slv.ungurury.ru

Zdravljenje okužbe kvasovk pri ženskah: učinkovitih zdravil, kritike

Drozge ali kandidoze - je dokaj pogosta bolezen, ki vsaj enkrat je skoraj vsaka ženska ali moški. Gliva Candida živi v vsakem organizmu, ni opaziti, dokler ne aktivira.

Toda takoj, ko so nekateri dejavniki, zastopnik gobic začne okrepiti, tako hudo nelagodje. To je predvsem bolezen vključuje spolne organe, in predvsem njihovo sluz. Če čas ne začne zdravljenje, se lahko bolezen premaknete na nohte, ustnice, usta, nos in celo notranjih organov. Ja, to je zelo resna, šali z gobic more biti niti ženske niti moški.

Kaj prispeva k videzu gobic?

Kaj prispeva k videzu gobic

  • oslabljenim imunskim sistemom
  • prejemanje antibiotikov
  • diabetes mellitus
  • poudarja
  • izčrpavajoče prehrana
  • presnovna motnja
  • nosečnost

Če ste našli drozge, ne glede na razloge, ki je povzročil, da je treba čim prej začeti zdravljenje, ki ponavadi je nepomembno proces - priprava okužbe kvas za ženske je pijan samo 1 čas in po nekaj urah simptomov bolezni začeli umikati.

Zdravljenje glivičnih pri ženskah

Danes je izbira zdravil za zdravljenje kandidoze je zelo velika, kot pravijo, "vsak okus in barvo." V tem primeru, vse informacije o zdravilih, je na voljo brezplačno. Idealno bi bilo, je treba sredstva iz gobic imenuje zdravnika, po ustrezni raziskave, saj lahko kandidiaza v različnih oblikah. Toda mnoge ženske so že ob prvih znakih lahko sami pomagajo s pregledovanjem vse potrebne informacije o pripravah, da izberete zase najboljšo možnost za izvedbo in ceno.

Pripravki iz kvasa v oblikah:

  • tablete (oralni, vaginalni) - Pimafutsin, Terzhinan, Vaginorm C, Gynoflor, Flucostat, Dermazol, Diflucan, Zalain, Irunine, Itrazol, Itrakon, Canison, Levorinum, Mikosist, Mikoflyukan, nistatin.
  • mazilo - Dalatsin, Ginezol, Dermazol, Zalain, Canison, ketokonazol, Mikosist, klotrimazol, Miramistin, Nizoral.
  • sveče - Zalain, Klindatsin.

tablete

Pimafutsin - zdravilo, ki se zelo pogosto uporablja za zdravljenje bolezni, povezanih z glivično aktivnostjo. Odrasli imenuje 1 tableto 3-4 krat dnevno za 10-14 dni, za otroke 1 tableta 2-krat na dan. Zdravilo vpliva na telo, nežno, vendar kljub temu, da so stranski učinki, kot so slabost in driska.

Terzhinan - je sodobno zdravilo, ki se pogosto predpisujejo ginekologi, ker to pomeni, da ne pomaga samo iz kvasa, temveč tudi od mnogih drugih bolezni. Mimogrede, z uporabo terzhinan za zdravljenje kandidoze, hkrati pa se lahko izvede in preprečevanje drugih bolezni. Uporaba - odrasli: 1 vaginalna tabletne pred spanjem. Pomembno je, da navlažite tabletke in začne globoko v nožnico. Stranski učinek - malo srbenje in pekoč občutek.

Zdravljenje glivičnih pri ženskah

Vaginorm C - vaginalne tablete imajo antiseptično, antioksidant in antiagregatnym dejanje. Uporablja se za soor, kronične in ponavljajočimi vaginitis, vaginosis bakterijskega izvora, in za korekcijo oslabljenih vaginalnih mikrofloro. Vzemite 1 tableto za 6 dni. Prodajajo brez recepta.

Gynoflor - integriran protimikrobno sredstvo, ki se pogosto uporablja za zdravljenje kandidoze. Zdravilna učinkovina - estriol in Lactobacillus. Uporablja se za zdravljenje in preprečevanje bolezni. Zdravljenje je zaželeno, da se začne po koncu menstruacije. Vzemite 1 tableto 2-krat na dan, 6 dni.

Glej tudi:

Flucostat - protiglivično sredstvo, ki ima pozitiven učinek na zdravljenje kandidoze. Zdravilna učinkovina - flukonazol. Uporablja se za soor, kriptokokoza, generalizirane kandidozo, kožne glivičnih okužb in za preprečevanje glivičnih okužb. Neželeni učinki se lahko veliko: slabost, bruhanje, omotica, sprememba okusa, glavobol, omotica, napadi.

Vse te droge je zelo hitro absorbira v krvni obtok in začeti z delom, prvi in ​​nato lajša simptome iz glive. Skoraj vsa zdravila iz kvasa za ženske poceni, zelo ugodnih.

Mazila in kreme

Ginezol - krema, ki ima visoko protiglivičnim delovanjem. 1 tuba vsebuje 20 mg / g mikonazol nitrata. Uporablja se za zdravljenje gobic, balanitis, glivičnih bolezni na noge in kožo, za preprečevanje glivičnih okužb.

Dermazol - zdravilo s protiglivičnim delovanjem. Izdelek: tablete, kreme, šamponi. Zdravilo je anti-glivične in fungicidne lastnosti.

Zalain - protimikrobno in antiparazitik zdravilo, ki je učinkovita pri zdravljenju glivičnih kožnih lezij, herpes in drozge. Zdravilna učinkovina - sertokonazol.

Canison - Kombiniran pripravek ima protiglivično, protibakterijsko, protivnetno. Zdravilna učinkovina - klotrimazol. Uporablja se za dermatitis, kandidoze, lišajev, kot je preprečevanje zapletov glivičnih bolezni.

sveče

Učinkovitih zdravil iz kvasa

Ginezol - sveča, ki ima visoko protiglivičnim delovanjem. 1 supozitorij vsebuje 100 mg mikonazol nitrata. Uporablja se za zdravljenje gobic, balanitis, glivičnih bolezni na noge in kožo, za preprečevanje glivičnih okužb.

Zalain - antibakterijsko in antiparazitik. vaginalne svečke

vsebuje 300 mg sertokonazola. Svečka 1 vstavi v nožnico enkrat na dan ponoči.

Klindatsin - antibakterijska drog. Zdravilna učinkovina - klindamicina. Ima stranske učinke: srbenje, pekoč občutek, vnetje.

Sveče pogosto predpisuje za zdravljenje gobic, saj so bolj učinkoviti in delujejo neposredno na mestu bolezni.

Učinkovita zdravila iz kvasa po cenovnih kategorijah

  • Poceni zdravila - sveče "nistatin" "klotrimazol", "Livarol" Flucostat, dermazol, nistatin, Pimafutsin.
  • Povprečje za ceno - Zalain, Klindatsin, Ginezol, Terzhinan, Mikosist, Mikoflyukan.
  • Dragi - Ginezol, Dalatsin, Canison, ketokonazol, klotrimazol, Vaginorm S.

Mnenja ženske o zdravljenju zdravila kvasa okužbe

Olga: Med nosečnostjo sem imela gobice, sem se odločil za zdravljenje ljudi sredstva, vendar, žal, ni uspelo. Bolezen je še vedno aktiven, in aktivna, potem zdravnik mi je svetoval uporabo sveč Pimafutsin, da veste, skoraj takoj pomagal. V 2 dneh nisem imel nobenih simptomov rane.

Christina: Soor mi je zelo nadležno sirast razrešnico, na prvi znak njihovega videza, sem takoj začnejo uporabljati Terzhinan. Ena Seveda - vse je v redu, lahko pozabite na gobic.

Oksana: Zaupam samo tablete iz kvasa mi nekoč zelo dobro Pimafutsin rešili. Pametno spopadati s simptomi in zdravljenje, in zdaj sem zdrav. Svetujem vsem, da te droge.

Kira: Ko sem bila soočena z gobic, takoj sem se odločil, da bi ugotovili, kako je zdravljenje okužb kvasovk pri ženskah, izberite droge poceni, preberite preglede. Kot se je izkazalo, je najboljši in najcenejši drog - Flucostat ki so mi pomagali. Stane peni, hitro in učinkovito zdravi.

Glej tudi:

Ne pozabite, gobice je treba zdraviti takoj, še toliko bolj, kot boste videli priprave za to obstaja veliko. Tudi v najbolj ugodni cenovni razred, da preprosto izberete učinkovito sredstvo. Različne oblike sproščanja vam bo omogočilo, da izberejo najbolj priročno in učinkovito metodo zdravljenja.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako za zdravljenje okužbe kvas pri otrokuKako za zdravljenje okužbe kvas pri otroku
Ali lahko zanosiš, če imate drozgeAli lahko zanosiš, če imate drozge
Ali moram za zdravljenje glivičnih med nosečnostjoAli moram za zdravljenje glivičnih med nosečnostjo
Kako za zdravljenje okužbe moški kvasaKako za zdravljenje okužbe moški kvasa
Kako zdravi glivična okužba med nosečnostjoKako zdravi glivična okužba med nosečnostjo
Simptomi okužbe kvas pri moških in ženskahSimptomi okužbe kvas pri moških in ženskah
Zdravljenje gobice v moški pripravkovZdravljenje gobice v moški pripravkov
Simptomi okužbe kvas pri moških: vedeti, čas za ukrepanjeSimptomi okužbe kvas pri moških: vedeti, čas za ukrepanje
Diflucan - tablete iz kvasa. Kako jemati?Diflucan - tablete iz kvasa. Kako jemati?
Soor pri moškihSoor pri moških
» » » Zdravljenje okužbe kvasovk pri ženskah: učinkovitih zdravil, kritike