slv.ungurury.ru

SALT izstreljuje enostavno zdraviti z kisa VODI

Pozdravljeni, dragi "babica"!

To se je izkazalo, da je v glavnem voda, ki jo pijemo polno soli. Tukaj je kopičenje njih v telesu, kar vodi v številne bolezni. To bo pomagalo izogniti uporabi fermentiranih vode. To pravim s polnim zaupanjem, na podlagi svojih izkušenj.

Imam več kot mesec dni vsak dan piti do 2 litra fermentiranih vode. Razvozhu kuhani v čašo z vodo pri sobni temperaturi 2-3 TSP sadni kis in pijačo pred ali po obroku. Jem vse, sebe ne omejuje na kakršen koli način. Kmalu sem opazil, da po začetek pitne vode kislo s kisom, sem se ustavil boleče hrbtenice in kolenskih sklepov, in sem se znebil iz usedanja soli. Včasih dodam vode med, jabolko, guelder rose, oranžno ali brusnični sok. Na splošno velja, nenehno prilagajanje kislost sprejemnih voda in počutim se odlično. Svetujem vsem, da piti vode kislo s kisom, vendar je njegova kislost vsakdo je treba prilagoditi. Konec koncev, eden je dovolj 2 žlički kisa v kozarcu vode, in drugi se lahko zahteva 10 žlički, ampak to kislo vodo je res zdravi, ste lahko prepričani.

Kis ni prvič, da mi pomaga pri okrevanju. Pred približno petimi leti, redno dajanje ga stisne na bolečih mestih, sem dobil artroze.

Da bi se soočila z odlaganjem soli, kot tudi normalizirati presnovo lahko uporabite mleto starejši. Potrebna 1 žlica sesekljan zelišča prelijemo 3 skodelice vrele vode, pustimo, da se ohladi, sev in pijačo 0,5 skodelice 4-krat na dan, pol ure pred obroki za mesec. Sprejetje te infuzije pomaga premagovati in moški neplodnosti. Učinkovitost pomeni povečanje, če ob vsakem prejemu raztopimo v 1 žličko tinkture jabolčni kis in 0,5 žličke med. Redno uživanje infuzijo, kot tudi solata goutweed, znebiti debelosti. Za pripravo solato, mladi listi rastline za 10 minut potopi v vrelo vodo, nato zdrobimo, dodamo malo hrena, začinjena z rastlinskim oljem ali kislo smetano in z okusom limoninega soka.

Uporabno za organizem solato koprivo. V njegovo uporabo, ki jih nasičena vitamine telo B in karotena. Sveže iztisnjen sok iz koprive listov vzemite 1 čajno žličko 3-krat dnevno 15 minut pred obrokom za čiščenje krvi, normalizacijo metabolizma, odstranjevanje usedlin sol, nevroze, ledvice in vnetja mehurja. Revmo in protin koprive sok se uporablja za drgnjenje boleče točke.

Naj vse od Gospoda!



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Soli usedlineSoli usedline
Bolezen zdravi jabolčni kisBolezen zdravi jabolčni kis
Škodo in uporaba mineralne vodeŠkodo in uporaba mineralne vode
V vodi raztopimo sol izgnati glavobolV vodi raztopimo sol izgnati glavobol
OTROK NA HITRO dano, to je tisto, kar bi moral biti eden piti nosečaOTROK NA HITRO dano, to je tisto, kar bi moral biti eden piti noseča
Pomaga zdraviti in hrane priročenPomaga zdraviti in hrane priročen
Ko je nič bila kislost - pijača rajske sokKo je nič bila kislost - pijača rajske sok
HypoacidityHypoacidity
Težave z črevesju ne vem, ker je voda redno sprejemaTežave z črevesju ne vem, ker je voda redno sprejema
To je čisti telo enostavno pijan z žličko vodeTo je čisti telo enostavno pijan z žličko vode
» » » » SALT izstreljuje enostavno zdraviti z kisa VODI