slv.ungurury.ru

Revmatične bolečine NO: Pomoč stara dama SVET

Pozdravljeni, "babica!"


Še enkrat, jaz sem izmenjavo izkušenj zase in za svoje najdražje s pomočjo zdravljenja.


Long utrpela od revmatizma. Poskušal sem veliko dragih zdravil, ki se uporabljajo pri zdravljenju repinca, gobova tinkture, vendar je bilo izboljšanje le za nekaj časa, nato pa ponovno revmatične bolečine sama navedla. To je trajalo tako dolgo, kot stari se ni strinjal z mano dve zelo učinkovitih receptov za zdravljenje revmatizma. Veseli smo, da se jim ponudi vsem bralcem, saj menimo, da so m
nogim pomagali pri soočanju s to neprijetno bolezen.


Torej, boste morali dati v pol litrski kozarec 150 g zdrobljenih korenin aconite, napolnite do vrhunskega vodko in pustimo stati 3 dni na toplem. V tem času tekočina pridobi barvo močnega čaja. Sedaj se lahko z drgnjenjem dnevno ponoči v boleče mestih uporabljajo. Rub suhosti. Obdelan z tinkture mestu zaviti gor toplo in pojdite v posteljo. 2 uri pred jutranjo dvigala odstraniti povoj. Vstajanje iz postelje, namočite v vodi pri sobni temperaturi bombažno krpo in ga previdno obrišite mesto, ki je v skladu s povojem. Izvajati postopke za 7 zaporednih dni.


Zatem smo mi obdelamo drugim zdravilom. Po nasvetu istega starke izkopali deževnikov, jih dal v kozarec in poplavila vodko, tako da zajema le črvi. Zmešani steklenice Banki Tolstoj papir in spet. Po vodenje banki 7 dni na soncu, nato pa začnite dan ponoči zbadanje tinkture v boleče točke. Ni obloge. Zdravijo zaradi črvi, kot aconite, v istem tednu. Po poteku revmatizem zdravljenja ne moti me 7 mesecev, in ko se je bolečina prišla spet ponavljam zdravljenje. Od takrat je več kot eno leto. Zdaj rahlo revmatične bolečine se pojavi samo takrat, ko imam spremembo vremena, in kmalu izgine. Toda kljub temu, da je sedaj vedno priročen tinkture aconite, in sem prepričan, da mi bo zelo hitro, če je potrebno pomagati.


Moja sestra, ko je zobobol, takoj pride na boleče mesto med dlesni in lica kos slanine (soli prepričani, da čisto off!), In zob ustavil kmalu boli. Če se maščoba ne pomaga spirati usta z ocetno tinkture (zmeljemo in zmešamo 10 žlici mete liste in maline, vlijemo v liter jar roba z vinskim kisom, vztrajajo, 3 dni, nato pa seva), in zobobol hitro.


V desetih letih v moji gumi absces oblikovana. Potem je sosed svetoval moji materi, da pour na dnu majhno emajl lonec malo tekočine medu, medu dal v zarjaveli, rdeče-vroče v ognju nohtov in okoli nohtov se oblikuje, ko je debela črna snov, da večkrat na dan absces mazanje. Hvala za to zdravljenje, je kmalu zlomil, in dlesni boli več.


Ko kašelj, sem zmelje 10 lok glave in eno - česen, vlijemo 1 liter pasteriziranega mleka in kuhamo na majhnem ognju do mehkega, filtrira in nato 1 žlica vsako uro podnevi. Kašelj mine. Lahko mix 2 žlici sveže domače maslo, 2 rumenjakov iz surovih jajc,


1 čajna žlička pšenične moke in 2 žlički debela medu, potem pa večkrat na dan, da bo 1 TSP To zmes. Kašelj gre, če 6-krat na dan, pijte 1 žlica Zmes redkev sok in mleko, delo v enakih razmerjih. To je koristno piti svež brezov sok pri kašljanju.
Get No



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Od bolečine tinktura am shranjene regratOd bolečine tinktura am shranjene regrat
Obdelan z tinkture mamo, in to je, kako je bilo! Preberite si prijateljeObdelan z tinkture mamo, in to je, kako je bilo! Preberite si prijatelje
Kohl Nevralgija udaril pogumno tinkture je podrgnil v telo letenje PečurkaKohl Nevralgija udaril pogumno tinkture je podrgnil v telo letenje Pečurka
VEČ cistitis Ne, čeprav je mučil me 6 LETVEČ cistitis Ne, čeprav je mučil me 6 LET
Ni slabše Riviera omele podružnica obnovite živčne celiceNi slabše Riviera omele podružnica obnovite živčne celice
Kontraktura izogniti: bend prste iztegovalkeKontraktura izogniti: bend prste iztegovalke
V finale tinkture je podrgnil in problemi pozabili nanjeV finale tinkture je podrgnil in problemi pozabili nanje
Na prizadetem območju in uporabiti malo počakajNa prizadetem območju in uporabiti malo počakaj
V sod do vratu potop sosedo VEČ revmatizem v njem NE!V sod do vratu potop sosedo VEČ revmatizem v njem NE!
Okužbe Hit mozeg njegovih kosti, recepte tradicionalnih TRY LIMEOkužbe Hit mozeg njegovih kosti, recepte tradicionalnih TRY LIME
» » » » Revmatične bolečine NO: Pomoč stara dama SVET