slv.ungurury.ru

Janine: pregledi zdravnikov. Janine: navodila za uporabo in povratne informacije

Janine - nizkodozirovannyPrva kombinirana kontracepcijsko zdravilo. Ženske, ki jo jemljejo, menstruacija postane bolj redno, so manj boleče, skrajšanje trajanjaov in intenzivnost krvavitev, kar zmanjšuje tveganje za razvoj anemije. Tam je to zdravilo in drugi. Dostojanstvo.

Janine: navodila za uporabo in povratne informacije

Jeanine se jemlje peroralno, pitne vode vsak dan brez vrzeli prednostno v istem času. Vrstni red prejema točko na embalaži: 1 tableta na dan, brez odmora za 21 dni. Vsak zaporedni paket je treba začeti po premoru teden, med katerim navadno krvavitev. Najpogosteje se pojavi na 2-3 th dan po zadnji tableti, se ne sme prekiniti pred začetkom uporabe naslednjega paketa.

Janine: pregledi zdravnikov

Če je v prejšnjem mesecu, nimate nobene hormonske kontracepcije, dobrodošli Jeanine začel v prvi dan menstrualnega ciklusa. pozdravljeni, kaj je za 2-5-tih dneh ciklusa, vendar v tem primeru je potrebno dodatno uporabo oviro v prvem tednu jemanja zdravila.

Po porodu ali splavu, ki so bile v drugem trimesečju, zdravniki predpišejo zdravilo v 21-28 th dni. Če se je začelo kasneje, je potrebno dodatno uporabite druge. Kondomi v prvem tednu uporabe orodij. Če je ženska imela spolni odnos, nato pa preden začnete jemati Jeanine treba povsem izključiti nosečnost ali počakati do prve menstruacije.

Po navedbah zdravnikov pri nekaterih bolnikih, ki jemljejo opazili drog občutljivost dojk, njihovo povečanje, migrene, spremembe libida in razpoloženje na splošno, slabe tolerance kontaktnih leč, spremembe v telesni masi, itd V redkih primerih -. Utrujenost, driska. Kot pri zaužitju drugih. Hormonska kontracepcija V redkih primerih je verjetno, da razvijejo tromboze.

Če govorimo o stroških v zvezi z drogami Jeanine, njena cena je okoli 700 rubljev. na paket, ki povzroča neželen strank. Mnogi verjamejo, da je to precej drago.

Jeanine endometrioza: pregledi

endometrioza - označen bolezenI razrast maternične sluznice. Vzroki endometrioze, še vedno ni povsem jasno. Vendar pa vemo, da lahko bolezen sproži hormonsko neravnovesje. Učinkovitost zdravljenja Jeanine temelji na načelu delovanja zdravila.

Janine: pregledi zdravnikov

Po ovulacijo, v drugi polovici cikla pod vplivom hormonov začne priprave ženske za nosečnost, in je označen s tem rast endometrija. Ta patologija nanese na notranjo lupino telesa in drugo. Porcijah. Odvisno od njihove lokacije so glavni endometriozo simptomi krvavitev, motnje cikla, bolečine v trebuhu. Janine zavira ovulyatsiyu- zato nadaljnje spremembe so blagi.

  • Marina: Ne skrbi za endometriozo, da ni razloga, da ne more zanositi. Jaz sem 40 let, endometrioza je že zdavnaj. Noseča sem, v redu.
  • Irina: Janine mi je zdravnik s endometrioze imenuje, sem imel malo rez, nato pa padla. Bili smo stranski učinki huda slabost.
  • Leroy: Po mojem mnenju, Janine endometrioza ni popolnoma pozdravi, je bolezen le utihnejo za nekaj časa, dokler ne pripravi pijačo. Toda njegovo življenje piti ne bom preveč težko nositi hormonov.
  • Alain: Socialna Janine 3 leta. je bil imenovan je za zdravljenje endometrioze. Pred letom dni, mesečno prenehala. Mislite, da ste noseči, se je izkazalo - ne. Zdaj pa nekateri zdravniki pravijo, da je v redu in da lahko še naprej piti, in drugi, ki potrebujejo odmor za vzpostavitev normalnega cikla. Ne vem, kdo mi verjeti! Ampak jaz bi piti! tudi jaz ga nosi, in ne mesečno "neprijetnosti" splošno lepoto. Ampak nekako čudno, da ne obstajajo. Bojim se, da te patologije.

Janine: pregledi zdravnikov

Glej tudi:

Janine - je izbira tistih, ki želijo, da bi se izognili nosečnosti brez uporabe kondoma in celo rešiti številne druge težave, na primer, za zdravljenje endometrioze ..

Kot pri vseh drog, od Jeanine imajo stranske učinke in kontraindikacije. Stehtamo vse "prednosti" na in "slabosti", ki bi pripomogli k ginekologa in stanje vašega telesa v času jemanja zdravila.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Tablete Uporaba regulonTablete Uporaba regulon
Kontracepcijske tablete lindinet. Kako se uporablja?Kontracepcijske tablete lindinet. Kako se uporablja?
Tablete Janine in njihova uporabaTablete Janine in njihova uporaba
Kateri je boljši - Janine ali YarinaKateri je boljši - Janine ali Yarina
Lindinet 20 - UporabaLindinet 20 - Uporaba
Marvelon. aplikacijaMarvelon. aplikacija
Mnenja po zaužitju JeanineMnenja po zaužitju Jeanine
Yasmin kontracepcijske tableteYasmin kontracepcijske tablete
Laktinet tablete - aplikacijaLaktinet tablete - aplikacija
Kontracepcijske tablete Jeanine navodilaKontracepcijske tablete Jeanine navodila
» » » Janine: pregledi zdravnikov. Janine: navodila za uporabo in povratne informacije