slv.ungurury.ru

Recept za zdravljenje ledvic niso kontraindicirana nosečim

Rad bi povedal en primer iz mojega življenja. Ko sem bila noseča z mojo hčerko, nato pa v obdobju 24 tednov gripe z ledvično vnetje zapletene. V medicinskem referenco, ki je moj dom, sem našla recept, ki se lahko uporablja med nosečnostjo za zdravljenje ledvic, pripravili zdravila in začel piti. Po enem tednu testov so pokazali, da je vnetje ostalo nič, ampak jaz še vedno nadaljuje, da se je zdravilo zdravilo. Hči rodila zdorovenkoy.Ya je 1 steklene surove oves speremo in kuhano zvečer v 1 liter vode pri nizki temperaturi pod pokrov zaprt za 40 minut. Vztrajam noč, zjutraj seva in pijačo 0,5 skodelice toplega brozge 3-krat dnevno za 20-30 minut pred obroki. dovolj pripravljeni za dva dni (daljše kuhati!). Ta juha čisti ledvice, jetra, krepi srce in znižuje raven sladkorja v moche.A, da v času nosečnosti imela manj težav, svetuje nosečnicam do 20 tednov, z vsem in se začne od 21 tednov prehrane izključiti slano, pikantno, prekajene, pečene močno in tsitrusovye.Lechites in se vsi zdravi!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Recept, kako se znebiti debelostiRecept, kako se znebiti debelosti
Cista, fibroze zdravilo breza glivaCista, fibroze zdravilo breza gliva
Bolezen ledvic in sečilBolezen ledvic in sečil
Diabetes Zdravljenje folk pravna sredstvaDiabetes Zdravljenje folk pravna sredstva
Juhe oves: lastnosti, uporaba, kontraindikacijeJuhe oves: lastnosti, uporaba, kontraindikacije
Recepti za zdravljenje ženske neplodnostiRecepti za zdravljenje ženske neplodnosti
Vprašanja žensk je mogoče rešiti: to je tisto, kar sem vam svetoval, da kuhamo in pijačoVprašanja žensk je mogoče rešiti: to je tisto, kar sem vam svetoval, da kuhamo in pijačo
Perilo pakete za dolgo časa celjenje ranPerilo pakete za dolgo časa celjenje ran
Pankreatitis - ni malenkost. On obravnavajoPankreatitis - ni malenkost. On obravnavajo
Sprejem juha, brez dvoma, jetra odpravlja vnetjeSprejem juha, brez dvoma, jetra odpravlja vnetje
» » » » Recept za zdravljenje ledvic niso kontraindicirana nosečim