slv.ungurury.ru

Nasveti tujci mi je pomagal znebiti ostrog

Nekako v moji desni petnega je nastala. močno trpi zaradi njega, se je preselila s težavo, saj vsak korak je bolečina. Bila je zdravijo z zdravili, ljudski, vendar pozitiven rezultat ni bil. In potem en dan, iz avta, se je spotaknil od ostro bolečino, in skoraj padel. Sem človek, ki poteka ob intervenciji, in vprašal, če se počutim slabo? Povedal sem mu, da je spodbuda mučili, in da se ne stati na nogah. Zasmejal se je in dejal: "Moonshine hišo tam?". Odgovoril sem, da nisem ne pijte alkohola, in mož je rekel, da ni bilo treba piti vodko, in spali in deliti retseptom.Neobhodimo vlijemo v posodo 1 kozarec vodke, ki vsebuje uzelno, zažgali njo in nad tem plamenom vygrevat podplatih obeh nog. Čeprav sem bila samo spodbuda na desni peti, človek je dejal, da je potrebno zdravljenje obeh. Ogrevanje podplati, medtem ko gori Moonshine. Po tem, vrgel na tla 2 klasje s fižolom in roll svoje podplate najprej z malo truda, in nato povečati pritisk na ušesa in hitrost njihovega kataniya.Ya pove človek, ki sem imela za to stopala massager, in odgovoril je: - Vsak zrno - je živ organizem. In različne zrna imajo drugačen učinek na naše telo. Na primer, je bolečina v središču dlani postavi ajde in bolečina izgine kmalu. Toda koruza je primeren za postanek. Na splošno velja, da je znanost z zrna. Poskusi moje zdravljenje, in vam bo dovolny.Ya storile. To je imelo 12 sej. Spur moj pomiril in ni več bespokoit.Budu zelo vesel, če moji recepti za nekoga drugega, da pomaga.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako za zdravljenje petnega naKako za zdravljenje petnega na
Kako ozdraviti spodbuda na petiKako ozdraviti spodbuda na peti
Kako se znebiti spodbuda na petiKako se znebiti spodbuda na peti
Kot za zdravljenje SpursKot za zdravljenje Spurs
Heel vzbuja.Heel vzbuja.
Učinkovito zdravljenje pete izrastki na ljudski receptUčinkovito zdravljenje pete izrastki na ljudski recept
Kako se znebiti drisko?Kako se znebiti drisko?
Kako ozdraviti hrup v moji glavi folk pravna sredstvaKako ozdraviti hrup v moji glavi folk pravna sredstva
Spur na peti nacionalne obravnaveSpur na peti nacionalne obravnave
Heel zdravljenje spodbuda samiHeel zdravljenje spodbuda sami
» » » » Nasveti tujci mi je pomagal znebiti ostrog