slv.ungurury.ru

Bout Usposabljanje: občutki. Pripravljajo, da postane mati!

Braxton-Hicks ali kontrakcije usposabljanja so neboleče krčenje maternice, ki se raztezajo okoli 1-2 min. in se pojavljajo sporadično. Enostavno zamenjati z generično, vendar so razlike.

Razlike med napadi usposabljanja tribal

bout Usposabljanje: občutek

  1. Practice kontrakcije pride naključno, ker generičnih pojavi v približno enakih časovnih presledkih;
  2. Za razliko od generičnih, usposabljanje dvoboj ne težijo k temu pogosto, krepitev in podaljšanje;
  3. Da bi ugotovili, ali se je v delo, zdravniki pogledati stanje materničnega vratu v daljšem časovnem obdobju. Delovno bolečine vključujejo glajenje in aktivno razkritje materničnega vratu, in usposabljanje pripravlja samo maternico, zato spremembe niso tako intenzivno.

Ko se je usposabljanje dvoboj?

Videz usposabljanja (ali predhodnih) krčenje odvisen telesu ženske. Najbolj pogosto ne pridejo nekoliko kasneje kot 20 tednov. Vendar, mnogi so se začeli, da jih čutijo veliko kasneje. V nekaterih primerih, nosečnice v vsej nosečnosti ni čutil ničesar spominja na predhodni dvoboj.

Kot pravilo, lažni popadki pojavijo med nosečnostjo. S pristopom poroda, trening, Kot pravilo, pogostejše, povečuje in njihova intenzivnost.

Še vedno ni soglasja o tem, kakšno funkcijo opravlja Braxton-Hicks popadki. Nekateri znanstveniki menijo, da so del procesa priprave maternice na porod, tj prispeva k njeni tako imenovani "zorenja". Drugi predstavniki znanosti ne vidi, da je to proces posebnih funkcij, ker ne vodijo do morebitnih sprememb materničnega vratu. To "zori" ali neposredno med porodom ali v prvih rednih popadkov.

Glej tudi:

Boleče bout usposabljanje

Takoj, ko bo vaš sadja raste, lahko usposabljanje dvoboj postane boleče. Morda celo zdi, da je to za rojstni bolečine. Vendar pa se bo intenzivnost, trajanje in pogostost pravijo, da je to le pripravljalni postopek, saj bodo še vedno nepravilna. Te kontrakcije lahko izgine v celoti ali znatno oslabljene.

Če videz Braxton-Hicks popadki čutite nelagodje, morate spočiti. Lahko greš na sprehod na svežem zraku, ali pa, nasprotno, da se uležejo in zadremal. Takšna sprememba v vrsti dejavnosti, ki vam bo pomagal spopasti z bolečino. Če vam je všeč zdravljenje z vodo, lahko včasih uporabljajo toplo kopel, da se zmanjša nelagodje.

bout Usposabljanje za vas moti čim manj, je priporočljivo, da se v skladu z Nekatera pravila:

  • Če se pojavijo med malo vaje, samo hodi okoli malo ali uleže;
  • Ne stati na nogah za dolgo časa;
  • Dovolite si dovolj počitka in spanja;
  • V nobenem primeru ne kadi, ne pije alkohola in ne jemljite zdravila kontraindicirana med nosečnostjo;
  • Ne iti v kopel, tako da ne sproži prezgodnjega poroda;
  • Zavrzite uporabo različnih nevarnih živil.

Če Braxton Hicks popadki prepogoste, se morajo posvetovati z ginekologom. Morda boste morali v bolnišnico, ker povečana ton maternice v zgodnji nosečnosti, lahko povzroči splav, in kasneje - prezgodnje rojstvo. Da bi zmanjšali tveganje za težave z nerojenega otroka, ne pozabite, da zdravnika obvestite o vseh spremembah v vašem stanju.

bout Usposabljanje: občutek

Obstaja tudi več simptomi anksioznosti, ugotovila, da morate takoj posvetovati z zdravnikom:

  • Če gestacijsko starostjo manj kot 37 tednov, in boji se spremlja vodena ali krvava odpustu iz nožnice;
  • Kontrakcije spremljajo hude bolečine v spodnjem delu hrbta in pojav krvnih madežev;
  • Če je trajanje nosečnosti presegla 37 tednov, ste odkrili krvavitve;
  • Si mislil, da oslabljenih ploda gibanja;
  • Ti misliš, da je voda začela umikati.

Ko se začne usposabljanje dvoboj: pregledi

Svetlana: Imam Braxton-Hicks je začel sedmi mesec. Tam so bili redki in neboleče. Zdaj imam 39 tednov, in se vedno bolj čutiti znanilci rojstev, pa so, če je všeč ali pat njegov želodec.

Catherine: Skoraj ni bilo čutiti dvoboj usposabljanja. Sem jih opazil šele, ko položila roko na trebuh. Dan pred rojstvom, sem se počutil boj, sem mislil, da je pravi, ker so dopolnjena, in interval med njimi se zmanjša. Izkazalo se je, da je to samo trening.

Marina: Nisem jih še sploh. Dan pred rokom se je v delo. Mislil sem, da znamenja dostavo. Sem prišel v bolnišnico k zdravniku. Izkazalo se je, da sem že rodila. Po 3 urah, sem dobil otroka!

Glej tudi:

Občutki iz Braxton-Hicks popadki so različni in odvisni od posameznika. Kljub temu, da so to ponavadi ne povzročajo nobenih sprememb, če se nelagodje zelo močno čutil ali se pojavijo drugi. Težavnostne simptome, se takoj posvetujte z zdravnikom.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako začeti kontrakcije pri porodu?Kako začeti kontrakcije pri porodu?
Nefarmakološkemu lajšanje bolečin delaNefarmakološkemu lajšanje bolečin dela
Kako gre v delo, popadki pred rojstvom? Na prvem znakuKako gre v delo, popadki pred rojstvom? Na prvem znaku
Priljubljene fitnes vaje. Podroben video.Priljubljene fitnes vaje. Podroben video.
Znaki začetku poroda. Kdaj gre v bolnišnico?Znaki začetku poroda. Kdaj gre v bolnišnico?
Diskoordinirovannaya nakupuDiskoordinirovannaya nakupu
Kako začeti boj pred rojstvom?Kako začeti boj pred rojstvom?
Lažni bolečine dela v nosečnostiLažni bolečine dela v nosečnosti
Lajšanje bolečin delaLajšanje bolečin dela
Patološka predhodno obdobjePatološka predhodno obdobje
» » » » Bout Usposabljanje: občutki. Pripravljajo, da postane mati!