slv.ungurury.ru

Bronhialna astma in kronični bronhitis

Trpijo bronhialno astmo in kroničnim bronhitisom svetujejo dobro zapolni volumen svežega timijana ali suh kozarec 2/3, vlijemo na prst nad travo "triple", Köln in jo položite na 2-3 dni na toplem. Kdaj bo tinkture bo pripravljena, dal ogrevanje pad na postelji z vročo vodo na njenem celofan, in na njem - krpo, namočeno v liker in legel na njo vse nazaj. Takoj čaka na prsih trenutek namočili v desertnega vložka na njej - celofan in na vrhu drugega termofor. Tako bo območje bronhijev ogreje tako iz hrbta in prsnega koša. Postopek storiti ponoči, tako da se po segrevanje postelje ne vstanem. Stisni držite 1,5-2 ure. Ponovi vsak večer, dokler se pozdraviti.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
In ko sem zgrabil osteohondroza, potem sem Roka, aloe, slez in grenko poperIn ko sem zgrabil osteohondroza, potem sem Roka, aloe, slez in grenko poper
Kronični bronhitisKronični bronhitis
Zdravstvena nega procesa v bronhialno astmoZdravstvena nega procesa v bronhialno astmo
Kako za zdravljenje mastopatijeKako za zdravljenje mastopatije
Domov sredstva za zdravljenje osteoartritisaDomov sredstva za zdravljenje osteoartritisa
Suho in jok ekcemSuho in jok ekcem
Piki žuželkPiki žuželk
Vraščen nohtovVraščen nohtov
NE MOJ SIN izkušnje več bolečine: otekle bezgavke odstraniti solNE MOJ SIN izkušnje več bolečine: otekle bezgavke odstraniti sol
VEČ cistitis Ne, čeprav je mučil me 6 LETVEČ cistitis Ne, čeprav je mučil me 6 LET
» » » » Bronhialna astma in kronični bronhitis