slv.ungurury.ru

Tiste, ki trpijo emfizem, IZKUŠNJE VEDETI stric ni preprečilo

Pozdravljeni, "babica!"

Želim deliti recept za zdravljenje emfizema.

Moj stric je bil tudi ta zahrbtna bolezen. Ponavadi se to kaže kot težko dihanje, ki nastane prva med vadbo in kasneje v mirovanju. Trpijo zaradi emfizema tanke, z bokovidnoy prsih in rdečkasto kožo. Izdihom zrak skozi ustnice, prepognjena cev. Ti ljudje žalosten pogled. To je videti, da je in strica.

Bolezen se pogosto pretvarja, da drugih težav, tiho uničuje pljuča. Uradni-Č medicina ga uporablja za odpravo vitamine, hormone, bronhodilatatorji pripravki, redčenje sluzi, vendar pogosto ne prinese pozitivne rezultate. Vendar pa obstaja upanje za okrevanje. Moj stric, na primer, za spopadanje z emfizem pomagal zelišč. To izmel-mrzel in zmešamo 50 g brezovega lubja, 100 g Thallus legochnika (velik lišaj raste na vej in debla listavcev in iglavcev), Ephedra zelišč, žajblja in šentjanževke in jo nato zlijemo na dan 1 žlico zmes 200 ml vrele vode, vsaj eno uro, filter in pijačo infuzijo enakih delih v 2-krat. Vsak dan sem pripravila sveže.

Poleg tega je bil stric zjutraj raztopimo v 0,5 skodelice vode pri sobni temperaturi 10 kapljic raztopine vodikovega peroksida in pili na tešče. Uro kasneje, pijem zeliščne infuzijo, in po pol ure zajtrk. Druga polovica infuzijo pijačo do 6 ur. Stric je bila obravnavana kot 3 mesece in vrniti! Ista metoda se lahko uspešno uporabimo za zdravljenje bronhitisa.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Podkožni emfizem in njeno zdravljenjePodkožni emfizem in njeno zdravljenje
EmfizemEmfizem
AerodermectasiaAerodermectasia
KOPB (kronična obstruktivna pljučna bolezen), emfizemKOPB (kronična obstruktivna pljučna bolezen), emfizem
Mediastinalni emfizem - diagnoza in zdravljenjeMediastinalni emfizem - diagnoza in zdravljenje
Emfizem - SimptomiEmfizem - Simptomi
Subkutane emfizem - Simptomi in zdravljenjeSubkutane emfizem - Simptomi in zdravljenje
Simptomi in zdravljenje emfizemaSimptomi in zdravljenje emfizema
Emfizem. Simptomi, zdravljenjeEmfizem. Simptomi, zdravljenje
Bolezen emfizem. Kako zdravi emfizem?Bolezen emfizem. Kako zdravi emfizem?
» » » » Tiste, ki trpijo emfizem, IZKUŠNJE VEDETI stric ni preprečilo