slv.ungurury.ru

Ni vedno škoduje tobaka, vem zagotovo: to potrjujejo izkušnje na

Pozdravljeni, "Babica!« Sem bil star 71 let, pisanje v časopisu prvič. In želim, da ti povem o zdravilnih lastnostih tobaka, kako je ta rastlina mi je pomagal premostiti marsikatero bolezney.V 60-ih letih prejšnjega stoletja, sem imel zelo slab vid. En dan, tudi lathered roke, čakal, dokler se ne izsuši malo, nato pa je šel v vrt ščepec (za odstranjevanje stranskih poganjkov) tobaka. Kot rezultat, je veliko od tega držali v rokah. Ko je končal, se je začelo v vnaprej pripravljeno desyatilitrovom bazena vode, da si umijte roke in speremo obraz, poskuša tobak gluten vstopi v oko. Sem tako oprane do takrat, dokler ne boste opravili srbeče oči. Izvajanje teh postopkov na dnevni osnovi. Kmalu se je vizija vrnil v normalno stanje, vendar sem se odločil, da izboljšajo rezultat izpirati oči za 30 dni. Na petindvajsetega, sem imel občutek za vonj, ki je izgubila tudi v starosti trideset-pet, in tudi z izpiranjem z vodo dnevno tobaka nos, sem se znebil nosnih polipov in gaymorita.Dolgo utrpela krčne žile oblikovane v pravo golen. Bolečina je ni bilo sivo asfalt samo noga v porastu, in Dunaj debela prst wriggled v golenico, kot kača. Zelo boji, da ne bo počil in ni bilo konec amputacije. Brez razmišljanja, sem se odločil, da se uporablja za zdravljenje tobaka znova. Prekrite s svežimi listi rastline do prsta shin, ovitih z bombažno krpo fiksni povoj in šel kot 2 dni. Po tem, posušeni listi tobaka spremenjen v sveži. In tako na 2 dni. je postala koža na podplatu normalne barve in otekle Dunaj je postal veliko tanjši. Mislim, da bo kmalu povsem znebiti varikoza.Treschali in bolečih kolenskih sklepov - to je značilno, da veliko ljudi moje starosti. Uporablja se do kolen, kot tudi za krčne žile, tobačnih listov, ter 4 dni bolečine sem prenehal. Točno isti obkladki znebite krči v nogah in bolečine v hrbtu. Ko bolečina udari komolec in ramenski sklep, roke obloži tobačni listi od kosti do ramen, zaviti bombažno krpo fiksni povoj in pustimo stati 2 uri. Po tem, listi spremenili. Večina spoji niso boleli.Uhudshilsya sluha. Zdravnik je rekel, da je to posledica starosti. Menim, da izvajalec zdravstvenega varstva, vendar je še vedno zvečer pred spanjem polnjene v ušesu tobak za zvijanje listov, in tako spala do jutra. Na jutro tobaka potegnil ven, in zvečer, ko se preklopi na televiziji, sem moral zmanjšati zvok, kot sluh vozvratilsya.Oblysenie sem podedoval - štirideset let vsa naša družina iti plešasti moški, da sem začel Proćelav pri starosti 40 let. Pri starosti šestdeset let sem se odločil, da se uporabi za reševanje problema tobaka. Za pet dni, podrgnil njegova glava sveže stisnjen sok iz listov in plešavost prekratilos.Izvestno da kot ljudje starejši plovila izumirajo, kar vodi do skleroze in ateroskleroze. V oktobru 2008, da bi to preprečili, je prevlekel večer pred spanjem vrat listov tobaka, oviti in spala do jutra. Na jutro listov odstranijo in odšel, da se ukvarjajo z gospodarstvom. Biti na ulici, sem se počutil, da sem bil vržen v vročino, in sem začel potiti. Glava je bila ta zadeva svetla. V večernih urah, ponavljam postopek. To mi je trikrat glavobol povezan z vaskularno Odmiranje, multiple skleroze in ateroskleroze, bespokoit.Ranshe ustavil moje srce boleli vsak dan in je imel težave z dihanjem, in le ušel "korvalola". Redna zaviti v vratu, nogah, rokah, tobačni listi, vzeta iz etogo.Pomog tobaka in moj pes pasme črni pudelj. En dan v poletnih mesecih, da žival ni bilo vroče, moja hči odločila, da jo kositi. Nevede začeti zmanjševati glavo, čeprav se pudlji kontraindicirana. Ko sem prišel domov z dela, je na levi strani glave je obrit. Kmalu na levo oko pudelj nastane Razrokost (Razrokost), oko pokrita z belo kot kredo, filma. Trajalo je sedem let, volna je zrasel, vendar je še vedno trn. In potem sem se odločil poskusiti, da jo uporabljajo za odpravo tobaka. Pet noči zapored podrgnil roko kos tobačnih listov in jih pobožal bolnih pasjih oči. Na šesti dan Razrokost ne zdravljenja stalo.Tabachnoe se šteje neškodljiv in jo priporočam vsakomur. Samo ne kadi, saj je kajenje zelo škodljivo, čeprav kadim in ne morem se znebiti tega slabega privychki.Vyraschivayte tobaka - je čudovito zelišče, ne bo vam žal. Sadite neke vrste "pravega tobaka" ali "cigaret tobaka" .Day Bogu, da je moja izkušnja, da nekdo drug pomagal zdraviti.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
O omejevanju tobaka Zakon za kajenje se spremeniO omejevanju tobaka Zakon za kajenje se spremeni
Levkoplakije in srbenje nožniceLevkoplakije in srbenje nožnice
Kot sem zdravljenje levkoplakijeKot sem zdravljenje levkoplakije
Z maskami bo milo zadušila kljukico, in več ne bo prišel nazaj k tebiZ maskami bo milo zadušila kljukico, in več ne bo prišel nazaj k tebi
Ko ekcem pogumno rub mazilo TELOKo ekcem pogumno rub mazilo TELO
To je čisti telo. Sem bil cured zelišč zdravilnih močiTo je čisti telo. Sem bil cured zelišč zdravilnih moči
Ko je nič bila kislost - pijača rajske sokKo je nič bila kislost - pijača rajske sok
Težava je bila, in sem bil, odpeljal črvi pelinTežava je bila, in sem bil, odpeljal črvi pelin
50 LET zgaga ne trpijo: VSE SVOJE metoda ponudbe50 LET zgaga ne trpijo: VSE SVOJE metoda ponudbe
Geranium na okno mi daje zdravjeGeranium na okno mi daje zdravje
» » » » Ni vedno škoduje tobaka, vem zagotovo: to potrjujejo izkušnje na