slv.ungurury.ru

Zlatenica se lahko hitro premočna

Pozdravljeni, "babica!" Rad bi vam povedal o čudežnih ozdravitev moje hčerke iz gepatita.Dva pred leti, v jeseni, je zbolel. Slabost je začel, ni mogel storiti ničesar. Nismo ne mislim na zlatenico, ker je bil njegov obraz bel, čeprav, beločnice rumene oči. Ampak ne bomo pozorni na to posebno vnimaniya.Poehala hčerko v Donetsk za pregled. Diagnoza - hepatitis, je smer na infekcijski oddelek. Živi v vasi, je prišel iz Donetsk uničen do meje, pravijo - ne shranijo, da je vse za mano in se v bolnitsu.Togda sem govoril o tem ljudsko sredstvo za zlatenico kot golob krvi s svežim mlekom. Prepričani smo. Svak in njegov vnuk šel na KOLKHOZ pisarni (kjer so golobi roost pod streho) in so bile vložene številne ptice. Ena uničena, je bila kri odteče v čašo (s 40 mL) smo dodali hčerinske 100 gramov svežega mleka in pijačo. Naslednje jutro je bil postopek ponoviti, vendar na četrti dan, je njen mož na infekcijski bolnitsu.Vzyali tam krvno preiskavo, ne pa tudi s hepatitisom! "Ne more biti napaka v laboratoriju," - pravi zdravnik. Naslednji dan je spet vzel kri - je rezultat še boljši. Zdravnik pravi: "delam že 30 let v Infectious Diseases Hospital, ampak da je na dan 4 od hepatitisa, kot ni bilo." Hči je zaključen na dan 10. Nikoli ni priznal, da je zdravnik, ki je videl, preveč sramežljiva. In mislim, da je bila napaka. Morda bi lahko to zdravilo pomaga bolnikom s hepatitisom B in C. bolnikov, zdravljenih s to obliko zelo dolgo in ne vedno udachno.Chitala v neki reviji, da je kri golob z mlekom pomaga z levkemijo. se je zgodilo, ki te težave, to orodje je pomagal. Lahko najprej poskusite piti nekajkrat na teden, in krvni test na mesec. Če je izboljšanje, nato pa naprej. ! Dejstvo je, da ta mešanica normalizira krvi po injekciji v zadnjično mišico v moji otrdelost oblikovano - udarec velikega fižola. Za kirurg, da gredo strah, sem se odločil, da se obravnava: a šop vate, namočeno "Meth" na vrhu tanke celofan dal in šel v posteljo z obkladek. Zjutraj sem občutek - da je nekaj narobe, dvignil obkladek in se smejali - pop modri in beli mehurček sredi velikega oreha. Spali! Ko se je koža zacelila, je začel tipati za povprečnin - in to ne obstaja! To potegne kot vakuum v mehurček.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Zdrava Punch mi je pomagal spopasti z angino vednoZdrava Punch mi je pomagal spopasti z angino vedno
Zlatenica - zdravljenje, simptomi, kot je navedeno, učinkiZlatenica - zdravljenje, simptomi, kot je navedeno, učinki
Kaj je zlatenica in kako jo zdravitiKaj je zlatenica in kako jo zdraviti
Jaz dabbed na tla, da se znebite odvzameJaz dabbed na tla, da se znebite odvzame
Perilo pakete za dolgo časa celjenje ranPerilo pakete za dolgo časa celjenje ran
Angina, aritmija bolni: recept za njihovo vnuk utripAngina, aritmija bolni: recept za njihovo vnuk utrip
Angina, aritmija bolni: recept za njihovo vnuk utripAngina, aritmija bolni: recept za njihovo vnuk utrip
Kako hitro opomogla in vitkost znebiteKako hitro opomogla in vitkost znebite
Recept mazilo & laquo; Babica & raquo; našel. Moj mož je shranjeno svojo nogoRecept mazilo & laquo; Babica & raquo; našel. Moj mož je shranjeno svojo nogo
Prevleke za rešitev je bilaPrevleke za rešitev je bila
» » » Zlatenica se lahko hitro premočna