slv.ungurury.ru

Bolezni dihal

Skuta v ljudskem zdravilstvu uporablja za zdravljenje kašlja, bronhitis in vnetje pljuč (pljučnica). Zvečer, pred spanjem, ga segrejemo, dal tanko plast na vafelj brisačo, na podlagi katerih se širijo tudi povoščeno platno, top Nestle drugo brisačo, lezite na zaviti in kravato volneni šal. Potili čaj pijačo in pojdite v posteljo. Zjutraj odstrani zaviti in toplote obleči. Pri prehodu na vnetje telo strel skuta je prevlečena lise zeleno-rumeno. Ko se zjutraj bo moral biti čist, bo to pomenilo, da se je bolezen zapustila. Torej pazi za čistost sira. Možno je, da dodamo 100 g sira 1 žlico meda.Chernaya redkev pomoč pri zatemnitev svetlobe, pljučnica, bronhitis in traheitis. Root pranje, rešetke s kožo in segrevamo na vodni kopeli. Hot razširjen polietilen, ki so razporejeni na naslovnici blazine z bombažno krpo nazaj in šel na vrh. Leži 60 minut. Ali postopek pred spanjem. In tako 3 dni. Če ne pomaga, potem naredite 5-10 dni. Listi temno sluz. Vsak čas, da sprejme nov redkev. Ne uporabljajo to metodo pri boleznih srca, še posebej, če poroke.Krome stisne z redkev, je treba piti infuzijo zelišč. Zmešajte 2 TSP rožmarina in 4 TSP trpotca in mati-in-mačeha. 2 žlički Zbiranje varijo skodelico vrele vode, pustimo pivo za 20 minut, sev in pijačo, razdeljenih na enake dele, 2-3-krat dnevno.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
PlevritisPlevritis
In ko sem zgrabil osteohondroza, potem sem Roka, aloe, slez in grenko poperIn ko sem zgrabil osteohondroza, potem sem Roka, aloe, slez in grenko poper
Folk pravna sredstva za vneto grlo, bronhitis in pljučnicaFolk pravna sredstva za vneto grlo, bronhitis in pljučnica
Redkev z medom kašeljRedkev z medom kašelj
Pljučnica doma - ZdravljenjePljučnica doma - Zdravljenje
Zdravljenje če pljučnica folk pravna sredstvaZdravljenje če pljučnica folk pravna sredstva
Ogrevanje postopek za kašeljOgrevanje postopek za kašelj
Folk pravna sredstva za zdravljenje išiasFolk pravna sredstva za zdravljenje išias
Ljudska zdravljenje medrebrne nevralgijoLjudska zdravljenje medrebrne nevralgijo
Prehlad in priljubljeni receptiPrehlad in priljubljeni recepti