slv.ungurury.ru

Sveče z papaverin v nosečnosti

Pripravljajo, da postane mati, je vsaka ženska poskuša odstraniti vse škodljive dejavnike, ki lahko vplivajo na prihodnje zdravje vašega otroka. Ampak, kljub vsem prizadevanjem, včasih povzroči stanje noseče zdravnik lahko predpiše določeno zdravilo, izboljšati svoje počutje - sveče s papaverin.

Nepremičnine sveče z papaverin

Papaverin - krče zdravilo, ki sprošča in odpravlja boleče pogoje. Sveče z papaverin so zdravila, ki so časovno preizkušen in so namenjeni za pomoč nosečnicam spopasti s težavami. Ponavadi so bile dodeljene, če ima noseča ženska maternične hipertonusa, vlečenjem bolečine v trebuhu. Svečka z papaverin priporoča kot antihipertenziv, ki izboljšuje prekrvavitev maternice in ima pozitiven učinek na razvoj zarodka. Papaverin proizvajajo več v obliki injekcij in v obliki tablet.

Sveče z papaverin v nosečnosti

Najpogostejša bolezen, pri kateri je imenoval svečo - je maternice hipertonusa, ki predstavlja tveganje za prezgodnjo prekinitev nosečnosti. Ko so hipertonija maternične mišice napete ves čas, kar lahko povzroči splav. Da bi se izognili temu pogoju, morate sprostiti mišice maternice. To vam omogoča, da sprejem sveče z papaverin. Pomagajo za zniževanje krvnega tlaka in lajšanje napetosti gladkih mišic organov. Sveče z papaverin velik vpliv na trebušnih organov, ne da bi povzročil škodljive učinke na nerojenega otroka.

Uporaba sveč s papaverin v nosečnosti

Redna uporaba sveč z papaverin proizvaja šibko sedativni učinek, in noseča ženska postane manj iritabilnega. Lahko pa sveče z papaverin in neželene učinke. Ti vključujejo slabost, potenje, zaprtje in zaspanost. V redkih primerih se lahko uporaba sveč s papaverin povzročajo alergije in padec tlaka.

Večina sveče uporabe z papaverin nosečnice zlahka prenaša, in jih je mogoče uporabiti za dolgo time.But samozdravljenju med nosečnostjo je kontraindicirana, tako da, če imate kakršne koli težave ali bolečine je treba takoj posvetovati z zdravnikom, ki bo predpisal ustrezno dozo. Običajni sveče z odmerkom papaverin: 2-3 svečke na dan v rednih časovnih presledkih. Zdravilo je na priročnem dajemo sami, in da ima vpliv takoj.

Svečka z papaverin: Kontraindikacije

Med nosečnostjo je uporaba sveč s papaverin kontraindicirana če bodoči mati težave s povišanim intraokularnim tlakom, tahikardija, jetrne disfunkcije ščitnice. To je nemogoče, da se sveče z papaverin med nosečnostjo, če obstajajo težave z ledvicami.

Uporaba sveč s papaverin v nosečnosti

Prav tako je treba skrbno slediti odmerek zdravila. K Simptomi prevelikega odmerjanja so bolezni srca in vida, dvojni vid, vrtoglavica. V primeru takšnih simptomov, je treba nujno ustaviti sprejem sveč in poiskati zdravniško pomoč. Bolje je, da se podaljša čas počitka in najti razlog, da se sprostite, za lajšanje bolečin.

Sveče z papaverin v nosečnosti: pregledi

Za manj izkušenj pri imenovanju zdravnika za sprejemanje sveče s papaverin, si lahko ogledate povratne žensko, sem uporabil tega zdravila med nosečnostjo. Nekateri menijo, da njihovo blagodejne učinke, medtem ko drugi - ne, v vsakem odvzemu ni bilo zapisano, da je prinesel škodo. Seveda, v vsakem primeru, sveče s papaverin lahko imenuje samo zdravnik, kot tudi, da prekliče imenovanje.

  • Olesya: "To je zelo mučil hypertonicity maternice, pri čemer je bilo 33 tednov dodeljena sveče z papaverin skupaj z tablete Magne, po tem sem ležal. Toda tudi brez tablet sveče pomagal tudi v redu. Sem jih dal vsak dan 3 tedne. Potem se je začela dal 3 str. na dan, brez stranskih učinkov ni bilo. Jaz moj zdravnik rekel, da je Te sveče med nosečnostjo pomočjo številnih, če ni nobenih resnih težav. "
  • Alain: "Ob koncu nosečnosti, maternica me je ves čas v tonu je bil shranjen le sveče z papaverin. Magnezij ne pomaga, dal svečo z papaverin, in takoj je postalo lažje. Vem, da jih uporabljajo med nosečnostjo za dolgo časa in so v redu, ne vplivajo na rebonochka, in tudi pri visokih tlakih za pomoč. "
  • Olga: "sem imenoval svečke na drugi teden, dal 10 dni zapored ponoči. Takoj, ko se počutil neprijetno, samo da svečo. To mi je pomagal, in od ton in od bolečine. "
  • Irina: "Bil sem v bolečini, dal 10 dni, in bolečina je izginila. Sveče tudi maternica se sprostite, Sem jih pogosto uporabljajo "
  • Alla: "Prav tako sem se jih uporablja, ko je želodec potegnil, in ko je bila ohranitev tam običajno predpisana smer."

Glej tudi:

Sveče z papaverin praktično ni kontraindikacij in najpogosteje predpisana v času nosečnosti, ko vleče bolečine v trebuhu in maternice hipertonija. To zmanjšuje tveganje za spontani splav in roditi močnega in zdravega otroka. Med nosečnostjo ni zaželeno, da bi katero koli zdravilo, vendar v nekaterih primerih je imenovanje sveč z papaverin upravičeno, saj nimajo škodljivih učinkov na plod in omogočajo moja mama, da se pomiri.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Ginipral med nosečnostjoGinipral med nosečnostjo
Navodila sintomitsinovoy drog svečeNavodila sintomitsinovoy drog sveče
Sveče Buscopan - učinkovito zdravilo pri spastičnih pogojiSveče Buscopan - učinkovito zdravilo pri spastičnih pogoji
Sveče viburkol med nosečnostjoSveče viburkol med nosečnostjo
Injekcije papaverin indikacij za uporaboInjekcije papaverin indikacij za uporabo
Odmerek dipirona za otrokaOdmerek dipirona za otroka
Kako vstaviti svečo?Kako vstaviti svečo?
Hypertonicity maternice med nosečnostjoHypertonicity maternice med nosečnostjo
Neo-Penotran sveče. uporaba gobiceNeo-Penotran sveče. uporaba gobice
Svečka z endometriozeSvečka z endometrioze
» » » » Sveče z papaverin v nosečnosti