slv.ungurury.ru

Šampon Konjska moč: pregledi zdravnikov. Sestava in navodila za uporabo

Šampon konjskih moči - je relativno nov izdelek, ki se je pojavila na domačem trgu v letu 2011. Od takrat je pridobil popularnost med veliko pošteno spola, vključno s show-poslovnih zvezd. proizvajalci šampon obljubljajo runaway učinek, zdrave in lepe lase. Torej, ali je v resnici in da kupci pravijo o konjskih moči?

Šampon Konjska moč: sestava

Ta šampon je analogna denarja za konje. Znanstveniki so analizirali stanje konja grivo, odločila, da bo poseben šampon za ljudi, ki ima veliko prednosti:

Šampon Konjska moč: pregledi zdravnikov

  • Šampon zagotavlja nego las strokovno: klimatsko napravo, čiščenje in laminatov;
  • Objekt ima tekočo konsistenco, lahko odplavi in ​​ima prijeten svež vonj;
  • Konjskih moči, v skladu s proizvajalcem, pomaga, da se znebite izpadanje las, dodaja sijaj in volumen, odstrani krhkosti.
  • Hvala za elektrifikacijo pomeni las je izgubila. Poleg tega, da so manj zmedeni in lažje česanje.
  • Loshadinayasila ima zdravilni učinek, zmanjšuje vnetje in pospešuje celjenje ran in kosi.
  • V šampon vsebuje koristnih sestavin, ki vplivajo na lase, da se jim dobro urejene in zdrave.

Torej, osnovne sestavine konjskih moči, so naslednji:

  1. Provitamin B5 - tvori zaščitni film na laseh, ki ščiti lase pred toploto in sušenje;
  2. Lanolin - neguje lasišče, ohranja naravno lepoto in moč las, uravnava ravnovesje vode;
  3. Kolagen - gladi lestvice las, vlaži kožo na gredi las, ščiti pred negativnimi vplivi okolja, obnavlja strukturo pramene;
  4. Natrijev laureth sulfat - zagotavlja dobro penasti šampon;
  5. Kokoglyukozid - površinsko aktivno sredstvo, proizvedeno iz kokosovega olja in škroba. Zaradi snovi, konjskih moči je idealna za ljudi z občutljivo vrsto lasišča;
  6. Kolagen hidrolizat - snov, ki krepi in neguje pramen las;
  7. Gliceril stearat - naravni emulgator, ki pospešuje rast las. Zaradi snov las postane gosta in sijoča;
  8. maščobne kisline diethanolamide - vlaži lasišče, preprečuje izsušitev kože in prhljaja.
  9. Poleg teh komponent v sestavku je pogosto doda konjskih propolis ekstrakte, pšenični proteini in brezovega katrana. Zahvaljujoč naravnih sestavin, je šampon postala še bolj uporabna.

Konjska moč shampoo: navodila za uporabo

Na kaj morate biti pozorni na prvem mestu - to je doslednost. Ima pregleden barve, prijetna in lahka dišava. Za razliko od šamponov za konje, to pomeni, da ni treba razredčiti z vodo.

Trajanje uporabe šampona - drugi odtenek. Kako bi vi ne želite, da neprestano umivanje las ni priporočljivo tega pravnega sredstva. V nasprotnem primeru bodo lasje začnejo padati in prekinil neusmiljeno. Zato je najbolje, da izmenično uporabo konjskih moči in drugih. Šampon za lase.

Konjskih moči se uporablja zgolj kot normalni šampon: velja za mokre lase, Pena masažo in temeljito sperite z vodo. Če je potrebno, postopek ponovite.

Šampon za pogosto uporabo in prodajo v vsakem drogerijo, ki je dostopna vsem.

Šampon Konjska moč: Mnenja strank

Šampon Konjska moč: pregledi zdravnikov

  • Alina, 24 let: Nisem obdarjen z debelim in zdrave lase. In močno vzpon v poletnih mesecih. Poskušal sem vse možne načine, vendar ni nič pomagalo. Odločil poskusiti konjskih moči, je rezultat me veseli. Hair postala obsežna, svilnata in še manj, da pade.
  • Alexander, 32 let: sem prvič slišal za šampon na televiziji in se odločil, da ga preizkusite. Rezultat je prijetno presenečenje: lasje so bili sijoči, svilnato in enostavno glavnik. Želim uporabiti šampon vsak dan, enkrat na teden za preprečevanje.
  • Oksana, 19 let: sem kupil v lekarni čudež šampon in zelo razočaran! Nadalje spodbujati blagovno znamko in ceno, nimam pomeni presenečen. Las, kot so dolgočasno, in ostajajo brez denarja in zlomljen. Mimogrede, cena za to v primerjavi z drugimi. Šamponi, ni demokratična.
  • Svetlana, 29 let: Konjska moč mi ni všeč: slaba pena, učinek poteka hitro, se je prhljaj. Prhljaju zdravijo za dolgo časa in se odločila, da ne bo kupil to pomeni več.
  • Ekaterina, 35 let: sem res všeč šampon: dobro orodje po dostopni ceni. Potem ko je njegov lasje enostavno prilega, ne dobijo zmedeni in sijaj. Proizvajalec ni prevaral z gostimi učinek las - so veliko debelejši.

Naprava šampon konjskih moči: pregledi

  • Kristina, 23 let: Ne opazili nobenega učinka, da proizvajalec obljublja. Lasje hitro postanejo mastni, šampon slabo opran. lahko kupite veliko boljše sredstvo za takšno ceno.
  • Alena, 28 let: Ljubim konjskih moči, ga ne bi zamenjal za nobeno drugo šampon .. Uporabite šampon-balzam sem obnoviti naravno moč in lepoto las, čeprav vsak dan sem kup sklopov likanje, sušilec za lase in zemljišč pogosto naslikal. Še nikoli nisem videl njeni lasje v dobrem stanju, po uporabi šampona naprava konjskih moči je. Svetujem vsem!
  • Nadežda, 42 let: Po šamponiranju zdelo grozno srbenje lasišča in prhljaj. Mogoče sem ni prišel, čeprav je hči isti problem po uporabi.

Glej tudi:

Šampon konjskih moči se nanaša na vrsto profesionalnih agentov. To je dobro očisti lase, jim daje zdrav sijaj, silkiness in glasnost poveča skoraj 2-krat. Kljub temu, da je šampon prodajajo v lekarni, pa ni kurativno, vendar lahko zmanjša izpadanje las in prhljaj. Kljub pozitivnim lastnostim konjskih moči ima negativne ocene, tako da je do vas - ali ste ga uporabili ali ne.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Alerana šamponAlerana šampon
Šampon seborejaŠampon seboreja
Kako izbrati kakovosten šampon za laseKako izbrati kakovosten šampon za lase
Balzami in balzami za lepe laseBalzami in balzami za lepe lase
Nega las pozimiNega las pozimi
Gel & laquo; Konjska moč & raquo; Zavijanje: učinkovitost sredstev za kritike hujšanjeGel & laquo; Konjska moč & raquo; Zavijanje: učinkovitost sredstev za kritike hujšanje
Pogoji skrbi za tanke lasePogoji skrbi za tanke lase
Kako izbrati šampon?Kako izbrati šampon?
Kako zaviti gel & laquo; Konjska moč & raquo; doma: Ocene in priporočilaKako zaviti gel & laquo; Konjska moč & raquo; doma: Ocene in priporočila
Kako izboljšati videz mastne lase brez izpiranja?Kako izboljšati videz mastne lase brez izpiranja?
» » » Šampon Konjska moč: pregledi zdravnikov. Sestava in navodila za uporabo