slv.ungurury.ru

Smola cedre: vloga in ocene

Smola cedra spada edinstvene zdravila. Zelo sap - sibirskega smolo borov, ki je za njihovo zelo koristne lastnosti in pozval oljne smole.

Od nekdaj cedre smola, ki se uporablja v Sibiriji pri zdravljenju različnih bolezni, zlastiza celjenje ran, za zdravljenje opeklin. Po številu elementov v sledovih in vitaminov, hranilna vrednost je večja od mnogih podobnih izdelkov. Značilno smola prodajajo kot balzam, ki sestoji iz terpentina, razredčenega v cedre olja v različnih koncentracijah. Uporaba smole cedre razlikujejo.

Kako jemati cedre sok?

Smola cedre uporabljamo za drgnjenje, instilacijo, mazanje, zaužitju. Značilno je, terpentin sprejem začne z 2 kapljici na dan in postopoma prinesel do volumna, ki se priporoča za vse bolezni.

Smola cedra: aplikacija

Naj cedre sap lahko za 12 mesecev v temnem, hladnem in suhem prostoru. je kontraindicirana, če ste preobčutljivi in ​​nagnjenosti k alergijam. Preden lahko uporabite cedre sok, morate preveriti razpoložljivost teh alergij.

Za to je dovolj za mazanje mesto v Kuka komolca. Če se odločite, da začnete sprejem cedre smole je posvet pri zdravniku, je obvezno, da se prepreči morebitne zaplete.

Uporaba cedre smole: recepti

  1. za zdravljenje prehladnih obolenj in gripi je treba uporabiti terpentin sposobnost, da ubije mikrobe in viruse, ki povzročajo bolezni. Mast terpentin roke, noge, hrbet in prsni koš, pa tudi pod nosom in po njej. Ali te tri strani. na dan. Za preprečevanje teh bolezni, ki segajo od padca, sprejme 5 kapljic terpentin 4 str. na dan.
  2. za zdravljenje angine tonzil mazanje vato namočeno v terpentin ali 6 kapljic kaplja balzam mandlje. Ponovite vsakih 5 ur. Ko je začutil nastopom, zbadanje cedre sok izven kraja, kjer je Krajnik.
  3. zobobol Uporabi 5 kapljic terpentina na blazinico in uporabi povoj za zob pacientov. Drži 20 minut. Po tamponom premakniti na drugo mesto in ima 30 minut. Na drugi strani dlesni izvesti enak postopek. ponovite vse, kar je po 3 urah.
  4. Da bi se soočila z gingivitis, parodontalne bolezni in stomatitis za zaključek na nivoju 3 kazalcem povoj, kaplja 5 kapljic terpentina in cedre začeti masažo spodnjega gumi. Potem kaplja še 3 kapljice in masaža so zgornji gumi. Masažo dlesni na notranji strani. Izvede postopek za 5 mesecev, 2 str. na dan.
  5. zdravljenje opekline žice, pritrditev na rano bandaža prepojeno cedre sok. Če opeklina ni doma, in sonce, kožo, takoj obrišite s terpentin, bo to pomagalo preprečiti mehurji in bolečine.
  6. Bor smole in pomaga obvladovati bolezni prebavil. V 6 dni traja 5 kapljic terpentina tešče 15 min. pred zajtrkom. Če je telo enostavno preselil sok, lahko odmerek povečamo do 9 kapljic in se za 3. okraj. na dan. Vstop Tečaj je 30 dni. 3 tečaji obnavlja črevesno mikrofloro, in izgine dysbiosis. ob hiperacidnost lahko povzroči neprijetne občutke.
  7. Bor smole izboljša stanje pri boleznih hrbtenice in sklepov, zmanjšanje bolečine. Rub SAP v regiji, kjer so razporejena prizadetih sklepov, še posebej, če poliartritisa. Zunaj njegovo uporabo je treba kombinirati z iglastimi kopeli. Ta celostni pristop bo pomagal zaustaviti napredovanje bolezni in nemoten pretok njegov navdušeni.
  8. Za zdravljenje mastitisa je treba uporabljati 100% terpentin. Treba je podrgnil v območju bolezni. Po tem, mesto uporablja obloga za to za nekaj minut. 10 kapljic cedre smole vzeti peroralno 3 mesece 3 str. na dan.

Smola cedra: pregledi

Smola cedra: pregledi

  • Karina, Kazan: "Pogosto sem zbolel prehladi, ker je oslabljena Imuniteta. Slišal sem od prijatelja, ki ga lahko uporabite sok cedre. Odločili za nakup, sem skušal piti nekaj kapljic. Nekaj ​​dni je minilo glavobol, ni več žgečkanja v grlu, bolečine v sklepih izginila. "
  • Elena, Kiev: "Že dolgo je slišal v ljudskem zdravilstvu uporablja za zdravljenje cedre sok. Odločil sem se, da bi poskušali izboljšati svoje zdravje, toliko let, ki trpijo zaradi visokega krvnega tlaka, prekomerne telesne teže in zasoplost. Začel sem, da bi vsak dan za 3 kapljice v večernih urah. Postopoma, pritisk vrnila v normalno stanje in izginil nekaj dodatnih kilogramov. "
  • Olga, Dnepropetrovsk: "Odločil sem se za uporabo cedre sok za zdravljenje cistitis in ginekološke težave. Začel sem piti sok 5 kapljic 3 str. na dan, 7 dni cistitis izginila in je ni več skrbi, in za obvladovanje bolezni žensk bi šele 3 mesece. Sem še, da se sok za konsolidacijo rezultatov in krepijo imunski sistem. "
  • Olga, Balakovo: "Uporabljam sok za zdravljenje herpesa labialisa, rane in opekline. Vse zelo hitro zdravi in ​​ne ostanejo sledi. "
  • Eugene, Moskva: "Uporaba cedre sok za masažo bolnikovo ramo, zdravljenje želodca in trebušna slinavka. Ramenski bolečina prenehala, prenehala muči zgaga in želodčne začela boli manj, še naprej sprejemala kapljic vsak dan. "
  • Tamara Novgorod: "Včasih sem sap boj proti pajek žile. Delam ves čas na nogah začeli ven iz Dunaja, je bila težavnost v nogah. Se je odločilo za folk pravna sredstva, je res lažje. Sap je podrgnil na noč na nogah, shujšala in žile niso več spregovoriti močno. "

Obstajajo tudi posebej izdelani balzami, v katerem, razen cedre terpentin, in vključuje tudi druge koristne zelišča propolis in različnih mineralov, ki omogoča, da okrepijo svoje zdravilne učinke. ampak tudi cedre sap sama ima številne koristne lastnosti, ki pomagajo obvladovati z različnimi boleznimi.

posebej za LadySpecial.ru- Julia



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Cedar olje za laseCedar olje za lase
Uporaba cedre oljaUporaba cedre olja
Koristne lastnosti za organizem cedreKoristne lastnosti za organizem cedre
Cedra olje v medicini in kozmetikeCedra olje v medicini in kozmetike
Cedar olje terpentina, uporabe, kontraindikacijeCedar olje terpentina, uporabe, kontraindikacije
Smola cedra - Lastnosti in aplikacije domaSmola cedra - Lastnosti in aplikacije doma
Pinjole koristi in škodujePinjole koristi in škoduje
Pinjole - uporaba, uporaba, receptiPinjole - uporaba, uporaba, recepti
Pinjole, liker vodkaPinjole, liker vodka
Cedra olje - koristne lastnosti, uporabaCedra olje - koristne lastnosti, uporaba
» » » Smola cedre: vloga in ocene