slv.ungurury.ru

Parfum s feromoni: pregledi

Vsaka ženska si želi, da enostavno osvojiti nasprotni spol. In ona je pripravljen za to uporabljajo različne načine: sposobnost za kuhanje, poglej, zapeljiv vedenje, ali afrodiziake. V zadnjih letih so znanstveniki predstavili še eno presenečenje v obliki feromonov, ki bi svoj vpliv, ljudje se počutijo zanimanje za žensko. Poslovni takoj odzvala na te podatke in ustvariti parfum s feromoni, ki obljubljajo ženske, ki jih preprosto ne bodo luči ven iz ventilatorjev. Torej, ali je to dejansko opazil žensko, ki je poskušal parfumov s feromoni.

Parfum s feromoni: pozitivne ocene

Na eni od foruma za ženske je bilo vprašanje: "Želim, da bi poskušali parfum s feromoni, vendar ne vem, ali bi porabili denar za njih, ali imajo takšne čudežne načine, kot je obljubil. Če je nekdo potrudil, pišite o svojih vtisov. "

  • Natalia: "Kupil sem te duhove okrepiti odnos s fantom. V zadnjih letih smo zrasli hladna drug do drugega. Rezultat je opazen, vendar ne od njega. Šel sem delati z mano na avtobus srečal človeka. In na delo, ki ga je pokazala pravega zanimanja kolega, s katerimi smo znani po več let. Duhovi so bili vredni 1000 rubljev. Ti ne vsebujejo alkohola, imajo nizko vonj. On ohranja za približno 3 ure, ampak koliko so feromoni, ne vem. "

  • Olga: "Mislim, da je del učinka feromon parfum doseže s samo-hipnoze. Moj prijatelj je kupil majhno stekleničko, ki pa je dejal, da ni rezultat. In sem opazila spremembe v vedenju mladega človeka. Včasih sem uporabiti nekaj kapljic. ​​"
  • Irina: "Poskusil sem te duhove, ko sem bil malo mlajši. Moška pozornost je definitivno, zato mislim, da so. "
  • Lisa: "Prinesel sem prijatelja parfumov s feromoni. Odločila sem se, da dajo na parfume pred obiskom kluba. Večer je bil uspešen. Odločil sem se za nakup enako. Upam, da ne bo še slabše, čeprav vonj imajo drugačen ".

Parfum s feromoni: mešati pregledi

Učinek uporabe feromonov je zelo težko razumeti, še posebej, če ni posebej pozoren na njega. Mogoče zato obstajajo ocene, ki vsebujejo tako pozitivna in negativna mnenja.

  • Alina: "Delam v podjetju kozmetike in je dobil nalogo, da preveri učinek teh žganih pijač. Sem izvedla anketo med moje stranke. Večina je dejal, da ni učinka ni opazil. Vendar so bile nekatere ženske navdušila z uporabo parfuma. "
  • Amelia: "Poglej sestro, ki preprosto hvali parfum s feromoni, in se odločila za nakup. Vonj mi ni všeč, nekakšen bolehen-sladko. Zvečer sem se srečal z mladeničem, katerega je srečal več kot eno leto. Dejal je, da sem se spremenil duhove. Učinek je bil zagotovo. Povedal kolegi, vse naenkrat odločijo za njihov nakup. Nihče ni rekel ničesar, ampak tiho zardela ves naslednji dan je. Moje mnenje je, da se feromoni vplivajo na ženske, kar jih je prisililo, da odprejo in moški samo reagirajo na to. Toda prepogosto ni treba uporabiti take duhove. Izgubijo učinek. "

Parfum s feromoni: negativne ocene

  • Elena: "Verjamem, da se bencin z feromoni - nič več kot drugi zgodbi. Če ženska kupuje takšne žgane pijače, je preprosto prepričan, da bodo ljudje začeli paziti na njo zdaj. In on začne obnašati bolj samozavestni, sproščen, tako preprosto pritegniti moške. Podobno samohipnoze, vendar s pomočjo feromonov. "
  • Svetlana: "Parfum s feromoni kupil punco. Vendar odziva ni bilo, vendar je mačka bil tam ves čas. "
  • Alain: "Kupil sem duhove 3-krat prek spletne trgovine. Obljubil takojšen učinek. Všeč mi je njihov okus, vendar ne morem reči o takojšnjim učinkom. Še vedno verjamem, da je pomembno, da bi našli pravo dišavo, ki bo vodila v slast od moških. "
  • Dasha: "Tudi jaz že nekaj časa prednost duhove s feromoni. Najprej sem kupil skupaj s prijateljem, nato pa - zaradi interesa. To je bilo opazno, da so duhovi povzroči učinek, vendar ne pri vseh moških.

Parfum s feromoni: nekaj zanimivih ocen

  • Irina: "Glavna naloga teh duhov je, da bi pritegnili pozornost nasprotnega spola. Ta učinek temelji na vonjem in feromone, ki so dodane njihovo sestavo. Vonj morda ne bo všeč. Glavna stvar je, da je njihova uporaba učinek. Želim deliti nekaj skrivnosti za njihovo uporabo. Takšne žgane pijače so najbolj uporabljajo za zapestja, za ušesi in vratu. Na voljo je več hitro izhlapevanje duhov in njihov vpliv. Lahko rečem, da opozorijo dovolj moških, vendar ne vem, ali sem tako dober ali feromoni dejanje. "

  • Galina: "Duhovi delajo brezhibno. Preveril sem več kot 5 let nazaj. Ko kupujete prvič, je bila tudi cena smešno. Hočem povedati zgodbo. Moj prijatelj je bil v depresiji na 6 mesecev po porodu. Njen mož Gruzijci, in je mislil, da je varal njo. Odločil sem se, da je v celoti izgubil svojo privlačnost za njega. Delal sem z eno žensko, šarmom in pritožbe z dne ji je bilo preprosto odličen. Vendar pa ni bila tako lepa. Ona svetujemo, da kupujejo parfum s feromoni. Naročeno na internetu, to je sramota. Njen mož ji je povedal, da bo kmalu doma. Sama odraščali, odišavljen in čaka. Prišel sem, da brat moža, ki ni niti plačal nobene pozornosti na njo, ker ona ni gruzijska. Malo pozneje je prišel mož, in je moral poslati brata domov. Če krajši reči, potem prijatelj čutil spet ljubil. "

Preden se odločite za nakup parfum s feromoni, pregleda podatke o feromoni sami ne za nakup ponaredek. Taki duhovi niso poceni. Njihova sestava ne sme biti alkohola, saj v skladu so njene vplivne feromoni uničena. Menijo, da so feromoni brez vonja, vendar pa je ni. Svetilo vonj predstavljajo. Pomoč duhove s feromoni ali ni jasno odgovoriti ne pomaga in povratne informacije, če pa imate priložnost, da jih uporabi, da se počutijo interes ljudi, da je treba uporabiti.

posebej za LadySpecial.ru- Julia



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Parfumi in dišave za ženske lepoteParfumi in dišave za ženske lepote
Feromoni pri človeku - kaj je to?Feromoni pri človeku - kaj je to?
Kako povzamem svoje oči?Kako povzamem svoje oči?
Eterična olja afrodiziak privabiti ljubezenEterična olja afrodiziak privabiti ljubezen
Kako narediti parfum doma?Kako narediti parfum doma?
Kako narediti parfum iz eteričnih olj doma?Kako narediti parfum iz eteričnih olj doma?
Solid Parfum - PrednostiSolid Parfum - Prednosti
Kako izbrati pravi parfumKako izbrati pravi parfum
Moški romantično. Končni sanje ali strašna kazen?Moški romantično. Končni sanje ali strašna kazen?
Kako se pripraviti na vroče poletje?Kako se pripraviti na vroče poletje?
» » » Parfum s feromoni: pregledi