slv.ungurury.ru

Čeprav je sprva okleval, zadovoljni POTEM rezultati pa ostajajo

Pozdravljeni, "babica!"

Želim deliti recept, s katerim sem se znebil težkega dihanja. Vendar, ko sem ga poslal, sem takoj podvomila, ko pa preizkusili na sebi, je bila zadovoljna z rezultatom.

Zdaj droge raste v svojem vrtu. Za pripravo medicinskega infuzijo, vlijemo v posodah iz temnega stekla odvodnika 1 Datura poljedeljstvo 0,5 litra kuhalna-Pervaki ali medicinski alkohol razredčimo na pol z vodo in pustimo stati 15 dni pri sobni temperaturi v omari.

Vsak dan, pretresemo vsebino. Končni tinktura traja 25 kapljic, vsakič metanje v pol kozarca hladne vrele vode zjutraj na prazen želodec 30 minut pred zajtrkom. Pijte en mesec. Da ne bi izgubili, vam svetujem, da proslavimo začetek sprejem tinkture. Med zdravljenjem je potrebno uporabiti čim več vode, kot je mogoče. Ponovite potek zdravljenja je možen po 6 mesecih. Tinktura ne le lajša težave z dihanjem. To je treba tromboze, koronarne srčne bolezni, impotenca, paraliza, kakor tudi za čiščenje plovil iz holesterola. Da bi se zaščitili pred srčni infarkt ali možgansko kap, je treba infuzijo biti pijan za 30 dni 1-krat v 2 letih.

Zdraviti s pomočjo Boga!




Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Vi, ljudje, skrivnost pomoč ta ponudbaVi, ljudje, skrivnost pomoč ta ponudba
Preprostost metode je prazna nobenih presenečenj, prostate, moški, čistijoPreprostost metode je prazna nobenih presenečenj, prostate, moški, čistijo
Kako ravnati z fibroids? Izmenjava izkušenj poznaKako ravnati z fibroids? Izmenjava izkušenj pozna
Od mastitisa - soka Roka. Mečejo bolezni iz telesa!Od mastitisa - soka Roka. Mečejo bolezni iz telesa!
Lupus eritematozus - kompleksna bolezen. Dam še danes posebno pozornostLupus eritematozus - kompleksna bolezen. Dam še danes posebno pozornost
Tlak ne hecam, pozorno spremljalaTlak ne hecam, pozorno spremljala
Stroke (krvavitev): kako zmagati te državeStroke (krvavitev): kako zmagati te države
Usu ljudje poznajo ceno: To se imenuje zlatoUsu ljudje poznajo ceno: To se imenuje zlato
Tinktura Datura SRCE okrepiti, očisti kri, odpravi kolcanjeTinktura Datura SRCE okrepiti, očisti kri, odpravi kolcanje
Velikodušno DOKTOR pokliče: NAJ VSE O lofant ljudje učijoVelikodušno DOKTOR pokliče: NAJ VSE O lofant ljudje učijo
» » » » Čeprav je sprva okleval, zadovoljni POTEM rezultati pa ostajajo