slv.ungurury.ru

Prepričani smo, da kolera - pozabljena bolezni, lani pa se je pojavil nenadoma

Pozdravljeni, dragi "babica"!


Rad bi govoril o takih navidez dolgo pozabljene bolezni, kot so kolera. Virus te strašne bolezni, ki jemlje veliko življenja, lansko poletje našli na eni od plaž Dnjeper River. Seveda je bilo takoj sprejeti Sao epidemstantsiey ustrezni ukrepi, in, hvala bogu, nihče zbolel, ampak, mislim, da se spomni metode zaščite iz teh stroškov bolezni.


Prvi znaki kolere - To hudo bruhanje in pogoste, do 20-krat na dan, in drisko. Roke in noge bolnika z kolere hladno kot led, njen obraz bled in upadel, kot truplo. Zdravljenje bolezni mora biti takoj.


Glavna stvar - da so vsi deli bolnikovo telo ogreje in je bil zelo propotel. V ta namen je treba dobro navlažimo v zelo vroči vodi ali Calico grobo perilo stanja, stisnite, to krat večkrat in dal bolnika na prsih in trebuhu. Pred tem organu, da jo pokrijemo z brisačo, namočeno v vroči kis. Na vrhu, brisač in posteljnine postaviti pernato posteljo in odejo in dobro zaviti bolnika. Takoj se začne potiti, njegov obraz bogato znoj tokov v potokih, in po 15 minutah se telo ogreje in začeti delati zaščitne funkcije v telesu. Takšne obloge ustaviti krče in bruhanje, je treba narediti dva. Zelo dobre brisače in rjuhe, naj ne le na prsih in trebuhu bolnika, ampak tudi po hrbtu.


Za notranjo Ponovno segrevanje bolnika s kolero potrebujejo 1 žlica zdrobljene janeževih semen kuhamo 3 minute v kozarcu mleka in domov po nekaj minutah hlajenja od njih mu pijačo brez napenjanja, dopustno vročo juho. Zahvaljujoč tej pijači bolnik začne potiti več, in skupaj z znojem iz telesa bodo začeli zapustiti virus kolere.


bolniki moč kolera mora biti lahka, vendar pa potrebuje več piti toplo mleko. Vsak dan, mu 10-12 brinove jagode, ki jih je mogoče kupiti v lekarni. Vsako jutro, umil prsni koš in trebuh z mrzlo vodo.


In vedno z iskreno vero, moli, prosi vsemogočni zdravljenje. Z njim, in strogo drži priporočil zgoraj opisanih je potrebno premagati kolero.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kolera se širi v obliki epidemijKolera se širi v obliki epidemij
KolereKolere
Kolera zdravljenje klinika diagnozaKolera zdravljenje klinika diagnoza
Kolera - klinična slika, diagnoza, preprečevanje in zdravljenje nalezljivih bolezniKolera - klinična slika, diagnoza, preprečevanje in zdravljenje nalezljivih bolezni
Kolera - simptomi bolezni, o povzročiteljaKolera - simptomi bolezni, o povzročitelja
Povej mi, da fantje, kako sem zdravljenje krčevPovej mi, da fantje, kako sem zdravljenje krčev
ČE slanino MIX česen, kurja očesa nesdobrovatČE slanino MIX česen, kurja očesa nesdobrovat
To je čisti telo enostavno pijan z žličko vodeTo je čisti telo enostavno pijan z žličko vode
MISLIM, je koristno vedeti, kako bi bilo kolere RESISTMISLIM, je koristno vedeti, kako bi bilo kolere RESIST
Hipotenzija (nizek krvni tlak)Hipotenzija (nizek krvni tlak)
» » » Prepričani smo, da kolera - pozabljena bolezni, lani pa se je pojavil nenadoma