slv.ungurury.ru

Zdravljenje deftirita - lovci FAT MAMA kupi, nato pa z njim, da mi MLEKO

Pozdravljeni, dragi "babica"! I '84. Seveda, to je bilo boli. Nekaj ​​receptov za zdravljenje, dokazano življenja, želim podelitsya.V 1933, ko smo živeli v Vladivostoku, utrpel hudo davici in izgubila svoj glas. zdravljenje davice Bilo je samo boleče. Zdravniki so morali vstaviti umetno grlo, toda moja mati je zavrnil operacijo, in smo šli od Vladivostoka v tajgi. Tam je mama kupila od lovcev jazbec in medveda maščobe, jo zmešamo s svinjino, mešanico topil vroče kuhanega mleka, tako da je bila skodelica 2-3 prst maščobe, in ko sem začel napad, mi dali piti to pomeni. Približno sedem let, tako da sem bil obdelan, in jaz, čeprav ni povsem opomogla sluznice grla. Golos.Esche nazaj in sem zelo v otroštvu trpel sinusitisa: nos Vedno sem obljubila v čelo lopnil dolgočasno bolečine in nos je prišel strašen smrad. Na stara 9 let, v sanjah je slišala glas, ki je dejal, "Baby, nos pour maščobe." Potem nisem pripisujejo nobenega pomena za to in moja mama ni povedala ničesar o teh sanj. In je še vedno trpijo zaradi sinusitis. In potem, ko sem bil star 13 let, ena svetuje zdravnik vstavi v nosnice vato, namočeno v ribjem olju. Dejansko je prinesel izboljšanje, vendar bolezen ni popolnoma uspelo zmagati. Po vojni, smo se preselili v Nikolaev, in že tukaj sem svetoval, zjutraj in zvečer, da kaplja v nosu toplo vazelinom. Samo zaradi tega sem popolnoma znebili sinusitisa. Torej, če ima kdo podobne težave, kapljanje nosnice čisto brez nečistoč sončnično maslo ali vazelina, in ste vsi naladitsya.Stradayuschim kolitis svetuje kuhamo sladke pese in jo jedo kar tako, rezanje rezine, ali dodajanje drugačen jedi. To se lahko kuhana, olupljen pesa naribamo, dodamo, da je malo sesekljano čebulo, 1-2 stroka česna, majonezo in jesti to solato. Zelo okusno, in kar je najpomembnejše - uporabno. Če vam ni všeč, majoneza, ga lahko zamenjate s kislo smetano. Če je pese ni zelo sladek, dodamo malo sladkorja ali medu. Pomaga odpraviti kolitis in redno uživanje jabolk. Še vedno je možno, da spet in tako naprej postavite tri-litrski kozarec plast kislega zelja, narezane velike kose, nato plast narezanih rezin sladko pese in korenje, zelje plasti do vrha pločevinke. Ko je napolnjena, pour zelenjave 1 liter vrele vode, predhodno njej raztopimo 2 žlici sladkor, kis in sol in pustimo kozarec 3 dni pri sobni temperaturi. Po tem lahko shranite v hladilniku. Vsak dan, dokler okrevanje traja malo soka z zelenjavo izločen. Pomaga odpraviti kolitis in redno uživanje riža kašo, ki je dodana jabolka in rozine. Sladkor ali med, so prevzeli vkusu.Bystreyshemu pospešuje celjenje opeklin pogosto mazanje požgana površina otroška krema "Bunny". Provereno.Sleduyuschy recept - moja mama. To pomeni, da je zelo kratek čas, ko se lahko znebite vseh prehladov in gripe. Vse življenje sem sam zdraviti z njimi, pa tudi priporočam, da prijatelji in znanci. Torej, če ste bolni, večer pred spanjem pivo skodelico močnega čaja, dodamo 50 ml vodke, piti rešitev, nato pa pojdite v posteljo. Na noč propoteete pošteno in znoj in bolniški dopust zjutraj. Če orodje ne deluje na drugi dan zvečer poparte noge v vroči vodi, dodajanje suhe gorčice, in piti čaj z vodko. Po 2-3 takih postopkov vsak večer najtežji gripa umik. Priporočljivo je, da med zdravljenjem, da v skladu s posteljo rezhim.Rasstroystvo želodec, da je driska (driska), tudi zdraviti z infuzijo oreha. Oreški mlečna zrelost razlog nož, pour sladkorja in pustimo stati nekaj dni. Nato nalijemo vodko ali pivo in, po potrebi, 1 žlica tinkture. Stol normalno. Zdravilo lahko shranjene godami.Chtoby znebiti blokade ven in krčnih žil, vsak dan, večkrat na dan, premagal svoje pete na tleh, dvigovanje noge na 2-3 cm in močno njihovo opuskaya.Tem, ki trpi zaradi bolezni srca in visok krvni tlak, svetuje vsako jutro in zvečer, stoje ali sede, razredčimo z roko v roki, ukrivijo in poteka preko dih nos, potem zravnal, izdihom usta. Z uveljavitvijo pogosto in hitro večkrat. Kmalu boste pozabili na problemah.Zaschitit sami od kapi in krvi v glavo, kot je mogoče, vsako jutro udarila roko na zadnji strani glave na mestu, kjer hrbtenica konča in začne z lobanjo. Začnite s sedmimi poshlepyvaniya, naslednji dan, da bi njihovo število na 14, tretji - do 21-krat. In tako naprej vsako den.Zhelayu vse zdravje. Vse, kar je napisal, je poskušal zamisliti. Torej, uporabite svoje izkušnje in se dobro. ">

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Dokazano recept izviraDokazano recept izvira
Pomeni neprijetno, vendar učinkovitoPomeni neprijetno, vendar učinkovito
K & laquo; Babica & raquo; dolgoletni prijatelji, vendar prvič v svoji pisni oblikiK & laquo; Babica & raquo; dolgoletni prijatelji, vendar prvič v svoji pisni obliki
Perilo pakete za dolgo časa celjenje ranPerilo pakete za dolgo časa celjenje ran
Gibanje obdelamo bolezni srca. Večina tegobe Nauči to lekcijo!Gibanje obdelamo bolezni srca. Večina tegobe Nauči to lekcijo!
Shranjen materino mlekoShranjen materino mleko
Goni gangrene stran od telesa!Goni gangrene stran od telesa!
Moja mama BLUE Yod sprejema in po kapi na nogah stalMoja mama BLUE Yod sprejema in po kapi na nogah stal
Kohl vam jecljanje, moj prijatelj, preberite knjigo glas pogostoKohl vam jecljanje, moj prijatelj, preberite knjigo glas pogosto
Hočem ti povedati, kako premagati raka grdoHočem ti povedati, kako premagati raka grdo
» » » » Zdravljenje deftirita - lovci FAT MAMA kupi, nato pa z njim, da mi MLEKO