slv.ungurury.ru

Konjska moč - gel za sklepih: mnenj zdravnikov in navodila za uporabo

Z bolezni sklepov lahko soočajo vse - in starost ne igra vloge. Za spopadanje z bolečino, bolniki so pripravljeni, da gredo na vse - da gre za postopek, pojdite na pravilno prehrano, se vključijo v vadbo terapijo, zbadanje vsako drago mazilo in poiskati internetnih tradicionalnih metod. Pred kratkim je v naši državi, je bil čudež pomeni "konjskih moči" za sklepe. Mnogi bolniki poskusite predstavljati tega gela, so zadovoljni z rezultati.

Gel "konjskih moči" za sklepeSestavek in navodila na zahtevo

Oglaševanje trdi, da je sredstvo v celoti sestavljen iz naravnih sestavin in je primerna za vsakogar. gel baza 3 pomeni sestavino, da bi "konjskih" kaže odlične rezultate.

Gel

  • Del gel vitamina E je močan antioksidant, obnavlja kožo in zmanjša tveganje za brazgotinjenje. Ta komponenta preprečuje staranje in spodbuja celično dihanje. Prav tako je dobro vpliva na stanje krvnih žil, preprečuje nastanek krvnih strdkov.
  • Poprove mete eterično olje vsebuje mentol, po katerem je gel balzam "konjskih" za sklepe prijetno hladi in sprošča napetost v mišicah. Poleg tega, mentol pospešuje penetracijo gela v notranjih plasteh kože. Olje sivke ima tonik in pomirjevalna učinek, in tudi prijetno aromo. Eterična olja spodbujajo samoregulacijo tkiva, ne zasvoji in ne povzroča stranskih učinkov.
  • Sojino olje in voda se omogoči prehod eteričnih olj v sklepih. Ne bojte se sojinim oljem, o nevarnostih, ki gredo mite. Dejstvo, da je samo boli, ko ga jemljete v in za kozmetično uporabo sojinega olja je odlična. To vlaži in mehča kožo, tvori ščit s prekrivno folijo. Glicerol prispevajo k zmanjševanju kožo in črpa vlago iz zraka, ki zagotavlja njeno kožo.
  • Carbopol-zgoščevala komponenta predstavlja kar pomeni, da postane gela. Če ne vključujejo to komponento "konjskih moči" za sklepe bi bilo doslednosti vode. Poleg gelov, karbopol je del "prave solze" in zobne paste.
  • Propilparaben in metilparaben - to konzerviranje in antiseptiki, ki preprečujejo razmnoževanje bakterij in škodljivih mikroorganizmov. Kljub dejstvu, da so te snovi parabeni, škodljive za telo, da ne bo povzročil gel-balzam "konjskih moči" so prisotne v manjših količinah.
  • Trietanolamin - to je najbolj škodljiva in nevarna gel sestavina, ki lahko s pogostim in preveč dolgotrajni uporabi povzroči srbenje, rdečica, alergije in druge draženje .. Po postopku, je pomembno, da temeljito sperite sredstva iz kože.

Gel za sklepe skoraj v celoti posnema sestavo živalskih objektov.

Konjska - gel za spoje

Uporaba sredstev za sklepe je precej preprosta. "Konjska moč" drgnjenje nežno masiramo v bolečih mestih dvakrat na dan. Ko drgnjenje nadaljnje hit pomeni sluznico dele in poškodovano kožo. Da bi izboljšali delovanje balzam gel sklepov potem, ko so aplikacije boleče pike zavita volnene šal. Protibolečinskih sprošča po 15-20 minutah.

Opazili boste prve rezultate, vendar ne prekinjajte zdravljenja po enem tednu redne uporabe. Najboljši seveda - 10-14 dni. V nekaterih primerih je lahko zdravljenje podaljša za 21 dni. Pred začetkom uporabe balzam "konjskih moči" za sklepe za preverjanje občutljivosti na zdravilo. Zaradi svoje vsestranskosti, lahko gel-balzam se uporabljajo kot medicinski povoji, masažo in drgnjenje obolelih območij. Cena gel za sklepih "konjskih moči" je sprejemljiva, čeprav se razlikuje glede na farmacije in regije. Povprečna vrednost za 500 ml steklenico v območju od 500 do 800 rubljev.

Gel-balzam namenjen preprečevanju mišične napetosti po stresu, odstranitev bolečine v travme, je primeren za sprostitev mišic. Kot označbe za izolirano artritisa, osteohondroze, artroza, predelavo, zvini in poškodb, za terapevtsko masažo in po izbiri odstranitev napetosti mišic.

Gel-balzam "Konjska moč" ni priporočljivo za ljudi, občutljive in so nagnjeni k alergijam. V bronhialno astmo, dojenje, nosečnost in raku se tudi ni priporočljivo. Ne pozabite, da je to gel pomoč in le lajša bolečine. Ignoriraj zdravil in zdravnika posvetovanja se ne splača.

Glej tudi:

Gel-balzam za sklepih konjskih moči: ocene strokovnjaki

Gel-balzam za sklepih konjskih moči: ocene strokovnjaki

  • Vera: Imam 20 let delovne revmatolog, da me tu in tam obrnil ljudi s skupnimi težavami. Seveda, sem se imenujejo kvalificirano obravnavo, ampak kot dopolnilni, preventivno in analgetik pogosto priporočajo uporabo gela "Konjska moč". To je popolnoma lajša krče in bolečine, sprošča mišice in pospešuje regeneracijo. Na splošno bolniki so srečni.
  • Basil: Dolgo časa je utrpela zaradi artritisa, sem šel na revmatolog, in on mi je svetoval, balzam za sklepih "konjskih moči". Sem dolgo časa okleval, še posebej, ker je ime neke vrste. Ko je bila neznosna prenašati, je poslal svojo ženo, za katero koli analgetika mazilo. Bil sem presenečen, ko mi je prinesel steklenico "konjskih moči". Imel kam iti, sem izkoristila sredstva pouka, in bolečina izginila po pol ure. Odločil sem se, da bo celoten potek zdravljenja, in ne obžalujem. Še vedno se ne spomnim o problemu, ampak za preprečevanje občasno zamazan z gelom.
  • Ludmila: V zadnjem času je bilo bolečine v nogah. Zdravnik v bolnišnici svetoval gel za sklepih "konjskih moči". Hodil sem nekaj lekarn in končno našel zaklad steklenico. Sem prišel domov pijan noge - je prišlo do učinka skoraj takoj. Zdaj je to zdravilo je vedno v moji omarici, saj je mož redno trpi zaradi osteohondroza. Dobre in gospodarno.

Glej tudi:

Gel za sklepih "konjskih moči" - dobro orodje, ki pomaga ljudem, ki trpijo zaradi bolečin v sklepih in mišicah. Njegovi zdravniki priporočajo, da svojim pacientom, poleg osnovnega zdravljenja. Ne pozabite, da je odkrivanje neželenih učinkov, prenehajte z uporabo in se posvetujte s strokovnjakom.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Blažilna mazilo za hemoroideBlažilna mazilo za hemoroide
Kapsule vitamina EKapsule vitamina E
Uporaba E kapsul vitaminaUporaba E kapsul vitamina
Gel & laquo; Konjska moč & raquo; Zavijanje: učinkovitost sredstev za kritike hujšanjeGel & laquo; Konjska moč & raquo; Zavijanje: učinkovitost sredstev za kritike hujšanje
Pivo ščiti pred tvorbo krvnih strdkovPivo ščiti pred tvorbo krvnih strdkov
Preprečevanje tromboze, tromboze moči udePreprečevanje tromboze, tromboze moči ude
Boleče sklepov rok - zdravljenjeBoleče sklepov rok - zdravljenje
Zdravljenje sklepih tradicionalnih metodZdravljenje sklepih tradicionalnih metod
Šampon Konjska moč: pregledi zdravnikov. Sestava in navodila za uporaboŠampon Konjska moč: pregledi zdravnikov. Sestava in navodila za uporabo
Heparin mazilo gubam: potrošnikov pregledi in praksaHeparin mazilo gubam: potrošnikov pregledi in praksa
» » » Konjska moč - gel za sklepih: mnenj zdravnikov in navodila za uporabo