slv.ungurury.ru

Kako se zdravljene čebula kože: kontraindikacij, recepti, ocene

V zadnjih letih, velika širjenje ljudske medicine. Poleg tega je zelo pogosto zdravila iz zelišč, izvlečkov, infuzij in decoctions so pripravljeni na amaterskega ravni, ne da bi v skladu z deleži, ne da bi ob upoštevanju indikacije in kontraindikacije, ki vodi do nezaželenih posledic. To je zelo priljubljena za zdravljenje različnih bolezni, čebule lupino. Kontraindikacije enake za njo zelo obsežna.

Čebula - od sedem bolezni

Ni skrivnost, da so čebula lestvice bogat z mikro - in makrocelic

Ni skrivnost, da se čebula lestvice bogata z mikro - in makrocelice, so hlapne in antioksidanti. S je to bogastvo čebula lupine že dolgo priljubljena v kozmetike, se aktivno uporablja popotnike na svojih vrtovih, je in v medicini zahtevajo.

  • Pri boleznih otolaryngology, traheitis, bronhitis, kašelj spremljala močna, lupine se uporablja za izpiranje in ekspektoransi eliksirje;
  • Za ljudi, ki imajo težave s stola, bo lok ustrezal kot odvajalo;
  • Če ledvičnih bolezni uporabimo kot diuretik;
  • Čebula kože obdelamo pomanjkljivosti v menstrualnim ciklom;
  • Infuzije čebule odpadkov je prikazano ljudi s hipertenzijo;
  • To orodje se uporablja za reševanje problemov s kožo.

To ni popoln seznam navedb, vendar se obravnavajo čebulo lupino in kontraindikacije.

Glej tudi:

Kdo ne lok je treba zdraviti?

  • Najprej, različni pripravki na osnovi čebule koži morate zelo paziti, da ljudem, ki trpijo zaradi bolezni srca in ožilja, ki trpijo zaradi srčnega ritma.
  • Kontraindicirana teh zdravil za ljudi z boleznimi prebavil v akutni fazi, saj bo čebula kože le poslabšalo stanje zadeve;
  • Trebušne slinavke vnetni procesi se štejejo tudi neposredno kontraindikacije;
  • Zahtevajo skrbno uporabo in vnetje, ki se pojavljajo v ledvicah;
  • Zelo previdni z zdravili, morajo biti ljudje, ki so nagnjeni k trombozi in povečano strjevanje krvi.

Infuzije in decoctions

Recepti za zdravljenje čebula kože se uporablja odvisno od bolezni

Recepti za zdravljenje čebula kože se uporabi glede na bolezen.

  • Tinkture pripravimo na alkohol. Čebula lupine zmeljemo zlijemo alkohola v razmerju 1: 4 in infundirati 2 tedna pri 16 - 22 stopinj, zaščiteno pred svetlobo in sončno svetlobo.
  • Vodni ekstrakt pripravimo v vodni kopeli, s tem zdrobljene v prah plev (3 žlice. L) zlijemo na 500 ml vrele vode in dani na vodni kopeli petnajst minut. Nato je infuzija filtriramo in vztrajajo v temnem prostoru za 10 -12 ur.
  • Juho pripravimo kot sledi: 50 g čebule kože zlijemo 0,5 litra hladne vode in kuhamo na majhnem ognju 20 minut. Nato juho ohladimo na sobno temperaturo, filtriramo in razredčimo s hladno vrele vode.

Mnenja zdravljenja

onion kože kot zdravilo pogosto uporablja

Dejstvo, da čebula lupine kot zdravila se pogosto uporablja, je razvidno iz številnih pregledih. Pogosto so zelo protislovna.

Tatiana, 48 let: "Vse življenje sem težave z nohti: plošča šibka, piling, odmor. In zato hočeš lepo manikuro! Naenkrat v kabini povečala gel nohti, ampak jih imajo v lasti poslabša. Prijatelj mi je svetoval, naj storijo pladnji čebula lupine. Za pripravo na 10 st. l. sesekljan lupino vlijemo 0,5 litra vodke in vztrajajo 8-10 dni. Nohti postala opazno močnejši, rastejo malo. "

Vasilisa, 26 let: "Preberite si na internetu, da decoction čebula lupine res premik cikel in sprožanje menstruacije prej, kot bi morale biti. Z možem sva srečala na počitnicah v Turčiji, po naključju, da se za 10 in pol dni počitka mogoče izbrisati. Pripravite decoction, je začel piti. Mesečni šli prej, vendar je zelo bogat, hitro bo preboj krvavitev iz maternice. Zdravnik na "hitro", mi je rekel, da sem srečen, da so morali poklicati, tako da je možno, da umrejo zaradi izgube krvi. Takšno "zdravljenje" je zelo nevarno! Kasneje sem izvedel, da je na ta način pred odpravo neželenega nosečnosti, vendar je verjetnost jalovosti in umrljivosti je bila zelo visoka. Zato sem počival, namesto na morje v bolnišnici. "

Nikolaj, 38 let: "Jaz trpijo zaradi senenega nahoda, za več let. Zdravniki so predpisani veliko zdravil, cene za pitje, kaj bolje pomagal, nekaj hujšega. Toda njegova žena nerodno, da se nenehno polnjene s kemijo, in je iskal možnosti zdravljenja v medicini. Učim se o zdravljenju čebule lupine. Varijo močan esence, da me je prepričal, da ga diha - da se vdihavanju. Prvič, kot je občutek boljši, nato pa so bile otekle njegove oči, tako da se nič ne more videti, obraz je postala srbeča in nelagodje v žrelu pojavil, je postalo težko dihati. Začel sem se razvije edem. Ambulanta hitro prišel, je posnetek shranjen. Izkazalo se je, da sem alergična na snovi v lupini. Skoraj "zdravilo" za dobro. Moraš biti zelo previdni pri tradicionalni medicini ni vedno zelišča in korenine kot neškodljive, kot pišejo o njih "

Glej tudi:

Predpisana zdravila iz čebule kože, obstaja veliko. Oni so kot balzam za dušo v vnet gospodinj, ki ne razpolagajo in okoli poskuša najti uporabo. Ljubitelji tradicionalne medicine pravobranilca "naravnih" naravnih zdravil, za zavrnitev kemije. Vendar moramo razumeti, da je včasih lahko tradicionalne medicine nosijo večje tveganje z njihovo nezmernega ali nezavedno uporabo.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Uporaba loka za človeško teloUporaba loka za človeško telo
Čebula za zdrave laseČebula za zdrave lase
Bow izpadanje las. Učinek uporabe maskBow izpadanje las. Učinek uporabe mask
Kako kuhati sok čebule?Kako kuhati sok čebule?
Zdravljenje čebulaZdravljenje čebula
Čebula kože: vse o njenih prednostihČebula kože: vse o njenih prednostih
Ljudje uporabljajo čebulo kožoLjudje uporabljajo čebulo kožo
Čebula lupine v ljudskem zdravilstvuČebula lupine v ljudskem zdravilstvu
Čebula - čebula. Sajenje čebule Seva pred zimoČebula - čebula. Sajenje čebule Seva pred zimo
Indijski čebula rastlinIndijski čebula rastlin
» » » Kako se zdravljene čebula kože: kontraindikacij, recepti, ocene