slv.ungurury.ru

Bronhialna astma: zdravljenje - folk pravna sredstva in recepti

B p o n e in L I a s t m in (Bronhialno astmo) - alergijska bolezen z bolj ali manj omejeno, tipične klinične slike, v katerem je osrednje mesto z zadušitvijo zaradi kršitve bronhialne obstrukcije.

Astma je mogoče zdraviti, če pitna juha Viburnum 2 pest korenine Viburnum prevzamejo 2 L vode. Pustimo vreti 30 minut. Pijte čez ves dan. Potem je tu še dodati 2 pesti in znova zavre pijačo. Pijte v roku enega meseca. Nižje korenine met spet dodamo 2 pesti in znova zavre.

L.I.Kiseleva, Krivoy Rog

Astma me muči zelo veliko. Napad za napadom, povečana zasoplost. Ali so podjetja postala "dim" več, res oslabljen do takrat, ko ne poznam. Delavec me je pogledal in rekel: »Glej, ti si toliko tablet, da se - prej jetra ne pojdite v pogled na travi v tabletah, telesa, ki ga uporablja za, in on ni poskušal zelišča Tukaj je moja mama z astmo rožmarina z koprive pijačo ... samo to in shranili. " Prav tako sem se odločil poskusiti, da ne žalijo žensko. Sem ga narekoval, da me je naslednji dan in zelišča recept iz moja mama prinesla. Začel sem na pivo v večer 1 žlico rožmarina in 1 desertno žličko koprive enega litra vrele vode. Videl sem ves dan na delu pol skodelice. To je postalo lažje za četrti dan. Opažam, da je v tretjem nadstropju, skoraj brez dviga dispnejo. Potem so napadi postali redkost, in ni tako močan. Verjamem v moč zelišč. Na eni obžalovanje kasneje. Če je, preden je bil duh v moji glavi, nato pa se bolezen ne bi bilo toliko je pridobil. In zdaj ... Zdaj sem se odločil, da živijo zato poskusite zamisliti denar, ljudi brez tablet. Veliko dobro pomoč.

Valentine Umantseva, Nikopol

Zdravljenje astme zelene bentonita gline. Večina dihala običajno pojavi v otroštvu kot posledica bolezni prebavil in povzroča nabiranje sluzi v bronhijih in pljučih. Če je izkašljevanje, potem ne skrbi. Če strupene snovi, ki se ne pojavljajo v telesu in se kopičijo škodljive mikrobe, v tem primeru je treba nujno pomagati zeleno bentonit gline popraviti slabo delovanje črevesja in šele nato za zdravljenje bolezni namesto njene manifestacije. V primeru visoke temperature, piti samo pijače, predvsem z limono. Brez hrane, razen za zeleno bentonitno glino v kakršni koli obliki. To je treba jemati peroralno v obliki prahu in gline vodo. Ali tudi bogate gline losjoni zelene bentonita gline navzven v obolelih predelih telesa. Losjoni morali dati na grlu, bronhijih, glina potegnil iz telesa vso umazanijo. Hkrati pa morate opraviti obravnavo obolelega organa. Ali antiseptično izpiranje z vodo s pomočjo pipete gline. Lahko jih izmenjavati s slano vodo (zjutraj in zvečer). V bolj zapletenih primerih pa je potrebno, da naj nos limonin sok, čist ali rahlo razredčen (nekaj kapljic v vsako nosnico). Treba grgranje tudi 2-krat na dan, glina hladno vodo. Če je potrebno, kar morate storiti, vdihavanju ali vdihavanju vroče pare, nato pa naj bi takoj dal kremo narejeno iz zelene gline na njegovem čelu, žrela in vratu. Dihalnih poti, je treba temeljito očistiti, morate dihati le skozi nos in nos! Nadaljujte z izpiranjem grlo z glino malto in pijačo vsako uro za nekaj požirkih raztopine gline. Lahko sesati na kos zelenega bentonit gline, izmenično z rezino limone za ta dan. Hladno losjoni storiti gline iz gline za trebuh in položite tople obkladke na grlu. Topla obloga: v vrelo vodo izpustiti otroško brisačo, jo ožemite in zaviti pacientovo grlo. Takoj po odstranitvi vročih pripomočkov narediti hladno gline obloga okrog vratu, odstranimo po 2 urah, če pa menite, da je glina postala vroča in suha, mora takoj odstraniti vse odplavila. Opomba: to je nemogoče, da se segreje glino. Tako naj bi izmenično vroče obkladki in losjoni glino brez strahu vsako uro pred dokler se temperatura pade. Treba je bolj verjetno, da bi kremo narejeno iz zelene gline na spodnjem delu trebuha prav. Priporočamo izdelavo losjoni, stisne za nevtralizacijo toksinov, kot tudi proti bolečinam. Peščica pšeničnih otrobov, kuhanega v majhni količini vode, dokler, dokler raztopina ne postane enotna in zgosti. Nastalo suspenzijo smo razprostrli po kos tkanine plast 1 cm, in v prizadetem delu celo debelejši. Naribamo svež česen, uporabljajo gnojevke na površino losjoni in, medtem ko je vroče - na boleče mesto za 2 uri. Verjemite mi, astma napadi prenehajo!

Boris Reshetnyak, Rusija, pos. Tarasovskiy

V bronhialne astme in astme morali jemati lupine 10 surova jajca izpiranje ter s toplo vodo, sušimo v peči in zmeljemo v prah. Stisnite sok 10 limon srednje velikosti, prelijemo prašek in pustite stati v temnem prostoru za 10 dni. Strain in stisnite. Vzemite 1 čajno žličko pol ure pred obrokom. 10 rumenjakov in enako količino sladkorja (po prostornini), da bi liker, nato pa dodamo, da je steklenico žganja, dobro premešamo. Trikrat vratnico in pijačo, prej umešana, 1 žlico 30 minut pred obroki. Izključi iz Tomatoes hrane, paradižnik, čaj, kava, kakav, čokolada, goveje meso, losos, jagode, rdeča jabolka, rdeče zelje, mlečni izdelki, lubenice, brusnice, maline. Po postopoma okreva uvedbo teh živil v prehrani. Infuzija in decoction zrele češnje slive. Čaj z marmelado iz njega se uporablja tako za lajšanje napadov zase in za zdravljenje. To ima krče, analgetično, vazodilatorno ukrepanje na bronhialnega sistema. Infuzijo: 1 žlica češnje slive vlijemo 1 skodelico vrele vode, zaprto, vztrajati 30 minut, ohladimo, zdrobimo, sadno pulpo. Strain, premagati. Dolijte vrelo vodo do prvotne prostornine. Vzemite 1-2 žlici toplo infuzijo 3-4-krat na dan

Natalija Borisovna Kulishova, Krivoy Rog

Osem folk pravna sredstva za astmo:

1. Take 6-8 g trave korenski cianozo, pivo skodelico vrele vode in put napolni za 1-2 uri. Vzemite 1 žlica eno uro po jedi.

2. Zjutraj na tešče, zmešajte 2 jajca s sladkorjem in pijačo.

3. 1 žlica iglavec cvetnega prahu, 1 žlica masla, 1 skodelico medu in 1 skodelica orehov mince. Vzemite 1 čajno žličko 10-15 minut pred obroki 3-krat na dan.

4. 1 žlica žajbelj pusti, da zavre v 1 skodelico mleka, sev in piti vroče pred spanjem.

5. Pijte čaj iz mešanice naslednjih zelišč: malina listov, rmana, koprive, rožmarin, mati-in-mačeha, šentjanževka, timijana, janeževih semen, bezgove jagode, rajske in dresnik.

6. Z močan kašelj stisne. Bodite suho skuto, jo namočite v serumu in ponoči dal na prsih in hrbtu. Snop gor. Ko je sir suh, ga nadomestiti z drugo.

7. 5-10 g konopljina semena pour 1 kozarec vode ali mleka, vrenja, filter, pritiska in pijačo, za 3-krat.

8. 2 kg ovsa vlijemo na 5 litrov vode in 3 Chasa kuhamo. Sev, dodamo 200 g predelanega aloe, 1 skodelico medu in traja 20-30 gramov pol ure pred obrokom.

Ljudmila Yakovlevna Shevchenko, Kherson

Ingaliruem astma, zdravljenje grlo. 1 del medu raztopimo v 2 delih destilirane vode. Uporablja se za inhalacijo. Pred štiridesetimi leti sem zbolela za boleznijo. En človek svetovati, naj upoštevajo rododendron 250 g in 15 g koprivo 1 liter vode. V večernih urah, je treba, da zavre, pustite, da se pivo za noč in piti naslednji dan. To je zelo velik odmerek. Moram se zmanjša na polovico, nato pa postopoma vrnila na normalno. Poleg tega, tudi videl zdravniško katran. Zlijemo žlico s slanico kaplja 5-6 kapljic katrana in pil. Pil sem dvakrat na dan. V dveh tednih zdravljenja bolečine je opravil v bronhijih in šel izmečka. To je bila obravnavana kot tri mesece, in štirideset let, ne vem, kaj astmo. Jaz sem zdaj 78.

Anna Ilinichna Pavlenko, Zaporožje

Moj sin je še dojenček začel zbolijo z bronhitisom z astmatičnih komponento. Zdravniki skomignil in napovedovanje prihodnje astmo. Toda eden dober človek svetoval, da zdravljenje njegov sin jim povedal, kako. Zdravilo, ki ga svojem receptu pripravljena. Zmešajte 1 steklenico s petimi zvezdicami konjaka, 1 skodelico soka iz svežih limon in 1 skodelico sladkorja. To je vse enostavno dovolj priprava - zdravilo je pripravljeno. Vzemite zdravilo potrebno 1 žlica 3-krat dnevno 30 minut pred obroki. Dal sem otroka sladica žlička 3-krat na dan. Vzporedno s tem je dal piti decoction mati-in-mačeha, in origano (matične plošče). Za pripravo juhe je 1 žlico Mešanice teh zelišč, vrelo vodo in kuhana na parni kopeli 15 minut. Po tem, vztraja 45 minut in dal piti 1 žlica sina 2-3 ure. Morate piti do konca. Čez nekaj časa je minilo tudi astmatični komponento, in za njim, in bronhitis. Zdaj sin 26 let, in, hvala bogu, vse v redu.

Lyudmila Oliynyk, Dneprodzerzhinsk

Neka ženska mi je povedala, da je imela astmo. Več kot 50 m, pa ni mogla prenesti. In zdravniki ji rekel: "babica, tako da vam in boste živeli od astme." In je bila nabiranje barve indigo, varijo in pil čaja. Sushil in videl na mesec in se znebite te bolezni.

Ivan Petrovich Muhin, str. Taborovka

Bronhialna astma. 1 kg ovsa pour 2 litra vode in kuhamo 4 ure kuhane. Nato ohladimo in sev. Mince listov aloe, tako da je zelena masa obrnil 400 g kuhamo nato v 2 skodelici vode, 2 žlici breza listi, timijan in maline, da vztrajajo, 10 minut in sev. Zmešamo s zgornjih komponent. Dodaj v kozarec medu, kozarec rdečega vina, 100 g alkohola, 200 g masla olja neogrevana. Morala obrniti približno 2 litrov zdravila. Shranite v hladilniku in se uporablja le v toplem (!) Obrazca. Če bolnik počuti dobro, potem pa traja 3-4 žlice na dan zdravila, če je slaba - kozarec na dan.

OP Kovalev, Stari Guta

Skoraj od otroštva, bolan sem bil z astmo. Na 18 let, se je poročila in astma napadi so bili skoraj ves čas. Bodo sprejeti v bolnišnico, luknje, kot so boljše in spet prinesel domov napade, vendar še vedno hladno. Rodila hčerko leta 1966, takšni napadi pomiril malo, ampak piskanje in oteženo dihanje ostalo. In babica je šel, in dedi. Dihanje je postalo lažje in izcedek iz nosu, ne prenese. Nato sem skoraj enkrat svetoval, moja mama, ko je v starosti 37 je imela slab prehlad. En prijatelj je dejal, da je pol skodelice čebule podrgnil in pili na prazen želodec. Mama storil, potem pa 10 minut zelo mučili. Vendar pa je po več kot petintrideset let, ni vedela, kaj se gripe in prehladi. Seveda me je bilo strah, da piti sok takoj - pol skodelice tega, nekje 125g, tako da je razdeljen na 3-krat. Videl sem dan za 2-2,5 žlici in izcedek iz nosu je bila končana. Sok iz sveže vsakič. Ko sem delal, veliko svetoval ta recept, in če je epidemija gripe priporočljivo jemati 3 zaporedne dni, 30 minut pred obrokom in 1 g askorbinske kisline, njeno predhodno razredčeni v 1 skodelico vode. Gripa takoj umaknili. Askorbinka mora biti bela, ni rožnata. Astma je dokončno pobegnil skozi enega od zeliščarja v Kremenchuk, Bog reši njegovo dušo. Napisal sem pismo z njim, in je poslala zelišča, ki sem štiri mesece. Vzporedno z zelišča pijačo Tablete "Teofedrin", po eni strani, 1 tableto 3-krat dnevno, nato pa 1 tableta 2-krat na dan, čemur sledi 1/2 - 3-krat za 1/2 - 2-krat dnevno, in tako naprej .. . 03/01, 04/01, vsak drugi dan, dva ... in do popolnega okrevanja. To je stopnjevalo, ko sem imel bronhitis v 40 letih. V 39 letih sem rodila sina, in ko je bilo leto zelo preprosta, zbolel z bronchopneumonia, je bila v bolnišnici za dva meseca, vendar so nekateri storili, in tako prazna. Nisem mogel hoditi, ki je potekala na steno. "Teofedrin" jemati vsak 2 uri. Obraz je bil moder. Znane simpatična in zaupno so rekli, da je rodila, recimo, otroka, in najbolj levo ... ampak preživela. Hvala za travo in dobrih ljudi. Sestava zelišč, ki me je poslal dedka, ki je začel Loch srebro (olivno), evkaliptus liste in plodove gloga. Sem vzel 1 st. l. Zmes zlijemo 0,5 litra vrele vode 1 uro in filtriramo na žago 100 g po 1 uri po obroku 3-krat, četrti preko noči. In le štiri mesece.

Ekaterina Zhuravleva, Dnepropetrovsk

V bronhialno astmo. Listi mati in mačeha - 10 gramov trpotca listov - 10 g borovega popkov - 10 g 4 TSP vztrajajo 2 uri hladno vodo (200 g). Potem kuhamo v zapečateni posodi za 5 minut, odcedimo. Vzemite 1 žlica 3-krat na dan.

Nikolay Nikolaevich Voloshko s. Taraschanka

ingver - dobro orodje pri zdravljenju astme, v nekaterih primerih, ingver popolnoma zdravi. Ginger tinktura: 400 gramov ingver, pranje, lupine in rešetke. Nato jo vlijemo v steklenico in napolnite z alkoholom. Vztrajati na soncu ali na toplem za 2 tedna, občasno tresenje. Infuzija mora biti rumena. Strain, stisnite skozi Gaza in dajejo malo stojalo. Ginger tinkture piti 2-krat na dan 1 TSP na kozarec vode po zajtrk ali kosilo (ali kosilo in večerjo). Od časa do časa se dva-tri dni odmora. Pri zdravljenju ingver ni priporočljivo jesti meso, in noge morajo biti vedno toplo. Pred spanjem nujno storiti toplo kopel za noge.

Cheban Natalija Moldavija

Tea prsih. Se uporablja kot ekspektorans za zgornje dihalne poti. Marshmallow koren - 2 kosa listov matere in mačeha - 2 deli trave Motherboard - 4 deli, trpotca pušča lantsetolistnogo - 3 masne dele, sladki koren koren - 3 dele. Zmes vlijemo skodelico vrele vode za 30 minut, filtriramo in take oblike toplote za 1 / 4-1 / 2 skodelice s 3 h.

Z.V.Markovskaya, od Kalinovka

Zelišča iz astmo

Melilotus (rože). Napar pijača, pripravljena iz 30 g detelje cvetov in 1 liter vrele vode, 1/4 skodelice vsako uro. Viola tricolor (trava). Pitje čaja, ki je privarjena na stopnji 20 g rastlinskih surovin v kozarcu vrele vode. Kalina (sadje). 1 skodelica sadje 1 liter vode, kuhamo 10 minut, filtriranje, dodamo 3 žlice med. Zaporedje (trava).7 g zel vrele vode, vztrajajo 10 minut in filtriramo. Vzemite 1 žlica zjutraj in zvečer.

Astma folk pravna sredstva

1. Bolniki z astmo ne bi bilo treba: pojdite na parno sobo, ne morete spati podnevi (še posebej po jedi). Med zdravljenjem, ne vzemite diuretike, ki povečujejo napade astme. Izključi iz prehrane meso, slanino, prekajeno meso. Če je mogoče, uporabite svežega kozjega mleka vsak dan.

2. Drobno sesekljajte borovega vejic, dodamo sladkor (če je draga, na bolje) in vodo enake deleže. Kuhamo v pečici. Vzemite 1 žlica 3-krat na dan.

3. Mark 2 žlici breze listi, 1 žlica breze brsti, 1 žlica koprive listov, 1 žlica kamilice, 1 žlica ognjič (košare), dresnik trava 1 žlica, 1 žlica timijan. Vse mix in trgovina v kartonasti škatli. 2 žlici ta pristojbina za pivo eno skodelico vrele vode in pijačo 0,5 skodelice 3-4 krat na dan. Zdravljenje se nadaljuje do konca sestave. Običajno po enem tednu pride olajšanje. Obravnava tudi Zagrižen astmo.

Zinaida Vasilevna Moskovka s. Zanko

Med napadom astme, je koristno, da se dobro znano ljudsko zdravilo. Kuhamo, dokler se meso krompir, ga v skledo vroče, se usedem, dal skledo pred njim, pokrita z odejo z glave in dihati krompir paro. Vse, medtem ko pitje čaja brusnice zelo vroče (traja listov čaj in sveže ali suho sadje). Ko je to olajšanje, da se v posteljo in toplo odejo dobro skriti. Ob slabem napadu lahko omejite sprejem zelo vroče brusnični čaj.

LS Kutsenko, Krivoy Rog

0,5 litra belega vina sprejme chelidonii 5 g in 1 žlico med. Kuhamo v lončeni posodi, dokler ne bo 125 gramov tekočine. Pijte 2-krat na dan, pol skodelice kave.

Anatoly Golub, Mirgorod

Infuzije zelišč: koprive aprilom - 0,5 skodelice je kvinoja aprila (mlada Reed listi) - 1 čajna žlička, 1 skodelico vode, 0,5 žličke soda. Vse mix in pustite stati 9-10 dni glede na toplem. Vzemite 1 čajno žličko enkrat na dan pred spanjem. Želim vam vso srečo v zdravljenje.

Ljudmila Alekseevna Dmitrieva, Tokmak



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Diferencialna diagnoza srčne in bronhialne astmeDiferencialna diagnoza srčne in bronhialne astme
Vdihavanje bronhialna astmaVdihavanje bronhialna astma
Recepti zdravljenje KalinaRecepti zdravljenje Kalina
Bronhialna astma pri otrocih. Zdravljenje folk pravna sredstvaBronhialna astma pri otrocih. Zdravljenje folk pravna sredstva
Bronhialna astma pri otrocih: simptomih in zdravljenju folk pravna sredstvaBronhialna astma pri otrocih: simptomih in zdravljenju folk pravna sredstva
Tradicionalni zdravljenja za astmoTradicionalni zdravljenja za astmo
Ravnamo alergijsko testiran receptiRavnamo alergijsko testiran recepti
Fibroidi in maternični fibroidi zdravljenjeFibroidi in maternični fibroidi zdravljenje
Vino & laquo; jeder & raquo;Vino & laquo; jeder & raquo;
Dveletna sprejeti repinca sok: cista ni več, da je izginilDveletna sprejeti repinca sok: cista ni več, da je izginil
» » » » Bronhialna astma: zdravljenje - folk pravna sredstva in recepti