slv.ungurury.ru

Prej v hladnem bolne z bronhitisom. In končno je premagala

Pozdravljeni, "Babica!" Prej, z nastopom hladnega vremena, vedno sem zbolel za bronhitisom. Imam bolečine v prsih in kašelj, ki se ne more končati, ne tablete in napitkov, ki jih predpisuje zdravnik. Dolgo časa sem utrpela, nato pa se odločili za povezavo s tradicionalnimi terapijami. In na koncu vylechilas.A mi je pomagal znebiti bronhitisa, vdihavanje, česen in sodoy.Nado jasne 6 strokov česna srednje velikosti in jih zmeljemo s pomočjo česnovke. Nato nalijemo v majhno emajl skledo kozarec vode, dajo na ogenj, in ko začne voda vreti, potopimo sesekljan česen. Pustimo vreti 3-4 minut. Potem jedi s česnom juho, da dajo na leseno stojalo na mizo in dodamo 1 TSP sode bikarbone. Skloniš pot, se pokrivajo z odejo in dihati paro. Vdihavanje počakaj, dokler se pare sprosti in traja teplo.Protseduru opravi zjutraj in zvečer pred spanjem za en teden. Po tem, da odmor dva tedna, nato pa vsako jutro ponovite za profilaktiki.Krome inhaliranjem na prazen želodec, vzamem 1 žlico čebula zmes gos maščobe. Velika čebula mora biti očiščeno z lupino, rešetke in zmešamo z enako količino gos maščobe. Na noč zmes podrgnil v območju prsnega koša in vratu. Tie volnene šal in spanje do utra.Vot tako da sem popolnoma opomogla od bronhitisa. Upam, da moje izkušnje na nekoga drugega, da bi se znebite tega bolezni.Tak, ki se zdravijo. Pred začetkom zdravljenja prositi za božjo pomočjo!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako vdihavanju suh kašeljKako vdihavanju suh kašelj
Bad kašelj! Privoščite za 15-20 sejBad kašelj! Privoščite za 15-20 sej
Za krepitev imunskega sistema in živceZa krepitev imunskega sistema in živce
VINO esence se uporablja - SRCE SAFE KrepiVINO esence se uporablja - SRCE SAFE Krepi
Ne rvis, srce iz prsi - srčne bolečine, pojdi stran!Ne rvis, srce iz prsi - srčne bolečine, pojdi stran!
Ravnamo plovilaRavnamo plovila
Telo & laquo; obliž luknje & raquo; lahko orehovTelo & laquo; obliž luknje & raquo; lahko orehov
COMPLEX Beriš, resno multiple sklerozeCOMPLEX Beriš, resno multiple skleroze
Ledvični kamni uničiti sončniceLedvični kamni uničiti sončnice
IZ glositis znebite Birch in česen - policističnihIZ glositis znebite Birch in česen - policističnih
» » » » Prej v hladnem bolne z bronhitisom. In končno je premagala