil vse gospodinjska dela, grem na trg, ki je imel samo ne more privoščiti, vendar je še vedno zelo vesel, da sedaj ne morem nositi čevlje z visokimi petami! In vse to zahvaljujoč ljudskem zdravilstvu in Božjo pomoč. Sledite dobre ljudi, svoje izkušnje, in ste prepričani, da zmaga zasoplost.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Prostatitis dolgo ogorčen: lovili blato zahrbtno bolezenProstatitis dolgo ogorčen: lovili blato zahrbtno bolezen
Adneksitisa uspelo zajeziti. In želim TELLAdneksitisa uspelo zajeziti. In želim TELL
Cist na jajčnikihCist na jajčnikih
Fibrom nodularne sem imel: molitev in decoction zelišč, da ga odstraniteFibrom nodularne sem imel: molitev in decoction zelišč, da ga odstranite
V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!
Honey ALOE IN & laquo; streptotsida & raquo; Pustimo, da se seznanijo robnika gastritisHoney ALOE IN & laquo; streptotsida & raquo; Pustimo, da se seznanijo robnika gastritis
50 LET zgaga ne trpijo: VSE SVOJE metoda ponudbe50 LET zgaga ne trpijo: VSE SVOJE metoda ponudbe
Hidroterapija - moji komplimentiHidroterapija - moji komplimenti
Angina, aritmija bolni: recept za njihovo vnuk utripAngina, aritmija bolni: recept za njihovo vnuk utrip
Poskusite, ne bo vam žal. Dispneja exactly'll mojsterPoskusite, ne bo vam žal. Dispneja exactly'll mojster
» » » » TELL danes odločila, kot zasoplost zmagal