slv.ungurury.ru

Kako hitro opomogla in vitkost znebite

Pozdravljeni, "babica!"

Že dolgo bo pisati za vas, ampak nekako ni dovolj časa: med vožnjo z gospodarstvom, to in ono, nato pa je bil že večer, saj so zimski dnevi kratki. Ampak tukaj je danes odločila, da ne bo zamude in na koncu deliti z bralci časopisa njegovega znanja. Jaz bi bil zelo vesel, če mi recepti ponudili vsaj nekoga, ki pomaga zdraviti kot enkrat bralcem nasveti "babica", mi je pomagal znebiti bradavic visi.

Tisti, ki trpijo zaradi Mršavost in želi, da bi dobili pomoč v tej mojih izkušnjah. Sem po porodu je zelo tanek in ne more pridobiti težo. Več kot je ves moj mož scoffed, ki pravijo, da se je skrival od mene meso in maščobe. Vse, karkoli, toda, saj živimo v vasi, sem seveda moral narediti gospodinjska dela, vzgojo otrok in, seveda, bi možu pomagala pri spravilo sena na zimo. In to je veliko, ker smo imeli 4 krave! Kot rezultat, med sena sem shujšal še bolj. In potem, da bi dobili boljše, sem začel kupovati in jesti vse piškotke. On absorbira njegovo težo.

Še posebej mi je všeč piškotke potopiti v vodo, da se nekoliko zmehča, nato pa jo dal v usta in sesanju, ki uživajo okus. Jedo piškote na nekaj kosov vsake 2 uri, včasih tudi s kislo smetano, predvsem pa mi je všeč, da ga jesti z čokoladne bonbone "Daisy", si predstavlja, da sem jedel slastno torto. Njen mož so se mi smejali, vendar je kmalu ustavil, ko vidim, da sem začel, da bi dobili boljši in boljši vsak dan videz. Sedaj je moja teža hranijo v 76-80 kg, in preden sem tehtal 56 kg. Zdaj, hvala za sladke stvari, ki se mi je ničvredno rastejo tanke, in potem spet na bolje. In tako močno niso pridobili težo, skušajo naložiti z delom. In tako sem gledal svojo sliko.

Moja metoda je preizkušena, ne samo mene, ampak tudi na hčerko, ki je po porodu, preveč, je bila suha kot ram. Njen otrok je bil 2 leti in še vedno ni bilo bolje. In potem sem ji povedal, da v mojih moške sladkih piškotov. Za 1,5-2 tednov je hčerka opomogla, in njen obraz je na zdravo barvo. Tukaj je, kaj to pomeni, da imajo veliko piškotov!

V kratkem času, s pomočjo sladko izdelek, od 50 do 56 kg, izterjanih in žena mojega nečaka. Na splošno je bolj jeste piškotek, hitreje bolje. Tako mora moč biti visoke stopnje in ne prehranskih ali je sestavljen iz nekaj sladkarij.

Toda eden od bratranca, ki je bil prav tako zelo tanka, uporabiti druge metode, da si opomore: ona molze kravo, ko se začne vsakič popijte skodelico svežega mleka, proizvedenega na koncu molže. Tako je dan bratranec pil 3 skodelice zdravilno vodo, in kmalu po svoji vitkosti in ni sledu.

Tudi nekaj mojih izkušenj. Ko je bila moja hči stara 3 leta, je bila njena cela glava pokrita z velikimi srbeče lise. Dekle je zelo mučil, vendar ni recept, ki ga zdravnik ni pripeljal olajšave. In potem sem se odločila, da opere moje hčerke glavo in jo kopanje v juhe zaporedoma, vendar, žal, to ni pomagalo obvladovati akne. Mislil sem, da za trenutek, nato pa je močno rešitev mangana, se je začela pomočite vato v njem in drgnite njen deklica glavo. To sem storil le nekajkrat, in mozolji so izginili. Bolj so se nikoli pojavil.

Naj vse od Gospoda!



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Cist na jajčnikihCist na jajčnikih
Mnogi ljudje morajo izpolnjevati, o različnih temah, da komunicirajo z njimiMnogi ljudje morajo izpolnjevati, o različnih temah, da komunicirajo z njimi
Demodikoz več skrbi: če bo Bog dal, nekdo drug POMOČDemodikoz več skrbi: če bo Bog dal, nekdo drug POMOČ
Recepti iz časopisa več kot enkrat rešili. Tam in imam nekaj za vasRecepti iz časopisa več kot enkrat rešili. Tam in imam nekaj za vas
Tudi moj dedek je vedel to metodo. Njega in sem doživelaTudi moj dedek je vedel to metodo. Njega in sem doživela
Težava je bila, in sem bil, odpeljal črvi pelinTežava je bila, in sem bil, odpeljal črvi pelin
Zgaga EAT Millet: Prosim pomoč ITZgaga EAT Millet: Prosim pomoč IT
Hitro poveljnik razjeda poraženi: je jedel ribe bodiceHitro poveljnik razjeda poraženi: je jedel ribe bodice
Požiralnika krč lovili DOL Z AIR WET MORJUPožiralnika krč lovili DOL Z AIR WET MORJU
Geranium dišava Inhale - in hitro spatGeranium dišava Inhale - in hitro spat
» » » » Kako hitro opomogla in vitkost znebite