slv.ungurury.ru

Pljučnica, ki bo potekal tri dni

Povedal vam bom, kako pljučnice (pljučnica), obdelan v naši družini. Če ste nenadoma zbolite, vzemite kos bombaža ali bombažno krpo, širijo it gosto kislo mleko, in če ni mleko, nato pa namočite krpo v slanico zeljem, prepogni in zaviti to krpo cel prsni koš od pazduhe. Top obloga volnene šal ali ruto (lahko tudi nosijo volne ali Flanel jakno) traja tudi pokrov, da bi se izognili hladen zrak, toplo odejo in držite obkladek za 45 minut. Če zaspiš, ne skrbite - spanja tesen. Pred odstranitvijo obkladek, nastavite bližini samega skledo z mrzlo vodo in kuhamo krpo. Po tem, začeli počasi razvaljamo strukturo: odprli malo prsih, hitro namočite krpo v vodo in obrišite ta del telesa, nato po isti poti nazaj, nato rok in nog. Operite opcija. Ko končate, obleči v suha oblačila. To je treba razkriti v znoj pore zaprte. Pakete je treba opraviti 3-krat na dan. Po 3-4 dneh vnetje pljuč mimo. Ta metoda je preizkušena na mojo mamo, in zyate vnukah.Bozhey pomoč vsem in hitro okrevanje!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
In ko sem zgrabil osteohondroza, potem sem Roka, aloe, slez in grenko poperIn ko sem zgrabil osteohondroza, potem sem Roka, aloe, slez in grenko poper
Ljudska zdravljenje hygromaLjudska zdravljenje hygroma
Pljučnica doma - ZdravljenjePljučnica doma - Zdravljenje
Ogrevanje postopek za kašeljOgrevanje postopek za kašelj
Recept zaradi bolečin v hrbtu. 97-letna ženskaRecept zaradi bolečin v hrbtu. 97-letna ženska
Uporaba vlažno toploto. Obkladki in obkladkiUporaba vlažno toploto. Obkladki in obkladki
Bolečine v hrbtuBolečine v hrbtu
Bolečine v spodnjem delu hrbta in sklepovBolečine v spodnjem delu hrbta in sklepov
Za reševanje rdečicaZa reševanje rdečica
Drobnjak me naenkrat rešil pred malarijoDrobnjak me naenkrat rešil pred malarijo
» » » » Pljučnica, ki bo potekal tri dni